4

@Faro @Eklerek

to były koszulki.


10

Ale Perez ograł Madryciaków haha.
A oni dali się nabrać co za naiwniacy


0

@Dejvo @Katalończyk 99 a co ja tam wiem może właśnie chca zmienić ten styl Panowie znawcy xD

Zwłaszcza przy nowym sezonie z nowym trenerem i nowymi zawodnikami

12

Jak Alvarez miał do Barcy przyjść to mega bo super napastnik + maszyna do pressingu.

Ale jak tylko pojawił się temat Argentyńczyka W Realu (przy braku napastnika i leniwym w pressingu Mbappe ) już nagle się okazuje, że Alvarez to będzie wtopa Realu i kompromitacja
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hindus
Tak Ci pisał na priv?

1

@esem91 nie jara mnie to, że zgapiles post od @vangoor

1

Fajny boost dzisiaj na superbet
Kurs 2.40 podbity na 2.90⚡️

Luis Diaz strzeli powyżej 1.5 goli w turnieju.

Zważywszy na ich grupę całkiem fajny typ.
Nie wyobrażam też sobie, że nie wyjdą z grupy więc okazji będzie dużo + do tego świetna forma w obecnym sezonie.

2

@NeroTFP1
Widzę to

0

@Nazio_87
Siedzibę @wpwelement 'a i spuścić mu oklep

7

Jakoś nie jara mnie to, że kogoś nie jarają te mistrzostwa świata.

Zapraszam pozostałych do hype trainu i delektujmy się świętem futbolu

0

@LAMC_10

Za słaby efekt bo najwięksi i najwierniejsi fani tj ambasada Argentyny z La rambli pod dowództwem @Lionel_Messi10 , @Sysia11 @LAMC_10 i @Faro jednak odpuszczają i zostają w Polsce

1

@Majkel3456
Bednarek jako wzmocnienie obrony

1

@FcPortoFan1999
To niech chociaż Waldemar Sobota zagra jedna połowę dla AC Milanu, a druga dla Manchesteru

10

Kiedyś to bylo xD


1

@gumaz
Z tymi dwoma o których wspomniałeś wyżej?

Bez komentarza

1

@gumaz
Bo ty masz małego.
Tu się akurat z tobą zgodzę.

1

@gumaz
Tak, Ty zawsze przypadkiem
Ty never touch, a 8 kartek już masz

2

@gumaz
Tak, do Ciebie abonament wykupił

4

@gontex
Ja znam tylko klub gejowski z Warszawy

7

Co się śmiejecie z Ubezkistanu
Oni przynajmniej na Mistrzostwa świata jadą xD

2

@AmigoBlancos widać brak Frimponga nie ma kto robić wiatru

2

@PatrychoO
Arbuzy

0

@Piotrek1993

Bo zrobil remontade przeciwko Barcelonie na Anfield, strzelił 2 gole, wygrał LM i stwierdził, że jest już spełniony

1

@AmigoBlancos
No jak za Takiego Gordona 80mln się daje, to Olise jest obecnie warty tych 200 xD

0

@Faro
Jak widać wystarczyła na Argentynę xD

0

@Faro ten Urugwaj co porobił w Elimkach wielką Argentynę 2-0 ?
O tym mówisz? :D

3

@Podkolesin

11tu pachołków

0

"Ronald Araujo opuścił zgrupowanie reprezentacji i przyleciał do Barcelony na ''ekspresowe leczenie''
Udział w mundialu pozostaje niezagrożony"


To już może zapomnieć o Turnieju

18

Już nawet u @Kessie 'go pojawiło się szaleństwo futbolowe z okazji zbliżających się mistrzostw świata.

Mój przyjaciel całe oszczędności zainwestował w podwieszany telewizor

https://zapodaj.net/images/c6850724801b7.jpg

4

@Kgorecki2500
Dla mnie bomba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?