Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro @Eklerek
to były koszulki.
10
Ale Perez ograł Madryciaków haha.
A oni dali się nabrać co za naiwniacy
0
@Dejvo @Katalończyk 99 a co ja tam wiem może właśnie chca zmienić ten styl Panowie znawcy xD
Zwłaszcza przy nowym sezonie z nowym trenerem i nowymi zawodnikami
12
Jak Alvarez miał do Barcy przyjść to mega bo super napastnik + maszyna do pressingu.
Ale jak tylko pojawił się temat Argentyńczyka W Realu (przy braku napastnika i leniwym w pressingu Mbappe ) już nagle się okazuje, że Alvarez to będzie wtopa Realu i kompromitacja
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hindus
Tak Ci pisał na priv?
1
@esem91 nie jara mnie to, że zgapiles post od @vangoor
1
Fajny boost dzisiaj na superbet
Kurs 2.40 podbity na 2.90⚡️
Luis Diaz strzeli powyżej 1.5 goli w turnieju.
Zważywszy na ich grupę całkiem fajny typ.
Nie wyobrażam też sobie, że nie wyjdą z grupy więc okazji będzie dużo + do tego świetna forma w obecnym sezonie.
2
@NeroTFP1
Widzę to
0
@Nazio_87
Siedzibę @wpwelement 'a i spuścić mu oklep
7
Jakoś nie jara mnie to, że kogoś nie jarają te mistrzostwa świata.
Zapraszam pozostałych do hype trainu i delektujmy się świętem futbolu
0
@LAMC_10
Za słaby efekt bo najwięksi i najwierniejsi fani tj ambasada Argentyny z La rambli pod dowództwem @Lionel_Messi10 , @Sysia11 @LAMC_10 i @Faro jednak odpuszczają i zostają w Polsce
1
@Majkel3456
Bednarek jako wzmocnienie obrony
1
@FcPortoFan1999
To niech chociaż Waldemar Sobota zagra jedna połowę dla AC Milanu, a druga dla Manchesteru
10
Kiedyś to bylo xD
1
@gumaz
Z tymi dwoma o których wspomniałeś wyżej?
Bez komentarza
1
@gumaz
Bo ty masz małego.
Tu się akurat z tobą zgodzę.
1
@gumaz
Tak, Ty zawsze przypadkiem
Ty never touch, a 8 kartek już masz
2
@gumaz
Tak, do Ciebie abonament wykupił
4
@gontex
Ja znam tylko klub gejowski z Warszawy
7
Co się śmiejecie z Ubezkistanu
Oni przynajmniej na Mistrzostwa świata jadą xD
2
@AmigoBlancos widać brak Frimponga nie ma kto robić wiatru
2
@PatrychoO
Arbuzy
0
@Piotrek1993
Bo zrobil remontade przeciwko Barcelonie na Anfield, strzelił 2 gole, wygrał LM i stwierdził, że jest już spełniony
1
@AmigoBlancos
No jak za Takiego Gordona 80mln się daje, to Olise jest obecnie warty tych 200 xD
0
@Faro
Jak widać wystarczyła na Argentynę xD
0
@Faro ten Urugwaj co porobił w Elimkach wielką Argentynę 2-0 ?
O tym mówisz? :D
3
@Podkolesin
11tu pachołków
0
"Ronald Araujo opuścił zgrupowanie reprezentacji i przyleciał do Barcelony na ''ekspresowe leczenie''
Udział w mundialu pozostaje niezagrożony"
To już może zapomnieć o Turnieju
18
Już nawet u @Kessie 'go pojawiło się szaleństwo futbolowe z okazji zbliżających się mistrzostw świata.
Mój przyjaciel całe oszczędności zainwestował w podwieszany telewizor
https://zapodaj.net/images/c6850724801b7.jpg
4
@Kgorecki2500
Dla mnie bomba