Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki kryzys co wy gadacie? Zobaczycie, że strzelimy coś w II połowie i wygramy, mamy jeszcze 45min. Wbije Henry i Bojan na boisko i na 100% WYGRAMY! Nie chrzancie głupot tylko wierzcie, że można to wygrać!!! JEDZIEMY i tyle :))))))
0
Kaniucha, co nie można ? ;>
0
''Będzie remis'' żal mi takich komentarzy. Może zaczekajmy do końca meczu :/ Co za ludzie. Od razu przecież nie da się gola strzelić, trzeba trochę spokojnie poczekać. Nie oglądaj najlepiej jak już wiesz, że bedzie remis.
0
Ciśniemy ich i zaraz strzelimy, tylko nie można odpuścić. Messi [*]
0
***** co on zrobił?
0
herbatnik, sędzia słusznie nie uznał bramki Benzemy. Tam był ewidentny spalony.
0
Żal, dlaczego nie gra Bojan? Bez jaj, bo wkońcu się nam chłopak załamie. Nie ma Ibry to on powinien iść na szpice. Nie rozumiem dlaczego Pep na niego nie stawia.
0
32 lata to młody wiek, ale jak na piłkarza to nie był już takim młodzieniaszkiem. eh... [*]
0
Jakie refleksje po pierwszej połowie? Bo niestety nie działają mi żadne linki nawet te przesyłane przez was:/ Na SopCast jest taki obraz zamazany, że szkoda gadać, nic nie widać.
0
PODAJCIE PEŁNY LINK DO KANAŁU NA SOPCAST Z MECZU! (sory za duże litery)
0
Chciałbym aby Bojan strzelił dziś coś. To na pewno doda chłopakowi pewności siebie, bo ostatnio Pep nie daje mu w ogóle szans na grę.
0
HAHAHA a niby za co RvN na tym 10 miejscu?
0
No właśnie co tam u Henrique ?
0
Oby tylko był mecz na SopCast.
0
Słabsze spotkanie Pique to na pewno wina Czyhrynsky'ego ^^ :D :D
0
Inter teraz gra z Romą w Serie A i remisuje 1:1. Wyrównującego gola strzelił Eto'o :)))))
0
no i jest LEO :)
0
A mnie nie martwi. Po co ma grać dziś jak przecież będzie grał we wtorek w CdR.
0
Leo już wchodzi
0
On ma jeszcze czas i na pewno jak się ogra bardziej to takich obrońców jak Evra będzie jednym zwodem jechał.
0
Brawo Panowie! Dobrze, że podnieśli się po tej straconej bramki. Pedro gra świetnie, asysta Ibry majstersztyk, cieszę się, że mogę znowu zobaczyć Henry'ego jak się uśmiecha po swoim golu. Cieszy to również, że gramy dobrze bez naszych gwiazd, które odpoczywają na ławce rezerwowych. Spokojnie teraz grać i dowieść ten wynik do końca i może jeszcze po drodze uda się coś ustrzelić. Później Derby Madrytu i ja liczę, że Atletico utrze nosa Realowi. Może nie są w najwyższej formie, ale na pewno nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Pokazał to mecz w LM z Chelsea zremisowane 2:2. Szkoda tylko, że nie zagra dziś Kun, ale jest Forlan, Simao, Maxi.
0
Strzelimy jeszcze!!!!!!!:)
0
Dajcie jakiś pełny link do kanału na SopCast :))
0
Dla mnie Zlatan 6 - może i grał dobrze, bo rzeczywiście niezły występ, ale miał ''piłkę meczową'' czyli zmarnował świetną okazję, w której znalazł się sam na sam z bramkarzem Kazania i trafił w słupek. Może i trochę szczęścia zabrakło mu i była by bramka.
0
Jak jest dobrze to się podniecamy, wielbimy Barcę, a jak jest źle to odwracamy się od niej. WIERNI PO PORAŻCE!
0
Ich chyba z 7 w polu karnym się broni, a nasi chcą wejść z piłką do bramki :/
0
Kleciu taka faza! BICIE GŁOWĄ W MUR!!!
0
Dobra WIARA! Strzelimy coś w II połowie.
0
Niby Ibra gra dobrze, bo gra. No, ale powinien wykorzystać tą sytuację sam na sam.
0
ciśniemy ich:)))