0

@Faro A to Kessi to skrzydłowy/ŚN ?

0

A to Pep go nie chce bo tyle tu było artykułów(niezrozumiałych) o tym że jakby nie łydka to byłby w MC.

Pisanie o trzech opcjach jest raczej śmieszne bo to tylko kwestia dogadania się co do pensji i ile Argentyńczyk chciałby zarabiać a z drugiej strony ile ktoś może płacić.

1

@PizzerMan Ty to czemu miliarderzy z KSIĘCIEM Andrzejem na czele zmuszali do seksu dziewczęta i kupowali nastolatki przecież kurde mogą mieć każdą panienkę wystarczy wyjąć drobne?
Już pomijam całkowicie to że jak możesz mieć wszystko to najbardziej chcesz tego czego ktoś ci odmawia czy zabrania.

1

@Anonymus0608 Ja dawniej chciałem Aimara.

0

@Rewolucja123 No Messi to miał do tych bydląt cierpliwość.

0

@tbas Najgorsi są ci co oficjalnie nienawidzą a nieoficjalnie sami nimi są.

@FrankliN7 jakby był taki mądry to by kolegów zmienił

0

@MrPGG Nie przepadam za takimi wymysłami bo ten jude w barcy mógłby wyglądać jak coutinho .....

0

@MesQueUnClub96 No z pięć lat temu to samo można by o special five pisać a już tak dajnie nie jest, choć jak nie obniży poziomu i nic wyjątkowego się nie stanie to tak powinno się stać.

0

@cules100pro Ja nie wiem czy najlepszy ale top 2 jakich widziałem, Cafu wypadł sroce spod ogona.

3

Ja mam taki tylko jeszcze spinery muszę mu dokupić
https://ibb.co/MBC83F1

0

@tbas No ale sponsorzy na pewno nie płacą tak samo za grę w LE a w LM.

0

@KibicBarcy123 Chyba nie bo po mimo tego że taki wyczyn patrząc na kadrę robi wrażenie to jednak w LM powinny grać najsilniejsze kluby i to wygrywanie tam jest pokazem siły, z całym szacunkiem dla LE ale mówiąc tylko za siebie to rzadko nawet finały oglądałem nie wiem czy jestem wyjątkiem czy nie.

1

@Kessie Bo dwóch wielkich myślicieli LR poruszało ten temat jak masz wielką wiedzę dużo cierpliwości maść na ból to możesz się zagłębiać
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11919572
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11922049

1

@Hubsao Odważnik zamiast odwagi :)

1

@Pawel13sz Czy tak jak lubią najbardziej.

1

@VamosRakieta Ciekawe ile osób pamięta z kim i wynikuu bo ja przyznaję że nie pamiętam.

1

@Matheu12 Przecież nie tak dawno były skandale że na najsłynniejszych amerykańskich uniwersytetach kupowano miejsca nie liczyły się wyniki w nauce tylko kogo byłeś synem/córką i ile darowałeś uczelni :)

0

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe jak z oglądalnością bo często jest tak że ludzie chcą sprawdzić czy rzeczywiście jak tak tragicznie.

1

@Sau_Ron No ja jestem fanem Barcelony a CR od dawna mnie nie interesuje specjalnie, za to zawsze te same nazwiska tu na niego siadają i mają jakieś problemy mnie to zwyczajnie nuży.

0

@PatrykBarca Wiem ale w grupie mógł być też MC czy PSG i wyjście z drugiego miejsca to nie jakiś czarny scenariusz, dwa nas Inter zweryfikował i nie wszystko można zwalić na wylew nie grającego Pique.
Ale z kontuzjami był problem d dłuższego czasu więc ktoś zakładać powinien.
No i to pole manewru skończyło się tak że wyszło tylko gorzej.

0

@Awtameok_Klana Jesteś tu ponad 180 dni powinieneś wiedzieć.

0

@AssisMoreira a to chłopcem nie jest starzec?

1

@PatrykBarca Wyjście z grupy to było bezpieczne założenie a i ono przerosło tą młodą i gnębioną kontuzjami ekipę, no i panwie z klubu maja jednak przewagę nad kibicami bo wiedzą co i jak wygląda od środka.

Na pewno nie wybrał bym 1/4 . Pamiętaj że w grupie był bayern wiec wyjście z drugiego miejsca i wylosowanie jakiegoś MC było całkiem prawdopodobne.

@Nano22 No fantastyczny to był transfer Lewandowskiego bo to pewne gole a tak to we wrześniu dyskusyjna spraw na przykład pewien Dyńczyk to nie cieszył się dobrą opinią na LR, jakbyśmy mieli fajną ekipe i Lewy i Kounde byli brakującymi elementami to ok ale w zeszłym sezonie było kiepsko bo mieliśmy bandę dzieciaków i wypalonych weteranów jedynie Dembele był w fajnym wieku i czasami de Jong a to w takim wieku powinni być liderzy zespołu.

1

@Nano22 To ci sami co wpisali w papiery 14 LM ?

0

@Rhaan To nawet Mbappe i neymar w słabszej lidze nie grają co mecz na światowym poziomie a kosztowali więcej.

1

@Pawel13sz Zależy jakie klub ma plany:
Jak mają zamiar kupić LS
Jak mają zamiar na siłę stawiać na Fatiego
Jeśli jedno z powyższych to jak najbardziej.

4

No agentem(przedstawicielem) pierwszego jest znany oszust andre curry więc nic dziwnego że znów chce orżnąć FC Barcelonę nie wiem jak z drugim.

0

@Uukasz_93 Najśmieszniejsze jest to że ten cyrkowiec uważa że zrobi wielką karierę w polityce.

0

@QuaReL Zazwyczaj polecam połową ale tu to za mało bierz ćwierć.

0

@Roobo Ale o co chodzi przecież do siatki trafił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?