1

@Nano22 O ile szanowałem go jako piłkarza to nigdy nie był moim ulubieńcem, nie nazwał bym tego nie lubieniem a raczej brakiem sympatii.

0

@Encore Prawdopodobnie kogoś za słabego na wielkie kluby i za dobrego na przeciętne, takich jest wielu.

0

@anxted Akurat dla Barcy i Ralu ten deal jest najbardziej niekorzystny ze wszystkich klubów które będą głosować.

0

@Pawel13sz Joan "Polityk" Laporta. @kakusus Laporcie ogólnie słabo idzie wdrażanie obietnic z kampanii, nowi sponsorzy spieniężenie BC. Jak dla mnie to o ile CVC to szmabo tak Joan nie zrobił wszystkiego by Messi został przynajmniej na tą chwilę tak to wygląda.

0

@QuiqueSetien1958 O to kolejne podobieństwo do neymarONE.

0

@BeziteX No i trzeba dodać że zaliczy 40 a podpis. A no i ma kontrakt z Adidasem co poniekąd trochę utrudnia sprawę z Nike.

0

@pres Ten też jest prawdziwy?
Nawet Antonela obserwuje tylko 1-2 piłkarzy Barcelony - reszty prawdopodobnie nie zna.
Rozumiem że zna tylko Pique i Busquetsa a jak Messi zabiera ją na kolację drużynową to idzie do kąta.

0

@michal26 No jeśli ty chcesz łatwiejszego dostępu do broni by obalać rządy(zwłaszcza takie z 30+% poparciem szaleńców) to tylko postawię to .

0

@masterandservant Tak, problem mają ludzie którzy nie potrafią odróżnić celowych działań od nacisków politycznych. Dlaczego znów wraca to na wokandę jak USA ma z Polszą problem. Jak MON podpisywał kontrakty na miliardy to nikogo ważnego nie interesowały zachcianki kilku żydów.

Jeśli ktoś uważa że USA złamią traktaty międzynarodowe by zaspokoić jakieś fundacje bo tak mówi janusz a wtórują mu jego wychowankowie to jego sprawa, tylko niech nie powtarza głupot, a o 447 niech poczyta co na ten temat ma do powiedzenia ktoś kto się tym zajmuje a nie ekspert od wszystkiego jkm.
Gdyby USA naprawdę zależało by te fundacje otrzymały tzw mienie żydowskie to już dawno polska by je im zwróciła.

0

@highway Widziałem wypowiedź janusza polityki że TVN sobie poradzi bo stać ich na dobrych prawników :)

0

@Kgorecki2500 Cóż wtedy UE odetnie ich od źródełka i po pół roku będzie po nich.

0

@masq I słusznie bo raz pracują ciężej dwa większość z nich jest na pierwszym froncie.

0

@kuba1794 No zamiast kupować takich Pedrich i i szkolić wywalali by miliony na arthurów i vinicjusów.

0

@michal26 A po co ci broń? Bo chyba nie do protestów.
Już pomijam fakt że jak ktoś naprawdę chce broń to nie ma przeszkód by ją zdobyć.

1

@kaamil1910 Ktoś kto się tym podnieca naprawdę nie rozumie polityki.

0

@NaFazieHitman A to do hiszpańsko języcznej szkoły iść nie mogą?

0

@masterandservant No to że żydowskie fundacje dopominają się zadośćuczynienia od polski za mienie innych żydów nie zmienia tego co napisałem.
Prawnie to już jest od lat załatwione międzynarodowo. A to że kolejny kolo chce się na tym wybić politycznie to już inna sprawa.

@Tomo_95 A zapoznałeś się z tą ustawą? Bo jeśli by tak było to również śmiałbyś się z narracji janusza polityki.

1

@Kettger Sprawa zadośćuczynień jest już dawno załatwiona, tylko niektórzy jak korwin wciąż wymyślają nowe problemy bo to im pasuje do narracji.

0

@Herato Beckahama przywołujesz nie no nieźle odjeżdżasz. Brzmi to jakby za jego lat media społecznościowe były w podobnym miejscu.

0

@LeoMessiah Akurat przy 2 złotej gale na gali powiedział że się nauczy.

0

@macio_944 Tylko jest problem z tymi paroma latami, niektórzy już mają swoje lata, jest trochę Brazoli którzy mają granicę 30+ kontrakty też się mogą skończyć.

Ja bym raczej napiszał że mają dwa sezony.

0

@Kacper1432 Dla mnie po Xavim potem Iniesta.

0

@TheNekro94 Mess, Xavi, Alves. Prawa strona była ciągle dominowana.

2

@Rajek99 Fajny potencjał ale czy zasłużył na taki numer raptem 1800 min poważnej piłki. Messi jak przejmował 10 miał prawie 4x minut a i numer miał mniejszy ciężar gatunkowy.

0

@Katalonbar Coutinho mentalnie :(

0

@panczo No problem jest taki że nie mógł grać ani za darmo ani nawet za 40 procent swojej poprzedniej pensji, ile mógł tyle zszedł. Tu raczej albo pretensje do Bartka za inne przewiny albo za pensję Messiego albo do Laporty że nie zrealizował swoich dwóch z trzech koronnych założeń z kampanii trzecim było zostanie Messiego.

0

@VeB 1899 No Real nie mógł się jednego pozbyć a ty chcesz 4 wypchnąć.

3

@Janiama Normalna reakcja? Moja siostra już trzeci tydzień cierpi i bierze antyzawałowe przed szczepieniem zdrowa osoba.

0

@Mihcim To lepszy miliarder uważający klub jako swoją zabawkę, albo przedłużenie interesów?

1

No skoro widzę kto znowu największą dramę transferową kręci na LR to wiem że nic się już nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?