Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA A co, oglądasz takie i jesteś gotów za nie płacić? Czy sam nagrywasz? Pytam z czystej ciekawości.
0
@Kamiloza91 Ja używam Opery GX i jestem zadowolony.
8
@TR3YWAY @HighestInTheRoom Ostro pojechałeś po Lechu, ale celnie.
0
@tomek8756 Biorę popcorn i siadam do oglądania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kgorecki2500 Nie ma przypadków, są tylko znaki.
@PatrychoO No właśnie, ale żaden nie rabuje sklepów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10
Zauważyliście, że wszystkie przestępstwa na trailerze popełniane są przez białych ew. latynosów? Już widzę te filmy z żółtymi napisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Edit, aaa czyli oni przyśpieszyli premierę. No to nieźle
19
@Compadre Coś w tym jest, ale nie powiedział, że będąc dorosłym puknąłby 14 latkę, a jako 14 latek chciałby puknąć dorosłą nauczycielkę. To jest diametralna różnica.
72
@Pedri16Future Tak naprawdę Żółtek powiedział to, co myśli duża część 14 latków.
0
To Cancelo nie dostał żółtej za ten stempel w pierwszej połowie? xD Ufff
1
Ten rzeźnik Witsel dalej jeszcze gra? Niesamowite...
1
Oj Robercik, Robercik....
1
@mr Barca Męczennik Vinicius. Na pewno robi najwięcej szumu wokół swojego nazwiska.
21
@BorzyKrzys Każdy argument, aby przywrócić handel w niedzielę jest dobry.
2
@RobiS Na cmentarzu leży wielu, którzy mieli pierwszeństwo.
0
@A4ron mogła wykluczyć eintracht za zdemolowanie Barcelony w Lidze Europy
3
Ależ bramka Hansena. Stadiony świata
4
@bartekvisca Będzie za ~ 150 zł to kupie.
1
@LM10GOAT Tak samo jak ktoś nie lubi Realu to znaczy, że ma kompleks. Tak samo mamy kompleks PSG czy United czy Liverpoolu.
A prawda jest jedna i wszystkim znana.
3
@Tomala15 Niezła odklejka, żeby kibicować białemu klubowi ze stolicy.
4
@Foro I cyk 405 Kodeksu Cywilnego bezpodstawne wzbogacenie. Oczekuj pisma kolego
3
@adi7adi8 Chłop po prostu zbyt często odwiedza Perskiego Księcia, absolwenta Wyższej Szkoły Latania Dywanem i Kręcenia Kebabem, przez co mózg automatycznie podsunął mu czosnkowy zamiast cząstkowy.
9
@PatrychoO Kto nigdy nie dostał 25 lat w pierdlu niech pierwszy rzuci kamień
1
@zadafcb #MimoWszystkoDuda
0
Ale byczek podszedł do tego Ozdoby xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie wiedziałem, że da się mieć sześciopak na nosie od kłamania. Szacun Mati.
18
Hołownia to najlepszy włodarz federacji SEJM MMA.