Flyingbetoniarka
Dołączył/a: wrzesień 2018
Zabrze
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RomanHoffer faktycznie FIFA jest niekompatybilna z tym padem (jest gdzieś lista padów pod FIFKE). Ja to robiłem tak:
1. Pobieram FIFE 11/12
2. Wchodzę w fifa config
3. Mapuje wszystkie przyciski jak trzeba
4. Z documents -> FIFA 11/12 kopiuje plik fifa config i jeszcze jeden z jakimiś tam settings
5. Wklejam w documents -> FIFA (w tym przypadku 22)
6. Powinno działać. Jak nie, to wklej te pliki jeszcze w dokumentach gry na dysku.
2
@Pawel13sz Dmytro Czyhrynski
0
Panie bracie Messiego, ale to Ty dzwonisz.
8
Nie zapomnij pan dodać, że Lewandowskiego to wyłączycie kompletnie ;)
0
Faktycznie lepsze dla niego byłoby odejście na ten moment. Przynajmniej na wypożyczenie.
1
@Comentateiro A ja jestem za ograniczeniem praw wyborczych tak, aby głosować mogły osoby w wieku 25-50 lat po wcześniejszych testach znajomosci zagadnień ekonomicznych, społecznych, militarnych, zdrowotnych, itd. Ja na pewno bym się nie załapał, ale to nic nie szkodzi, bo się chuja znam na świecie, tak jak 99% oddających głosy w wyborach.
0
@Pawel1985 Zgadza się.
0
W przyszłym sezonie Nico za Busiego i gramy dalej czwórką. Na Rodriego czy Zubimendiego nas nie stać, więc tak to widzę.
0
@gumaz Zero energetyków, tylko woda mineralna, kawa i herbata taka do zaparzania. Powoli też staram się przestawić na kawę z ziaren, mieloną w domu.
0
Wszystkiego najlepszego.
1
Brawo Barca, takimi meczami wygrywa się ligę.
1
@Mario96w witam
0
Nic dziwnego w kontekście kontraktu mentala. Messi już raz pokazał, że pieniądze stawia wysoko. Skończy się przedłużeniem z PSG za 60 baniek na sezon.
0
O, na turbogrosika w sam raz wystarczy. Lewy musisz.
2
Śniło mi się dzisiaj, że Gavi odchodzi z Barcelony (chyba do United). Ja piernicze, ale mi się przykro zrobiło.
2
@Dironixu Z taką dietą daję Ci jeszcze z rok życia xD
2
W kontekście dzisiejszego zwycięstwa:
https://files.fm/u/4wyytnwp3
6
Najlepszy wywiad z piłkarzem jaki czytałem. Jedyne zastrzeżenia to jego zatruwanie środowiska samochodem elektrycznym i zastanawia mnie, czy jest w stanie prowadzić w pełni zbilansowaną dietę jako weganin. Bo mam nadzieję, że nie chodzi tutaj o mityczne kwestie ekologiczne związane z nie spożywaniem mięsa ze względu na rzekome marnowanie zasobów przy jego produkcji.
Natomiast minimalizm TOP. Popieram w pełni.
0
@ObiektywnyKibic121 Jak się będziesz z nią cackał, to straci do Ciebie szacunek
2
@VegetaPolska Bardzo ciekawy głos, fajne teksty i melodie tez przyjemne. Jest wiele innych piosenek w radiu, przez które zmieniam stacje, ale Sannah akurat słucha się dobrze.
0
Zgodzę się, bardzo dobry moment na negocjacje. W tym momencie to raczej Barcelona rozdaje karty przy negocjacjach po finale MŚ.
0
No i fajnie, wystarczy.
0
@Freek_Tom Economy, You fool.
0
@TheNekro94 Za Niemca… a nie, czekaj.
0
Dobrze mu tak.
15 znaków
0
Gdyby tylko wrzucić tam Elche, Valladoid, Mallorce, Cadiz i Osasune… Wtedy idziemy po majstra superligi!
0
Myślę, że będzie grał na szprycach. Oby się nam casus Umtitiego po MŚ nie powtórzył.
0
@AnnaMarianna
Laska 10/10 -> fajki -> laska 2/10.
Poza tym jeśli ktoś ma skłonności do zaniedbywania swojego organizmu, to za 15 lat będzie chory i brzydki. Chłopów tez się to tyczy.
0
Ciekawe słowa wobec tego jaką intensywność miało przynieść właśnie pojawienie się Koemana w Barcelonie. Chyba, że za Setiena to już w ogóle grali w pelego i robili crossbar challenge na treningach.
5
Nie da się gościa nie lubić. :)