Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie jestem jakimś wielkim kibicem united ale przyznam ze z każdym sezonem coraz bardziej mnie to city irytuje, mam wrazenie ze mają jakis pakt z diabłem przynajmniej w premier league, plus nie lubie sterlinga a o ich kibicach nie wspomne nawet, bo to nie ma sensu. ta niechec nawet nie bierze sie z powodu ich pieniedzy i transferow, bo z psg nie mam az tak wielkiego problemu
2
Chciałbym w tym miejscu podziękować adminom za miły prezent w postaci czapki.
0
Komentarz usunięty
2
@kubix05 najlepsza część i jeden z lepszych filmów gangsterskich
1
Skończyłem The Wire (Prawo Ulicy) i polecam, bardzo dobry serial
Właściwie ciężko to w ogóle nazwać serialem, bo jest cholernie autentyczny
0
@tristan87 Chelsea nas zmiażdży po prostu, Borussia ma podobną mentalność do nas więc w meczu z nimi mamy większe szanse
0
@AmigoBlancos Ajax Hamsterdam
0
@insp1re nadal na wynos
4
@Survier top dzbaństwa i nieudolnosci jak najbardziej
3
@Pogba no chyba tak
4
Ten Siuram im ładnie zamula akcje
1
Teraz sie zastanawiam po co nam jakies tiki taki skoro moglibysmy po prostu wziac przyklad z Realu i bezmyslnie wrzucac w pole karne az wpadnie
0
Spokojnie biali przejda a w lutym ktos przejdzie po nich
1
@neeed jest. po prostu jest.
1
Jak można gadać że klub upadł na podstawie meczu o nic na dodatek granym rezerwami XD przypominam że we właściwym meczu wygraliśmy 2:0 i mamy 15 punktów
0
Giroud el bombe capitano dzisiaj
0
United debile totalni
0
komu tu teraz kibicować nam czy de jongowi
0
@Lares dos santos dalej boli
1
neshcheret in neto out
0
umtiti tu gra w ogole? smiech na sali
1
bramkarz dynama wybitny mecz
0
ter stegen 4/10 dest 8/10 pique 5/10 alba 6/10 busquets 3/10 pjanic 4/10 de jong 6/10 messi 9/10 fati 8/10 griezmann 7/10 jak na razie
1
@Bartek22 nie no dobry jest
0
boze jaki ten fati fatalny
0
niby takie drewno ten morata, ale jakims cudem zawsze gdy ogladam to jest dosyc niebezpieczny
3
@michaleu no to jaki ten fajny serial
0
@Hushovt a ja na Manchester City i ich gwiazdy
0
Szczerze mowiac o wiele bardziej wolalbym Messiego w PSG niz City
2
@Zieliniak no nie