Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa powinien dostać niezłą zjebę od Pepa za to co zrobił.
0
Wygraliśmy już na dwóch bardzo trudnych terenach: na Vincente Calderon i dziś na San Mames. BRAWO BARCA!
0
hehehehe, Bilbao tak się na nasz rzuciło, że zapomnieli o tyłach :D
0
SERGIO!!!!!!!!!
0
2:1:////////
0
HAHAHHA żal :/
0
BRAWO! Nie zawsze trzeba wejść z piłką do bramki. Trzeba próbować też z dystansu. Brawo Xavi!
0
2:0!!!!!!!!!!:D
0
Villa dał świetną asystę, ale nie ma dzisiaj szczęścia.
0
Iniesta [*] :/:/
0
ale trzeba podkreślić znakomite podanie Villi.
0
KEITAAAAAAAA!
0
Niech się wezmą za grę!
0
Adriano do zmiany...
0
Prowokuje... Nie znacie Mourinho?
0
Jutro będzie cholernie ciężko. Na San Mames wszystkim drużynom gra się bardzo trudno.
0
Nie panikujcie. Są 3 pkt i to jest najważniejsze. Kontrolowaliśmy mecz i spokojnie wygraliśmy. Sporing nie zagroził naszej bramce. Dobrze za to zagrali taktycznie, świetnie się ustawiali. Na nasze szczęście przy bramce Villi jeden z obrońców złamał linie i nie udała sie im złapać na spalonym naszego zawodnika. Trzeba szanować ten punkt, bo on zbliża nas do mistrzostwa. W Bilbao będzie ciężko, ale damy radę.
0
UFFFFFFFFFFFFFFf...
0
Milito gra dziś świetnie.
0
Masche :D Jak myślicie, dostanie dzisiaj kartkę? ^^
0
fanatyk, po co dajesz oceny po 50min gry?
0
WRESZCIE!
0
villa out
0
GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Musimy to wygrać, nie ma bata ;p ^^
0
Szkoda, że Messi nie strzelił tego karnego. Miały po już po pierwszym meczu 3 bramki. Ale ważne, wysokie i pewne zwycięstwo + dobra gra.
0
Super, że prowadzimy, ale tą bramkę straciliśmy jak frajerzy...
0
Jak można stracić taką bramkę? !!!
0
BAN!
0
Najlepszy skład. Jedziemy z nimi!