Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA_FOR_EVER Nie wiem czy najlepsze ale na pewno zapadły mi w pamięć:
Choć jak myślę o duetach to zawsze na pierwszym miejscu:
Thierry Henry & Dennis Bergkamp
A potem
Rivaldo&Kluivert
Trezegut&Alex
Tristan&Makay
Fabiano&Kanoute
Forlan&Aguero
Grafite&DŻeko
0
@IronSanHybrid Ciężko uwierzyć ze ktoś kto obraca się w tak szemranym międzynarodowym towarzystwie jest spoko gościem.
0
@kkbarca W czym ?
0
@Geble Tylko taki że zazwyczaj należy do najlepszych na boisku a FCB wciąż poza top4.
0
@Herato Totti zamiast Cannavaro.
0
@Coutinho007 A co tu wyjeżdżasz z zasługami jak ktoś ma klasę to nikogo nie obraża ja Neya czy Cou nie znoszę ale co najwyżej nazywam ich brazolami.
Zresztą obrażanie piłkarzy kiedy nie znamy nawet połowy prawdy jest lekko mówiąc pokazywaniem frustracji.
0
@Sysia11 Bo miał jeszcze gorszą kampanię niż ta ostatnia, był bez wyrazu i zrezygnowany ale fotel mu się należał.
@Tomo_95 No nie do końca bo transfer Neya pozwolił im na czary w księgowości było o tym że gdyby nie ta kwota to mieli by problemy.
0
@oskar_wojak Łączy ich słabość do L4
0
@prodigy No nie zgarnął bo to całkowicie inna sytuacja. No nie wiem czy mogą akurat z BB jak dla mnie raczej nie bo to oddzielne drużyny.
0
@Kgorecki2500 Rozumiem że to wszystko były psy bez szkoleń i od tak dawali im meldunki xd
0
@DonAndrzejos Dupa a nie szef, jak by był szefem to by nie czekał do końca roku bo teraz nie ma żadnych atutów i jedynie może ich straszyć, a sisoko i tak zrobi co chciał a tego nie wie nikt czy grają o jeszcze większe pieniądze czy chcą odejść.
A jak ma takie oferty po tylu L4 to nikt się nie załamie 5 miesiącami lekkich treningów.
0
@semafor Skoro mają oferty po tylu kontuzjach to półroczne lekkie treningi na pewno nie zmienią sytuacji.
0
@masq No fajnie tylko takim działaniem podważasz słowa trenera i ryzykujesz wypad poza top 4 no i nie masz Ferrana bo nie masz jak go zarejestrować a twój jedyny skrzydłowy to Abde ;
0
@Cobra303 A to było by dziwne? Akurat takie zachowania to nie pierwszyzna u CR a u Messiego to rzadkość więc flesze skierowane na Argentyńczyka by nie dziwiły.
0
@Encore Coś jak transfer marzenie dla barto.
1
@tomek8756 Natalie Portman bo zagra we wszystkim i we wszystkim jej ładnie i nie chodzi o strój.
0
@fotohobby No żeby zarejestrować ww dwójkę na obniżkę zgodził się Pique. Więc albo podpiszą nową umowę z SR albo sprzedadzą kogoś kogo nie chcą super opcje.
4
@PedriTheBest Prawie każdy agent piłkarski na świecie.
0
@fotohobby Atak zawsze można było bez niego poskładać to tylko delikatnie osłabia jego karty a nie je wywraca. Zresztą jak zarejestrują ferrana ?
0
@jacobFCB Brazol z Ajaxu, niech Barca sobie daruje.
0
Ta sprzedaż Dembele w zimowym okienku to najgłupsza rzecz jaką dziś tu przeczytam mają na to ile 21 dni roboczych , no ale jak z łatwością sprzedało się Cou i Sama to w sumie... a nie czekaj...
0
@prodigy Sprzedany? Tak jak Cou i Sam :) Zakaz trenowania a z jakiego powodu bo umowy nie chce przedłużyć ale się sisoko ucieszy jeszcze odszkodowanie zgarnie.
0
@Kgorecki2500 Nie strzelam bo mnie to nie bawi i szkoda mi zwierząt.
0
@patrykzmc2000 Cou i Sama od dwóch lat nie mogą wypchnąć a Dembele w miesiąc opylą, takie bajki to dla dzieci i to malutkich.
1
@chavez
1.Kaka
2.Ronaldinho
3.Rivaldo
4.Zinedine Zidane
No i jeśli liczyć że LM to następca pewnych rozgrywek:
5.Paolo Rossi
6.Franz Beckenbauer
7.Gerd Muller
8.Sir Bobby Charlton
0
A czym mu będą płacić jak tam jeszcze biedniej niż w Barcy ha ha ha
0
@domin1515 No ja ci napisze za 3 lata czy jest top, bo jak na razie to średnio+ go oceniam.
1
@bolinho89 Panie działaj bo jak teraz to przeżywasz, to później jak będzie gorzej a będzie to lata będziesz żył z pretensjami do siebie, a tak to przynajmniej spróbowałeś na poważnie pomóc.
0
@rafik300010 No mogą nie chcieć, ale powinni chceić pieniądze za niego. I nie zwalą na niego całej winy.
0
@Barca1922 I wygrał by nawet 7 bo oni byli na gazie a barca roztrzęsiona.