Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ŁukaszNidzica Ja doszedłem do nowego wniosku oprócz finansów, jak wytłumaczyć szatni jego pensję skoro wszystkim obniżano i żulono o każdy grosz.
0
@Hubsao Tylko w tym okienku, a on nie sprecyzował czy teraz czy latem.
0
@BARCA1899Messi Widzę jeden poważny problem oprócz finansów, jak wytłumaczysz szatni ten transfer i pensję na takim poziomie, gdzie żulisz od nich każdy grosz.
0
@Kibic1998 No ja bym raczej do wulkanizatora uderzył, chyba że ten mechanik ma usługi wulkanizatora.
Zdejmował oponę z felgi?
0
@monsterrize Po co go kontraktować? Jak go zakontraktujesz to dasz jasny sygnał że hohland to tylko bajki.
0
@ShowyAnteater Nowym Xavim i nawet Xavi się o nim wypowiadał, powinien być gdzieś tu wywiad.
1
@Survier Nie można mieć sojusz z kimś kto chce cię przejąć, bo jak mniemam wliczasz do sojusz z Rosją.
1
@dafik85 Jak chcesz cos poprawiać jak twoja gra to głównie dochodzenie do formy po urazach, ok ma średnie podejście ale były gorsze przypadki i robiły kariery zwłaszcza wśród rodaków viniciusa
1
@Tomix_83 Przecież jest o lecie co to ma do Ferrana.
0
@PatrychoO Patrząc na zdrowie ale też szczęście to może kiedyś ale w niewielu spotkaniach.
0
@Volk No ja bym troszkę tę listę jeszcze uzupełnił ;( Niestety.
0
@totalcrack Do reprezentacji łapał się też Coutinho, tak to pokazuje bardzo dużo, nawet podwójną ignorancje z mojej strony. Ja tam sobie spokojnie poczekam do końca sezonu na oceny to właśnie tacy obserwatorzy jak ty po dwóch meczach pieją z zachwytu a później najgłośniej szczekają albo chowają się po norach. Zaobserwuj również że połamany Dembele świeżo po urazie przerastał większość zawodników Barcy nawet więcej niż o klasę, a 17 letni Gavi też należy do najlepszych.
A teksty że coś było wiadome to mnie szczególnie śmieszą.
0
@tbas Średnio jak każdy z talentów z Ajaxu ostatnich lat. Choć to przecież nie oznacza że Barca to nie będzie jego miejsce na ziemi.
0
@ElKamil Przecież on pisał żeby Gaviego sprzedać z tydzień temu ;)
0
@TylkoBarca7273 A kto wie jak to im się ułoży albo ile czasu będą to układać.
No mnie to trochę zastanawia że boi się rywalizacji o lidera drużyny i woli to dostać.
0
@Varkond To że się zrzekł nie znaczy że możesz wykorzystać całość.
0
@Tarins Nie przez mentalność bo Vinicjus nie robi nie wiadomo czego tylko przez kontuzje, bo trudno się rozwijać jak tylko dochodzisz do zdrowia.
No zobaczymy ile brazol zawoła przy przedłużeniu.
2
@Przemek2323 Nie, na pewno ktoś zarobi ktoś kto przy tym majstrował albo pierwszy który znajdzie kruczki na to, a tych pewnie będzie pełno.
7
@PatrykBarca Młody jest i jeszcze dużo się musi nauczyć, dzisiejsza nauczka dużo mu da.
0
@ravpelc No tak ale on był już wcześniej obserwowany by właśnie Neya zadowolić ale nie mieli tyle kasy, no i wtedy jurgen się jeszcze wahał.
0
@totalcrack A rozumiem że ty obserwujesz ligę Brazylijską i obserwowałeś go jak trenował półtora roku w ogródku, pozazdrościć znajomości.
Ja mam mieszane uczucie bo jednak wielu zawodników w takim wieku nie gra, zobaczymy co dalej ile spotkań da radę zagrać na dużej intensywności.
1
@Emerald Pewnie tak bo to był tak jak pisałeś pomysł barto na zadowolenie Neya :) Douglsy nie wystarczyły.
1
@SkyWalkerr A to ao takie ważne dla budżetu Australii że mają mu być wdzięczni, w takim razie strasznie biednie w tej Australii maja.
0
@Pawel13sz No na to czekałem, chyba nie ma trenera który o Dembele wypowiadał by się w takich superlatywach jak Tuchel.
0
@FrankliN7 Umtiti nie ma szans na mundial nawet jak zacznie grać, Coutinho ma o wiele łatwiej i prawdopodobnie wystarczy mu regularna gra na średnim poziomie.
0
@arkasath Teraz? Ciekawe, ciekawe.
11
@dawidw4 To dlaczego ta perełka nie wyszła na najważniejsze mecze LM.
Dlaczego ta perełka na 24 spotkań nie była w kadrze w 13 i tylko raz przez kontuzję.
Na 24 spotkania Sentiena tylko 6 razy w podstawie, tylko dwa razy 90 minut
Perełka zaliczyła porażające 578 minuty i zaliczyła dwie asysty.
Gość z pierwszym składem trenuje od trzech lat i wciąż potrzebuje czasu a wchodzą dzieciaki po 17 lat i grają od strzała.
Trenerzy go niszczą, fajnie raczej olewają.
A gdzie kurna cou zagrał większość spotkań w live jak nie jako fałszywy skrzydłowy.
0
@Emerald Tak ale nie miał na niego funduszy i były problemy, jak wpadło 222 i odeszła wielka gwiazda to już nie patrzyli na konsekwencje.
1
@Arkon A Jurgenem ale tylko po zwycięstwie, bo po porażkach zachowuje się jak rozkapryszony dzieciak.
0
@Emerald @Janas11224 No trochę ma bo ten transfer trochę wymusił na Bartomeu zakup gwiazdy i pokazał też jakim słabym prezydentem jest.