Fedono
Dołączył/a: lipiec 2011
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marudo? Ściągneli zawodnika , który wystąpił w sparingu i dalej leczy uraz , jest bezużyteczny dla drużyny, był Miranda zamiast wziąć pewniaka bez większych problemów zdrowotnych to zrobili kolejny transfer życia. Zubi jeszcze trochę czasu Ci zostało :)
0
Bartra rozwija się piłkarsko , będzie z niego pewny punkt drużyny , zwrotny , dobrze czyta gre , będą z niego ludzie - Trzymam kciuki za jego rozwój i pierwszą jedenastkę!
0
kto tu bierze wszystko dosłownie? A czy ja powiedziałem ,że zszedł na poziom Mou? Uważam , że zabawił się trochę i zszedł poziomem nawet "żartu" do Mou... Ogień wrze na forum, jest ciepło.
0
jesteś tak pewny swego , że właśnie taka sytuacja miała miejsce o to właśnie chodziło? Rzucasz się ogierze , a Judasz z buzi Ci patrzy...
0
Albo Masche albo Busi zdecyduj się :D 2 defami chcesz grac? 1 wystarczy. Wariant obronny chyba na cięzkie czasy :)
0
może mu chodziło o to , że widział w nim potencjał od dłuższego czasu ... Zbyt wiele nie grał ale faktycznie , dojrzał do gry w pierwszej 11, mnie osobiscie tez to cieszy , niech gra ten , który jest pewny i zwrotny :)
0
Messi absorbuje na siebie kilku zawodników , bardzo często robi miejsce dla swoich kolegów , których swoimi podaniami potrafi obsłużyć patrz przykład sytuacja Suareza, jest też tak , że za głęboko schodzi do środka ale nie dzieje się to nagminnie. Przyzwyczaj się do takich wariantów , bo to jego podania będą kluczowe tj Xaviego czy Rakitica. W tym trio o którym była wielka dyskusja to właśnie Messi stanie się tym , który zagra , obsłuży swoich kolegów , ważne aby zespół na tym nie stracił a w 2 poł. zagrali naprawdę dobrze.
0
Chyba miałeś na myśli , miał wzloty i upadki... Wzloty albo nawet wzwody ;p
0
ten temat się powtarza ...
4
Carlo schodzi poziomem powoli do Mou ...
0
Osobiście uważam , że Pique i Mathieu to ten sam standard błędów, wybór na GD będzie zależał od dyspozycji poszczególnych zawodników, ja postawiłbym na Pique z racji rozegrania pary klasyków, gość musi być skoncentrowany od początku do końca , wydaję się prawdopodobne , że cofnie Masche a Busi wróci do składu . Wszystko okaże się na treningach przygotowawczych do meczu.
1
Połówkę zagral dobrze... Jest progres :)
0
Przebije piątkę jak odejdzie, ale stan aktualny na to nie wskazuje, za mało obrońców...
0
Twarzą nowej kampanii Gillette powinien być Pedro jak goli wasa.... Może dlatego go trzymają!
2
A alexis bramka i asysta, nie.mogę przeboleć... A Pedrito jest pod gra
0
Zgadzam się, zbyt wiele gwiazdorzy, strzela ale gra bez magii i polotu, oby w końcu zatrybil, na MS w Brazylii grał to co powinien grać u nas. Teraz zbyt wiele strat robi i ten drybling w miejscu - pozdro.
0
Zgodzę się , szkoda że nie zagrali z Masche na defensywnym , Busi nic nie grał wielkiego - kolejny mecz.
0
To nie powinien łapać w tak ważnym meczy , skoro nie miał szansy na regularne występy , przy 2 bramce akurat mógł chyba coś zrobić , przynajmniej zostać w blokach i w bramce , choćby tyle. Przelicytował się z tym wyjściem.
0
sezonowy komentarz "poczekajmy na Suareza. To mam nadzieje ze sezonowcy zamkną gęby" .
0
o Pedro to wszyscy wiedzą także jego nie musimy wspominać , ale od Cracka wymaga się więcej , w lidze ma też problemy z PSG nic poza bramką nie pokazał , same straty , a to chyba on powinien te pojedynki wygrywać , robią z niego Gwiazdę - jeszcze nie dorósł (jedynie potwierdze , że komunikacja jest lepsza z Messim) . Jest kilku piłkarzy , którzy nie stanęli na wyżynach, powtórzę oprócz bramki jest nim także Neymar - nic wielkiego nie zagrał a ludzie go chwalą ... Na tle takiego zespołu pokazuje się swoją klasę i wartość.
0
Ale bzdura, piszecie o tym w samych superlatywach, fakt Neymar strzelił gola nic poza tym nie wniósł do gry, nie wygrał praktycznie żadnego pojedynku jeden na jeden. Kolejny mecz tylko strzela nic więcej nie wnosi, dla mnie to Rozczarowanie. Dziś Barca była rozklejona, brakowało minut.
0
Mou to zwykły pet nie mam do niego już w ogóle szacunku , zwykły frajer !
0
@Misix
To był brytalny faul :) atak od tyłu i nożyce robiące wycinkę :) to jednak było brutalne , jeszcze przy ławce , przez cały mecz się kotłowało i stąd ta zadyma kolego.
0
Nanekos@
1 ruszyła ławka Barcelony? grałeś kiedyś w piłkę? za taki brutalny faul mieli odpalić fajkę i przyglądać się temu? Oni są drużyna a brutalnie został potraktowany Cesc więc nie dziw się ,że ławka żyła bo to nie był zwyczajny faul tylko specjalna wycinka frajera Marcelo!
0
Tradycji stało się zadość , real zaprezentował się znacznie lepiej niż miało to miejsce w ubiegłym sezonie zrobili krok w momencie kiedy blaugrana jeszcze nie gra tak jak nas do tego przyzwyczaiła ale będzie tylko lepiej!!! Real może zrobił krok z gry ale to Barca pozwoliła im na dużo w pełnej dyspozycji FCB na pewno tak by nie wyglądali , krok z gry ale chamstwo i skandaliczne zachowania pozostały , to winna tego filozofa Mou od niego wszystko się zaczęło i dlatego taki jest stosunek tych piłkarzy , emocje znowu wygrały i można mieć tylko pretensje do sędziów i na koniec powiedzieć "Por Que? "
0
Niektórzy zawodnicy mają swoje lata i potrzebują młodszych odpowiedników , może dlatego jest dla Pepa taki ważny , poza tym jest swój a to jest bardzo ważne . Taki sobie mały , duży priorytet!