Gielar00
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bojan! za Ibre :)
0
Dlaczego my mamy zawsze wygrywać po prawidłowych golach. Sędziemu też się może zdarzyć błąd na naszym meczu:/
0
Riv. weź chłopie idź na rm.pl , a nie to będzie pieprzyć takie głupoty.
0
Nie wiem jak wam, ale mi dzisiaj podoba mi się Maxwell
0
Riv, w piłce nożnej trzeba być cwanym! A tak w ogóle to wreszcie dostajemy karnego z kapelusza i ja się cieszę, że sędzia wskazał na wapno. Gol się nam należał, przeważaliśmy w I połowie. Mam nadzieję, że nasi pyknął jeszcze ze dwie w II i wygrają pewnie 3:0 :)))))
0
Brawo Ibra:))
0
Spoko jakby wbił Milito na te ostatnie 5min przynajmniej.
0
Może zna ktoś już skład na dzisiaj?
0
Bez Ronaldo, ale też bez Kaki. Wątpię, że wygrają jeszcze na wyjeździe.
0
Heheh no cieszy się bo mają lepsze statyski od najlepszego klubu na świecie :D Byli liderami dopuki nie trafili na nas i przegrali ;p Ciekawe czy będzie taki cwany jak przegrają z Valencia.
0
Profesor :)))))))
0
Myślę, że poradzimy sobie spokojnie bez niego. Espaniol gra bardzo slabo w tym sezonie, zajmują 13 miejsce w tabeli i strzelili tylko 8 bramek. Ale wiadomo derby to derby, wszystko się może zdarzyć. Pamiętam poprzedni sezon i porażkę na Camp Nou 2:1, wtedy Espaniol zajmował jak się nie mylę ostatnie miejsce w La Liga. Musimy wygrawać mecze u siebie, to nasz obowiązek.
0
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Niedługo to tu niektórzy chyba będą się zachowywać jak na stronie rm.pl . Śmiać mi się chce poprostu z nich, jak źle idzie to wyzywają ich od pedałów, debili, ciot, którzy nie umieją grać. Oby u nas nigdy taka sytuacja nie miała miejsca.
0
Dlaczego wszyscy pamiętają tylko szmaty VV. Już nie pamiętacie ile nam dupe ratował? Ile setek wyjmował? Jak obronił znakomicie strzał C.Ronaldo. Zdarza się i tyle. Rozumiem, że to już drugi raz z rzędu, ale bez jaj nic się nie dzieje. Na razie jest nieźle, 1:1, strzelimy coś w II połówce i wygramy:)))))))) VAMOS!
0
Ciśniemy, zaraz strzelimy na 1:2
0
No no już przegraliśmy ten mecz, rzeczywiście. Żal dzieci :/
0
XAVIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
jak strzelimy gola to wszyscy ''GOLLLLLLLLLL'', a jak nam nie idzie to ''ide oglądać Inter, albo coś.
0
el_pichichi_9, spadam skad sezonowcy je****!
0
Żal.
0
Super, że wraca, ale na pewno nie zagra. Nie wierze by Pep go wpuścił w tak ważnym meczu po bardzo ciężkiej kontuzji.
0
VV przyznał się do błędu. Szacunek :))
0
Brawo LEO :))))
0
Nom w pierwszej połowie oglądaliśmy starą dobrą Barce! :)))
0
DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! Bardzo ważne 3 pkt na trudnym terenie :)))))
0
Abidal dał mu jak na tacy :)) Niesamowity jest IBRA!
0
No bo to naprawdę ręce opadają. 70 minuta, a jakiś gość pisze, że będzie remis.
0
ban, ja to powiedziałem ironicznie bo mnie denerwują tacy goście co nie wierzą:/
0
I co będzie remis? Co za ludzie :/