5

Jedyny marsz organizowany przez polityka, na który bym poszedł, to marsz na Moskwę z Piłsudskim.

0

@Azi No dobra, ale to zastąpmy od razu "słuchaj jeno pono nasi", bo już nikt tak nie mówi. Po prostu tekst jest taki i tyle. Ewolucja języka akurat w tym przypadku nie ma znaczenia.

0

@MarioVeB! W okolicach Suwałk pewnie dałby radę.

11

Myślałem, że to człowiek bóbr czy inny fejk, a to wicemarszałek Krzysio na serio napisał. Chyba pikujemy pod próg.


7

@RoberDzik Ajajaj, to było do pustej bramki.

13

@MesQueUnClub_87 Przeszedłem od razu do punktu 5, tylko nie mogłem znaleźć żadnego Niemca w Chełmie.

3

Savić dzisiaj najlepszy mecz od czasów MMA z Ferranem

1

@tristan87 Romantyzm futbolu

0

@jacobFCB Demokracja oznacza bezgraniczny szacunek do wszystkich obywateli? xD Hitlera też wybrali w demokratycznych wyborach, więc uważałbym na wszelkie sekty i innych odklejenców, bo też mogą głosować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

#MimoWszystkoDuda

3

@DonMatteo901 Zgadzam się. W ogóle ta konstytucja była pisana przez ludzi naiwnych albo chcących źle dla Polski.

3

@tomek8756 Tak naprawdę to był masterplan Dembele, aby pójść przekonać Żółwia do dołączenia do nas.

25

@DonMatteo901 Łatwo się mówi jak jedyne na co ma się wpływ to na wyświetlenia na TikToku.

2

Każdy przestępca może sobie tak wygłosić oświadczenie przed kamerami? Czemu tych Panów jeszcze nie zakuli i nie odprowadzili do pierdla?

6

@parpe Jak sąd skazuje moich to jest niedemokratyczny, a jeżeli tych, z którymi się nie zgadzam, to już jest demokratyczny.

1

@Rl9k1nG Moim zdaniem nie żyje albo żyje i ukrywa się w kraju lub za granicą.

14

@DLFCB Prawda. Ja nie jeżdżę Ferrari, bo z własnej woli nie chcę wydawać kilku mln złotych na auto.

1

@ranger3120 ajajaj... Mariusz wystawił do pustej bramki

1

@kynio302 Ja wpłacę, aby się nie rozmnażał.

3

@Dankho94isback Pewnie był zaszczepiony. Połącz kropki i włącz myślenie.

7

@tomek8756 Szacun Mati za samokrytykę.

1

@draxidox Elektryk do miasta spoko sprawa, ale na trasę to głupota.

1

Dobrze, że chłop z przeciwnej kilka minut temu pograł sobię w siatkóweczkę, bo byłaby dogrywka xDD

0

Wielki Robercik zamyka mordy hejterom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Striker Czemu nie w pierdlu?

21

@Kessie Czyli z przedwczoraj

1

@Popitek12 Ja zawszę mówię, że może się dołączyć jak chce. Jeszcze nigdy żadna się nie przyłączyła, ale warto próbować.

6

@LM10GOAT Romantyzm futbolu, że na takim gównie trzeba grać w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?