Hindus
Dołączył/a: marzec 2024
Władywostok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Seledynowy Przynajmniej jest widoczny i wszyscy o nim piszą, Erica to ostatnio chyba 35 minut temu widziałem.
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście że tak? Zakładamy że Ter Stegen już od 2014 gra dla Argentyny, myślisz że Martinez dostaje szansę? Może w 2021 kiedy leczył swoją kontuzję, tak to bez szans.
@Sysia11 Ale ja mówię o hipotetycznym scenariuszu gdzie MATS jest z Argentyny i gra w tamtejszej reprezentacji od lat.
Oraz nie uważam że Dibu jest jakimś tragicznym bramkarzem, po prostu jest przereklamowany za świetny mundial i CA.
6
@Sysia11 Szczerze co z tego że słabo broni jak się okazuje że i nogami nie potrafi grać.
3
@BulaKG MATS wrzucił go na minę.
3
@Sysia11 W życiu, gdyby MATS grał dla Argentny, Dibu mógłby nigdy nie dostać nawet szansy.
1
@Sysia11 Po co porównywać dwóch słabiutkich bramkarzy, tu nie ma "lepszego" jest tylko słabszy.
1
@Rastafarnianin te z tym Lublinem to uważaj cukiereczku.
2
Komentarz usunięty
2
@ACMaldini3 Ugryzł zawodnika Girony w nogę.
1
@PatrychoO PTSD pewnie do dziś go prześladuję.
1
Co z tego że spalony, Bravo wracaj.
0
@draxidox Mam 70 godzin i nadal mało ogarniam, niby potrafię podbić Polskę Niemcami ale żeby coś więcej zrobić to ciężko, szczególnie nie ogarniam marynarki wojennej ale ja sam staram się uczyć i nie korzystam z poradników
0
@RoberDzik 1 Messi 2 Maradona 3 Cruyff 4 CR7 5 Pele
4
@Faro Chyba z Bilbao w marcu 2023
11
@BorzyKrzys Pielęgniarka ci chyba leków zapomniała podać.
0
@tristan87 Myślę że Fati ma spore szansę na pobicie tego rekordu.
0
@Popitek12 Ronaldo
2
@FCBparasiempre United
0
@zodiak_10 Widać że @jowita chyba na dietę przeszła.
0
@Gaucho Rompera i 100tke lubelskiej grejpfrutowej od Robercika.
0
@maciekofcb Nigdy nie wyciągam i psuje to smak, ale chętnie poznam ten sprawdzony pyszny przepis.
3
@FcPortoFan1999 Prawdziwe pytanie to jest kiedy wychodzisz z Rambli.
1
@PizzerMan Węższe opony w ekstremalnych, zimowych warunkach łatwo oczyszczają się ze śniegu i błota pośniegowego. Dobrze odprowadzają wodę, chroniąc przed aquaplaningiem (utratą przyczepności w trakcie jazdy po nawierzchni pokrytej wodą oraz ograniczoną kontrolą nad pojazdem
0
@tomek256 Wole chipsy i batony.
11
@Bulbulator płaczący MATS był lepszy.
0
@budel17 Już w tamtym roku miał tam dołączyć, nic nie jest potwierdzone jeszcze.
0
@SinMistico Hindus to synek Ancelottiego, on rzadko kiedy będzie schodził.
0
@BORO_12 Obejrzałem parę meczy Marqueza, nie mogę powiedzieć że wszystkie, ale oglądałem. Wyprowadzanie piłki Faye dupy nie urywa, a jeżeli chłopak dostaje wylewu co praktycznie 2/3 mecze grając przecież w Primera Federacion to pokazuje tylko że obecnie nie nadaje się na Barcelonę.
0
@BORO_12 Od kiedy?
0
@BORO_12 Wyprowadzanie piłki i właśnie te wylewy.