Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro A to Kessi to skrzydłowy/ŚN ?
0
A to Pep go nie chce bo tyle tu było artykułów(niezrozumiałych) o tym że jakby nie łydka to byłby w MC.
Pisanie o trzech opcjach jest raczej śmieszne bo to tylko kwestia dogadania się co do pensji i ile Argentyńczyk chciałby zarabiać a z drugiej strony ile ktoś może płacić.
1
@PizzerMan Ty to czemu miliarderzy z KSIĘCIEM Andrzejem na czele zmuszali do seksu dziewczęta i kupowali nastolatki przecież kurde mogą mieć każdą panienkę wystarczy wyjąć drobne?
Już pomijam całkowicie to że jak możesz mieć wszystko to najbardziej chcesz tego czego ktoś ci odmawia czy zabrania.
1
@Anonymus0608 Ja dawniej chciałem Aimara.
0
@Rewolucja123 No Messi to miał do tych bydląt cierpliwość.
0
@tbas Najgorsi są ci co oficjalnie nienawidzą a nieoficjalnie sami nimi są.
@FrankliN7 jakby był taki mądry to by kolegów zmienił
0
@MrPGG Nie przepadam za takimi wymysłami bo ten jude w barcy mógłby wyglądać jak coutinho .....
0
@MesQueUnClub96 No z pięć lat temu to samo można by o special five pisać a już tak dajnie nie jest, choć jak nie obniży poziomu i nic wyjątkowego się nie stanie to tak powinno się stać.
0
@cules100pro Ja nie wiem czy najlepszy ale top 2 jakich widziałem, Cafu wypadł sroce spod ogona.
3
Ja mam taki tylko jeszcze spinery muszę mu dokupić
https://ibb.co/MBC83F1
0
@tbas No ale sponsorzy na pewno nie płacą tak samo za grę w LE a w LM.
0
@KibicBarcy123 Chyba nie bo po mimo tego że taki wyczyn patrząc na kadrę robi wrażenie to jednak w LM powinny grać najsilniejsze kluby i to wygrywanie tam jest pokazem siły, z całym szacunkiem dla LE ale mówiąc tylko za siebie to rzadko nawet finały oglądałem nie wiem czy jestem wyjątkiem czy nie.
1
@Kessie Bo dwóch wielkich myślicieli LR poruszało ten temat jak masz wielką wiedzę dużo cierpliwości maść na ból to możesz się zagłębiać
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11919572
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11922049
1
@Hubsao Odważnik zamiast odwagi :)
1
@Pawel13sz Czy tak jak lubią najbardziej.
1
@VamosRakieta Ciekawe ile osób pamięta z kim i wynikuu bo ja przyznaję że nie pamiętam.
1
@Matheu12 Przecież nie tak dawno były skandale że na najsłynniejszych amerykańskich uniwersytetach kupowano miejsca nie liczyły się wyniki w nauce tylko kogo byłeś synem/córką i ile darowałeś uczelni :)
0
@Ojciec5tkidzieci Ciekawe jak z oglądalnością bo często jest tak że ludzie chcą sprawdzić czy rzeczywiście jak tak tragicznie.
1
@Sau_Ron No ja jestem fanem Barcelony a CR od dawna mnie nie interesuje specjalnie, za to zawsze te same nazwiska tu na niego siadają i mają jakieś problemy mnie to zwyczajnie nuży.
0
@PatrykBarca Wiem ale w grupie mógł być też MC czy PSG i wyjście z drugiego miejsca to nie jakiś czarny scenariusz, dwa nas Inter zweryfikował i nie wszystko można zwalić na wylew nie grającego Pique.
Ale z kontuzjami był problem d dłuższego czasu więc ktoś zakładać powinien.
No i to pole manewru skończyło się tak że wyszło tylko gorzej.
0
@Awtameok_Klana Jesteś tu ponad 180 dni powinieneś wiedzieć.
0
@AssisMoreira a to chłopcem nie jest starzec?
1
@PatrykBarca Wyjście z grupy to było bezpieczne założenie a i ono przerosło tą młodą i gnębioną kontuzjami ekipę, no i panwie z klubu maja jednak przewagę nad kibicami bo wiedzą co i jak wygląda od środka.
Na pewno nie wybrał bym 1/4 . Pamiętaj że w grupie był bayern wiec wyjście z drugiego miejsca i wylosowanie jakiegoś MC było całkiem prawdopodobne.
@Nano22 No fantastyczny to był transfer Lewandowskiego bo to pewne gole a tak to we wrześniu dyskusyjna spraw na przykład pewien Dyńczyk to nie cieszył się dobrą opinią na LR, jakbyśmy mieli fajną ekipe i Lewy i Kounde byli brakującymi elementami to ok ale w zeszłym sezonie było kiepsko bo mieliśmy bandę dzieciaków i wypalonych weteranów jedynie Dembele był w fajnym wieku i czasami de Jong a to w takim wieku powinni być liderzy zespołu.
1
@Nano22 To ci sami co wpisali w papiery 14 LM ?
0
@Rhaan To nawet Mbappe i neymar w słabszej lidze nie grają co mecz na światowym poziomie a kosztowali więcej.
1
@Pawel13sz Zależy jakie klub ma plany:
Jak mają zamiar kupić LS
Jak mają zamiar na siłę stawiać na Fatiego
Jeśli jedno z powyższych to jak najbardziej.
4
No agentem(przedstawicielem) pierwszego jest znany oszust andre curry więc nic dziwnego że znów chce orżnąć FC Barcelonę nie wiem jak z drugim.
0
@Uukasz_93 Najśmieszniejsze jest to że ten cyrkowiec uważa że zrobi wielką karierę w polityce.
0
@QuaReL Zazwyczaj polecam połową ale tu to za mało bierz ćwierć.
0
@Roobo Ale o co chodzi przecież do siatki trafił :)