- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1777 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1777 Culés
10
Konfederacja na FB
To jest HIT. Właśnie na komisji sejmowej nie tylko posłowie PiS, ale również KO, Lewicy i PSL zagłosowali PRZECIWKO naszej poprawce #LexTVP, by odpolitycznić telewizję publiczną i zatrzymać finansowanie rządowej propagandy w #TVPiS z pieniędzy Polaków!
Tak oto KO, Lewica i PSL wsparły PiS i wspólnie stanęli w obronie propagandy w telewizji reżimowej Kurskiego.
Prosimy o UDOSTĘPNIANIE, musimy to nagłośnić!
Im nie chodzi o poprawę sytuacji w Polsce i zwalczenie patologii generowanych przez rząd, im chodzi wyłącznie o teatrzyk polityczny i bicie piany.
Nasza poprawka to:
✅ Uwolnienie TVP od partyjnego zarządu
1. Władze mediów publicznych wybierane przez KRRiTV, a nie przez Radę Mediów Narodowych (Joanna Lichocka)
2. KRRiTV wybierana przez konsensus Sejmu, Senatu i Prezydenta
✅ Zablokowanie przekazania dodatkowych 6 miliardów złotych na TVP z budżetu państwa (Partia rządząca chce przekazać po 2 miliardy zł na TVP w 2022r., 2023r i 2024r.)
1
@kaamil1910 Ktoś kto się tym podnieca naprawdę nie rozumie polityki.
2
@kaamil1910 A teraz wystarczy zobaczyć kto zasiada w KKRiTV, no i później wybierać ich będzie Sejm, gdzie PiS ma większość oraz Prezydent (wiadomo jak niezależny). Odpolitycznienie że ho, ho!
Ale Konfa ma podkładkę, żeby nie było, iż znowu wykazali się tchórzostwem. Bo Braun (albo Sośnierz, nie pamiętam) na wiecu może mówić do ludu, że rząd trzeba pogonić, ale gdy trzeba zagłosować przeciwko, to nagle jego paluch leci na przycisk "nie wiem".