0

Bojan! za Ibre :)

0

Dlaczego my mamy zawsze wygrywać po prawidłowych golach. Sędziemu też się może zdarzyć błąd na naszym meczu:/

0

Riv. weź chłopie idź na rm.pl , a nie to będzie pieprzyć takie głupoty.

0

Nie wiem jak wam, ale mi dzisiaj podoba mi się Maxwell

0

Riv, w piłce nożnej trzeba być cwanym! A tak w ogóle to wreszcie dostajemy karnego z kapelusza i ja się cieszę, że sędzia wskazał na wapno. Gol się nam należał, przeważaliśmy w I połowie. Mam nadzieję, że nasi pyknął jeszcze ze dwie w II i wygrają pewnie 3:0 :)))))

0

Brawo Ibra:))

0

Spoko jakby wbił Milito na te ostatnie 5min przynajmniej.

0

Może zna ktoś już skład na dzisiaj?

0

Bez Ronaldo, ale też bez Kaki. Wątpię, że wygrają jeszcze na wyjeździe.

0

Heheh no cieszy się bo mają lepsze statyski od najlepszego klubu na świecie :D Byli liderami dopuki nie trafili na nas i przegrali ;p Ciekawe czy będzie taki cwany jak przegrają z Valencia.

0

Profesor :)))))))

0

Myślę, że poradzimy sobie spokojnie bez niego. Espaniol gra bardzo slabo w tym sezonie, zajmują 13 miejsce w tabeli i strzelili tylko 8 bramek. Ale wiadomo derby to derby, wszystko się może zdarzyć. Pamiętam poprzedni sezon i porażkę na Camp Nou 2:1, wtedy Espaniol zajmował jak się nie mylę ostatnie miejsce w La Liga. Musimy wygrawać mecze u siebie, to nasz obowiązek.

0

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Niedługo to tu niektórzy chyba będą się zachowywać jak na stronie rm.pl . Śmiać mi się chce poprostu z nich, jak źle idzie to wyzywają ich od pedałów, debili, ciot, którzy nie umieją grać. Oby u nas nigdy taka sytuacja nie miała miejsca.

0

Dlaczego wszyscy pamiętają tylko szmaty VV. Już nie pamiętacie ile nam dupe ratował? Ile setek wyjmował? Jak obronił znakomicie strzał C.Ronaldo. Zdarza się i tyle. Rozumiem, że to już drugi raz z rzędu, ale bez jaj nic się nie dzieje. Na razie jest nieźle, 1:1, strzelimy coś w II połówce i wygramy:)))))))) VAMOS!

0

Ciśniemy, zaraz strzelimy na 1:2

0

No no już przegraliśmy ten mecz, rzeczywiście. Żal dzieci :/

0

XAVIIIIIIIIIIIIIIIIIII

0

jak strzelimy gola to wszyscy ''GOLLLLLLLLLL'', a jak nam nie idzie to ''ide oglądać Inter, albo coś.

0

el_pichichi_9, spadam skad sezonowcy je****!

0

Żal.

0

Super, że wraca, ale na pewno nie zagra. Nie wierze by Pep go wpuścił w tak ważnym meczu po bardzo ciężkiej kontuzji.

0

VV przyznał się do błędu. Szacunek :))

0

Brawo LEO :))))

0

Nom w pierwszej połowie oglądaliśmy starą dobrą Barce! :)))

0

DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! Bardzo ważne 3 pkt na trudnym terenie :)))))

0

Abidal dał mu jak na tacy :)) Niesamowity jest IBRA!

0

No bo to naprawdę ręce opadają. 70 minuta, a jakiś gość pisze, że będzie remis.

0

ban, ja to powiedziałem ironicznie bo mnie denerwują tacy goście co nie wierzą:/

0

I co będzie remis? Co za ludzie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?