4

że Roberto Carlos może zostać zatrudniony w Realu, a w takim przypadku Brazylijczyk zapewnia, iż jest w stanie sprowadzić Neymara. :) dobre sobie...

1

No jak mogłoby być inaczej jak nie Arsenal lub PSG :D ! Fajny mecz!

0

To proste z kim zagramy PSG albo Arsenal bo zawsze z nimi gramy :D

0

kogo obchodzi głos skorumpowanej UEFA , liczy się zespół a oni w tym zespole się znaleźli...

3

15 lat i stoisz w miejscu fanatyku , zatrzymales sie na jednej akcji , z perspektywy wielu meczow idzie odniesc wrazenie ze Neymar to jednak aktor i prowokator , czasami , choc moim zdaniem w meczu z Bilbao zamknal buzie i nic nie powiedzial , tylko pamietaj nie wszystko kamera uchwyci na jego stronie . Badz objektywny a nie patrzysz w obrazek . Poruszyles tyle tematów , że chyba udzieliło się 15 lat stania w miejscu i pierdzenia pod stołek , najgorsi to sa wlasnie tacy jak Ty - fanatycy , bo co bys nie powiedzial to i tak beda stekac jacy to oni wierni itd... co ma wiernosc do opinii na dany temat Chopie... Większość z Was to tak jak już pisałem poniżej w polu kamyki kopała i patrzycie oczami telewizji i wiecie tyle co wam sie w bani urodzi. MarioVeB jestes brutalny :) zacznij sypac cukier brazowy a nie bialy do herbaty...

0

Musze dodac negatywne emocje bo leci lawina... ale my juz to wiemy ze postapili zle pilkarze z Bilbao , nawet wyszydzany Zewlakow o tym mowil. Takie zachowanie jest i bedzie , emocje , wysoka stawka meczu beda sie udzielac ... Nie ma prawa gryźć , odpychać, kopać w ogóle najlepiej jakby się odsunął... mowimy o rzeczach oczywistych

1




Emocje udzielają sie każdemu , poszukaj sportu bez emocji ... W takim razie zabijmy te dyscyplinę...

2




Tak zgadzam sie , niektórzy za bardzo patrzą jak w obrazek w swoich pupili , zgubne... Neymar jest dobrym grajkiem ale tez prowokatorem patrz wcześniejsze mecze np. z Atletico , potrafi przyaktorzyc i prawdopodobnie zbierając jego zasługi z całego sezonu tym sie naraził Baskom :)

0





Nie róbmy z niego sędziego , wypowiedział sie i przedstawił swoją opinie, chyba tyle jak każdy na tym forum.

0





Żewłakow fanem Realu , nie znam go prywatnie ale moze i jest , pomyliłeś tego komentatora - piłkarza z kimś innym , ale tez byłym piłkarzem:)

1

Podsycili towarzystwo i leje sie woda abstrakcji , burzliwych sformułowań i pokazywania dużym palcem. Nikt sie nie rozwodził na ten temat a traktujecie to jakby to Was osadzono i jakbyście dostali wyrok za to. Meyer tak w ogole poruszanie sie na froncie i wrzucanie w artykuł kwestii mediów o tumanieniu opinii publicznej nie jest na miejscu , rozumiem ze "strasznie" został urażony twój ulubiony gracz Ale sam reprezentujesz jakaś czesc mediów. Moge rownież odnieść wrażenie ze chcesz kogoś otumanić, podsycanie tematu tym ze tv kłamie to ok prawda ale ty jako " dziennikarz" zostań w swoim ogródku i skup sie na swoim charakterze pracy nie wplątuj w to wszystko polityki i tego czy tv kłamie czy nie . Dla mnie twój artykuł tez nic wielkiego nie wnosi , tylko podsycasz opinie publiczna na tym forum- nie trafia to do mnie.

0

oddzielmy piłkarzy - zawodowych piłkarzy + komentatorów od dziennikarzy sportowych ... faktycznie osobny temat

1

Nie masz zielonego pojęcia o tym jak gość interpretuje piłkę pewnie sam w polu kamyki kopałeś to skąd masz to wiedzieć , rzucasz słowa za tłumem bo tak wygodnie , jeszcze wychodzisz poza zakres kompetencji chyba swoich bo kogo, skoro stwierdzasz , że nie doceniają klasy Neymara , skąd to wziąłeś z wp czy z tlenu? a może z pudelka... Ktoś objektywnie stwierdził coś i już jazda , cały mecz dobrze komentuje a tutaj czekają fanatycy na potknięcie... Powtórzę - gość ocenił zachowanie graczy Bilbao jako skandaliczne i zauważył faul na Neymarze , idźcie już spać zamiast bzdury pisać , wiadomo ,że nie wszystkim do gustu może przypaść komentowanie danego osobnika takie zycie ale poszukajcie pomyłek jego w przebiegu całego spotkania . Btw 1 liga i nasza ekstra to takie same bagno .

