0

Villa powinien dostać niezłą zjebę od Pepa za to co zrobił.

0

Wygraliśmy już na dwóch bardzo trudnych terenach: na Vincente Calderon i dziś na San Mames. BRAWO BARCA!

0

hehehehe, Bilbao tak się na nasz rzuciło, że zapomnieli o tyłach :D

0

SERGIO!!!!!!!!!

0

2:1:////////

0

HAHAHHA żal :/

0

BRAWO! Nie zawsze trzeba wejść z piłką do bramki. Trzeba próbować też z dystansu. Brawo Xavi!

0

2:0!!!!!!!!!!:D

0

Villa dał świetną asystę, ale nie ma dzisiaj szczęścia.

0

Iniesta [*] :/:/

0

ale trzeba podkreślić znakomite podanie Villi.

0

KEITAAAAAAAA!

0

Niech się wezmą za grę!

0

Adriano do zmiany...

0

Prowokuje... Nie znacie Mourinho?

0

Jutro będzie cholernie ciężko. Na San Mames wszystkim drużynom gra się bardzo trudno.

0

Nie panikujcie. Są 3 pkt i to jest najważniejsze. Kontrolowaliśmy mecz i spokojnie wygraliśmy. Sporing nie zagroził naszej bramce. Dobrze za to zagrali taktycznie, świetnie się ustawiali. Na nasze szczęście przy bramce Villi jeden z obrońców złamał linie i nie udała sie im złapać na spalonym naszego zawodnika. Trzeba szanować ten punkt, bo on zbliża nas do mistrzostwa. W Bilbao będzie ciężko, ale damy radę.

0

UFFFFFFFFFFFFFFf...

0

Milito gra dziś świetnie.

0

Masche :D Jak myślicie, dostanie dzisiaj kartkę? ^^

0

fanatyk, po co dajesz oceny po 50min gry?

0

WRESZCIE!

0

villa out

0

GGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Musimy to wygrać, nie ma bata ;p ^^

0

Szkoda, że Messi nie strzelił tego karnego. Miały po już po pierwszym meczu 3 bramki. Ale ważne, wysokie i pewne zwycięstwo + dobra gra.

0

Super, że prowadzimy, ale tą bramkę straciliśmy jak frajerzy...

0

Jak można stracić taką bramkę? !!!

0

BAN!

0

Najlepszy skład. Jedziemy z nimi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?