0

@MOLESTA A co, oglądasz takie i jesteś gotów za nie płacić? Czy sam nagrywasz? Pytam z czystej ciekawości.

0

@Kamiloza91 Ja używam Opery GX i jestem zadowolony.

8

@TR3YWAY @HighestInTheRoom Ostro pojechałeś po Lechu, ale celnie.

0

@tomek8756 Biorę popcorn i siadam do oglądania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kgorecki2500 Nie ma przypadków, są tylko znaki.

@PatrychoO No właśnie, ale żaden nie rabuje sklepów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Zauważyliście, że wszystkie przestępstwa na trailerze popełniane są przez białych ew. latynosów? Już widzę te filmy z żółtymi napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2



Edit, aaa czyli oni przyśpieszyli premierę. No to nieźle

19

@Compadre Coś w tym jest, ale nie powiedział, że będąc dorosłym puknąłby 14 latkę, a jako 14 latek chciałby puknąć dorosłą nauczycielkę. To jest diametralna różnica.

72

@Pedri16Future Tak naprawdę Żółtek powiedział to, co myśli duża część 14 latków.

0

To Cancelo nie dostał żółtej za ten stempel w pierwszej połowie? xD Ufff

1

Ten rzeźnik Witsel dalej jeszcze gra? Niesamowite...

1

Oj Robercik, Robercik....

1

@mr Barca Męczennik Vinicius. Na pewno robi najwięcej szumu wokół swojego nazwiska.

21

@BorzyKrzys Każdy argument, aby przywrócić handel w niedzielę jest dobry.

2

@RobiS Na cmentarzu leży wielu, którzy mieli pierwszeństwo.

0

@A4ron mogła wykluczyć eintracht za zdemolowanie Barcelony w Lidze Europy

3

Ależ bramka Hansena. Stadiony świata


4

@bartekvisca Będzie za ~ 150 zł to kupie.

1

@LM10GOAT Tak samo jak ktoś nie lubi Realu to znaczy, że ma kompleks. Tak samo mamy kompleks PSG czy United czy Liverpoolu.

A prawda jest jedna i wszystkim znana.

3

@Tomala15 Niezła odklejka, żeby kibicować białemu klubowi ze stolicy.

4

@Foro I cyk 405 Kodeksu Cywilnego bezpodstawne wzbogacenie. Oczekuj pisma kolego

3

@adi7adi8 Chłop po prostu zbyt często odwiedza Perskiego Księcia, absolwenta Wyższej Szkoły Latania Dywanem i Kręcenia Kebabem, przez co mózg automatycznie podsunął mu czosnkowy zamiast cząstkowy.

9

@PatrychoO Kto nigdy nie dostał 25 lat w pierdlu niech pierwszy rzuci kamień

1

@zadafcb #MimoWszystkoDuda

0

Ale byczek podszedł do tego Ozdoby xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie wiedziałem, że da się mieć sześciopak na nosie od kłamania. Szacun Mati.

18

Hołownia to najlepszy włodarz federacji SEJM MMA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?