0

Ja też liczę, że Real dzisiaj straci punkty, ale my musimy koniecznie wygrać.

0

No jestem ciekaw jak dzisiaj zagrają.

0

Na pewno będzie ciężki mecz, ale wygramy 2:0 :)))))

0

filozofrealu, a ja coś czuje, że jesteś głupi ;ppp

0

Cieszy przełamanie Villi i oczywiście wysoka wygrana! :)))))))

0

VILA!

0

On nie niesamowity!

0

HAHAHAHA przecież nie było spalonego ://////

0

DANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi

0

ALE BRAMA :OOOOOOO

0

macie jakiś link na sopcast?

0

macie jakiś dobry link na SopCast? Nie musi być po polsku

0

Ja ma w dupie Real. Najważniejsze by Barca dzisiaj wygrała!

0

0

Dobrze jest, spokojne prowadzenie i nie ma co narzekać .

0

Nie ma co się podniecać, że Real zremisował. Murcia przyjedzie na SB i pewnie będzie pogrom...

0

ajjjj... Bojan

0

PEDRO i 2:0 :)

0

GOL Maxwell, bardzo ładna bramka :)

0

Dobra nie zajmujmy się Realem. Najważniejsze by Barca dzisiaj wygrała :)

0

Oby Villa coś walną w końcu... trochę się martwię o jego formę strzelecką

0

Mi też się wczoraj Masche podobał. Oby grał tak dalej!

0

Romos, powiem krótko - wyjdź!

0

Strzelmy na 2:0 bo może być gorąco.

0

Gadacie, że Zlatan nie umie trzymać linii spalonego. A co powiecie o Villi? On jest jeszcze gorszy. Wiem, że się stara, biega i w ogóle pomaga, ale on nie jest rozliczany z biegania tylko z bramek. Mam nadzieję, że się obudzi i w II połowie strzeli.

0

Trzeba uważać na kontry Kopenhagi

0

Ja chce oglądać zawsze tak grającą Barce!

0

LEOOOOOOOOOOOOOOO!

0

Weźcie podajcie link na SopCast plsss

0

Dajcie link na SopCast, tylko pełny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?