Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też liczę, że Real dzisiaj straci punkty, ale my musimy koniecznie wygrać.
0
No jestem ciekaw jak dzisiaj zagrają.
0
Na pewno będzie ciężki mecz, ale wygramy 2:0 :)))))
0
filozofrealu, a ja coś czuje, że jesteś głupi ;ppp
0
Cieszy przełamanie Villi i oczywiście wysoka wygrana! :)))))))
0
VILA!
0
On nie niesamowity!
0
HAHAHAHA przecież nie było spalonego ://////
0
DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi
0
ALE BRAMA :OOOOOOO
0
macie jakiś link na sopcast?
0
macie jakiś dobry link na SopCast? Nie musi być po polsku
0
Ja ma w dupie Real. Najważniejsze by Barca dzisiaj wygrała!
0
ja oglądam tu: http://jabubeta2.blogspot.com/2010/10/channel-1.html
0
Dobrze jest, spokojne prowadzenie i nie ma co narzekać .
0
Nie ma co się podniecać, że Real zremisował. Murcia przyjedzie na SB i pewnie będzie pogrom...
0
ajjjj... Bojan
0
PEDRO i 2:0 :)
0
GOL Maxwell, bardzo ładna bramka :)
0
Dobra nie zajmujmy się Realem. Najważniejsze by Barca dzisiaj wygrała :)
0
Oby Villa coś walną w końcu... trochę się martwię o jego formę strzelecką
0
Mi też się wczoraj Masche podobał. Oby grał tak dalej!
0
Romos, powiem krótko - wyjdź!
0
Strzelmy na 2:0 bo może być gorąco.
0
Gadacie, że Zlatan nie umie trzymać linii spalonego. A co powiecie o Villi? On jest jeszcze gorszy. Wiem, że się stara, biega i w ogóle pomaga, ale on nie jest rozliczany z biegania tylko z bramek. Mam nadzieję, że się obudzi i w II połowie strzeli.
0
Trzeba uważać na kontry Kopenhagi
0
Ja chce oglądać zawsze tak grającą Barce!
0
LEOOOOOOOOOOOOOOO!
0
Weźcie podajcie link na SopCast plsss
0
Dajcie link na SopCast, tylko pełny