0

Pedri to mógłby zacząć strzelać

11

Może trafi do Interu miami

1

Do tego Newcastle mało kto chce iść

0

@derus city a może nawet więcej niż 120

5

Fani Ronaldo powinni się modlić żeby to była tylko próba wygrania meczu najmniejszym nakładem sił a nie ich max

0

@RobertNieLewandowski wystarczy grać szybciej piłka i mieć jakiegoś zawodnika który potrafi w drybling

0

Za takie symulki bez kontaktu z przeciwnikiem powinna być czerwona kartka

0

Jeśli chce żeby kibice klubu w którym się wychował już zawsze na niego gwizdali to jego sprawa a dla Barcelony żadna strata bo miał być celem tylko gdy odejdzie balde a to się nie wydarzy

28

Największym wygranym tego transferu będzie vinicius bo teraz zaczną gwizdać na cucurelle

0

Może jednak ten kroupi zamiast Alvareza

4

Tam mało co działa :
Boki obrony które nie wiedzą co się dzieje
Środek pomocy który co kilka minut podaje do przeciwnika
Napastnik który wykazał się tylko faulem
Raphinia który zaczął mecz obok viniciusa a później zaczął grać na prawym skrzydle żeby skończyć mecz na środku ataku

1

Nie możemy go sprzedać przed transferem nowej 9 bo będzie jak po odejściu Neymara i każdy będzie wiedział że mamy trochę kasy i nóż na gardle

2

Pierwsza ale napewno nie ostatnia sensacja na tym mundialu i kolejny błąd sędziów

1

@MikiSmith w monaco też strzela sporo ale czy to piłkarz na Barcelone

0

Holandia obronę i pomoc ma bardzo dobrą ale ten atak to jakaś tragedia

3

@ka3fcb to pewnie nawiązanie do tego że wszystko jest winą Arbeloi

0

Nie potrafią kupić jednego napastnika a co dopiero dwóch jak ferran odejdzie

0

Mnie najbardziej cieszy obecność alvaro

9

Niektóre projekty poza większą kasą oferują też walkę o puchary

1

Ile jeszcze będzie artykułów o lewym skoro to nie jest już piłkarz Barcelony

0

@Marek43a może być nawet najlepszym obrońca w historii ale żeby sprowadzić kogoś musisz zrobić miejsce na liście zawodników bo z tego co liczyłem obecnie mamy 24 zawodników na 25 możliwych miejsc w pierwszej drużynie a jeszcze nie wiadomo co z christensenem

0

@Coveta był miły czy miał w tym interes

0

Laporta po prostu gra w szachy 5d odpuści Silve a on będzie strzelał samobóje co mecz w realu bo to przecież taki kibic Barcelony

0

@Marek43a to mamy kupić kogoś niepotrzebnego tylko dlatego że nasze cele transferowe są zbyt drogie?

0

Ta bo Barcelona potrzebuje drugiego nastolatka na środku obrony

0

Dużo osób chce finału mundialu Hiszpania - Argentyna a wiedzieliście że te drużyny mogą zagrać ze sobą od razu po wyjściu z grupy?

0

@Bombelek951 i co najlepszy bramkarz premier league zostanie zmiennikiem w Barcelonie? Po co miałby tu przyjść

0

@Bombelek951 ta bo semenyo jest tyle warty i gra na śn

2

Ten sithole pasuje do naszej obrony genialne wejście na czerwoną kartkę

0

@Cule6173737377171 jeszcze nikt go nie podpisał a sam zawodnik ma podjąć decyzję po mundialu i nawet jeśli nie wybierze Barcelony to nie powinno to dziwić skoro u nas będzie tylko zmiennikiem i to za niska tygodniówkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?