Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jedyny marsz organizowany przez polityka, na który bym poszedł, to marsz na Moskwę z Piłsudskim.
0
@Azi No dobra, ale to zastąpmy od razu "słuchaj jeno pono nasi", bo już nikt tak nie mówi. Po prostu tekst jest taki i tyle. Ewolucja języka akurat w tym przypadku nie ma znaczenia.
0
@MarioVeB! W okolicach Suwałk pewnie dałby radę.
11
Myślałem, że to człowiek bóbr czy inny fejk, a to wicemarszałek Krzysio na serio napisał. Chyba pikujemy pod próg.
7
@RoberDzik Ajajaj, to było do pustej bramki.
13
@MesQueUnClub_87 Przeszedłem od razu do punktu 5, tylko nie mogłem znaleźć żadnego Niemca w Chełmie.
3
Savić dzisiaj najlepszy mecz od czasów MMA z Ferranem
1
@tristan87 Romantyzm futbolu
0
@jacobFCB Demokracja oznacza bezgraniczny szacunek do wszystkich obywateli? xD Hitlera też wybrali w demokratycznych wyborach, więc uważałbym na wszelkie sekty i innych odklejenców, bo też mogą głosować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
#MimoWszystkoDuda
3
@DonMatteo901 Zgadzam się. W ogóle ta konstytucja była pisana przez ludzi naiwnych albo chcących źle dla Polski.
3
@tomek8756 Tak naprawdę to był masterplan Dembele, aby pójść przekonać Żółwia do dołączenia do nas.
25
@DonMatteo901 Łatwo się mówi jak jedyne na co ma się wpływ to na wyświetlenia na TikToku.
2
Każdy przestępca może sobie tak wygłosić oświadczenie przed kamerami? Czemu tych Panów jeszcze nie zakuli i nie odprowadzili do pierdla?
6
@parpe Jak sąd skazuje moich to jest niedemokratyczny, a jeżeli tych, z którymi się nie zgadzam, to już jest demokratyczny.
1
@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje albo żyje i ukrywa się w kraju lub za granicą.
14
@DLFCB Prawda. Ja nie jeżdżę Ferrari, bo z własnej woli nie chcę wydawać kilku mln złotych na auto.
1
@ranger3120 ajajaj... Mariusz wystawił do pustej bramki
1
@kynio302 Ja wpłacę, aby się nie rozmnażał.
3
@Dankho94isback Pewnie był zaszczepiony. Połącz kropki i włącz myślenie.
7
@tomek8756 Szacun Mati za samokrytykę.
1
@draxidox Elektryk do miasta spoko sprawa, ale na trasę to głupota.
1
Dobrze, że chłop z przeciwnej kilka minut temu pograł sobię w siatkóweczkę, bo byłaby dogrywka xDD
0
Wielki Robercik zamyka mordy hejterom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Striker Czemu nie w pierdlu?
21
@Kessie Czyli z przedwczoraj
1
@Popitek12 Ja zawszę mówię, że może się dołączyć jak chce. Jeszcze nigdy żadna się nie przyłączyła, ale warto próbować.
6
@LM10GOAT Romantyzm futbolu, że na takim gównie trzeba grać w piłkę.