0

nie jestem jakimś wielkim kibicem united ale przyznam ze z każdym sezonem coraz bardziej mnie to city irytuje, mam wrazenie ze mają jakis pakt z diabłem przynajmniej w premier league, plus nie lubie sterlinga a o ich kibicach nie wspomne nawet, bo to nie ma sensu. ta niechec nawet nie bierze sie z powodu ich pieniedzy i transferow, bo z psg nie mam az tak wielkiego problemu

2

Chciałbym w tym miejscu podziękować adminom za miły prezent w postaci czapki.

0

Komentarz usunięty

2

@kubix05 najlepsza część i jeden z lepszych filmów gangsterskich

1

Skończyłem The Wire (Prawo Ulicy) i polecam, bardzo dobry serial
Właściwie ciężko to w ogóle nazwać serialem, bo jest cholernie autentyczny

0

@tristan87 Chelsea nas zmiażdży po prostu, Borussia ma podobną mentalność do nas więc w meczu z nimi mamy większe szanse

0

@AmigoBlancos Ajax Hamsterdam

0

@insp1re nadal na wynos

4

@Survier top dzbaństwa i nieudolnosci jak najbardziej

3

@Pogba no chyba tak

4

Ten Siuram im ładnie zamula akcje

1

Teraz sie zastanawiam po co nam jakies tiki taki skoro moglibysmy po prostu wziac przyklad z Realu i bezmyslnie wrzucac w pole karne az wpadnie

0

Spokojnie biali przejda a w lutym ktos przejdzie po nich

1

@neeed jest. po prostu jest.

1

Jak można gadać że klub upadł na podstawie meczu o nic na dodatek granym rezerwami XD przypominam że we właściwym meczu wygraliśmy 2:0 i mamy 15 punktów

0

Giroud el bombe capitano dzisiaj

0

United debile totalni

0

komu tu teraz kibicować nam czy de jongowi

0

@Lares dos santos dalej boli

1

neshcheret in neto out

0

umtiti tu gra w ogole? smiech na sali

1

bramkarz dynama wybitny mecz

0

ter stegen 4/10 dest 8/10 pique 5/10 alba 6/10 busquets 3/10 pjanic 4/10 de jong 6/10 messi 9/10 fati 8/10 griezmann 7/10 jak na razie

1

@Bartek22 nie no dobry jest

0

boze jaki ten fati fatalny

0

niby takie drewno ten morata, ale jakims cudem zawsze gdy ogladam to jest dosyc niebezpieczny

3

@michaleu no to jaki ten fajny serial

0

@Hushovt a ja na Manchester City i ich gwiazdy

0

Szczerze mowiac o wiele bardziej wolalbym Messiego w PSG niz City

2

@Zieliniak no nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?