1

Typowo polskie pierdy do poduszki o tym Żewłakowie , zamiast się cieszyć , że gorszego nie wstawili w jego w miejsce...

2

Szukacie dziury w całym ... "Mayer" autorze chyba jesteś za bardzo wrażliwy , przypomnij sobie słowa Żewłakowa , który wypowiedział się o skandalicznym zachowaniu graczy Bilbao , Żewłakow to nie Jirzi Dudek , jest objektywnym komentatorem także wyluzujcie , Neymar dobrze się zachował ale dobrze wiecie , że jest Brazylijczykiem i czasami lubi w ten sposób się zachować , boiskowo zinterpretował to Żewłakow fachowo , bo chciał się Neymar zabawić - przegrał trochę więc rozumiał to ale wyprostował wszystko mówiąc , że to skoandaliczne zachowanie graczy Bilbao. Przypomnijcie sobie zagranie plecami CR też zostało to wychwycone , także przestańcie biadolić , cieszcie się ze zwycięstwa i trzymajcie kciuki za tryplet !

0

zabawił się Neymar , z tego co pamiętam Żewłakow zinterpretował to jako próbę ośmieszenia ale sprostował , że został Neymar sfaulowany... dodał jeszcze ,że jest to skandaliczne zachowanie graczy Bilbao... w czym problem?

0

gość jest akurat ogarnięty , szukaj dziury w całym gdzieś indziej Mistrzu...

0

wg mnie zagrali naprawdę bardzo dobry futbol , dla mnie osobiście była to nowa generacja tiki-taki , z pressem i odbiorami , powiem szczerze , Barca za czasow Pepa miała swoją jakość a ta ma swoją , charakterem przypominającym zaangażowanie Lucho za czasów jego gry , ten mecz dla mnie był świetny bo nie tylko Messi kreował grę ale również inni gracze , dużo mieliśmy gry bokami i kombinacyjnych akcji , gra Barcy w tej wersji mnie bardzo odpowiada , niech to dalej idzie w takim kierunku! Każdy musi się przełamać , trener dał szansę Busiemu teraz czas na Iniestę , wszystko po to aby prezentowali sobą najwyższy poziom , poczekajmy zobaczymy. Liczę bardziej na Suareza , że w końcu się odblokuje i zacznie strzelać bo na razie mu nie idzie.

0

e tam , to jest wielki trener - wszyscy się zgodzimy , czasami mu odbija - często! Taki styl bycia

0

podając przykład :składając życzenia na święta cytując te słowa , musi to znaczyć jakieś pożegnanie? już nie doszukuj się za wszelką cenę sensacji.

0

powiedział zawodnik, trenerowi Messiemu :D swoją drogą niech już wszelkie spekulacje ucichną i niech wspólnie podążają ku zwycięstwom!

0

winien głosować na Neuera a dopiero umieścił go na 2nd :P

0

hahah rozumiem , że miał lepszy rok niż Messi , kontuzja etc... ale jego postawa podczas przemówienia i zachowanie , sorry ale jakoś nie podchodzi mi do gustu , z całym szacunkiem bo jest jednym z najlepszych piłkarzy świata , ale the Special One jest tylko jeden - LEO , za rok wróci to do Twoich rąk ! Oby teraz się wszystko dobrze zaczęło nakręcać w Barcy !

0

Podobała mi się agresywność Barcy , to jak zapierniczali praktycznie cały mecz! Jak ich puściło w tym momencie to dobry znak :)

1

Nie rozumiem znać wynik Realu a tak eksperymentować, zamiast wystawić najmocniejszy skład, co mi po tym ze ma konferencji prasowej powie ze winę za porażkę bierze na siebie. Skoro to ciężki teren to co on swiruje...

0

grunt żeby poprawić swoją dyspozycję i złapać płynność gry , grunt żeby Masche grał za Busiego , grunt żeby piłkarze byli głodni bramek i zostawiali serce i piłkarską złość na boisku , wtedy chce się oglądać piłkarskie widowisko a nie flaki z olejem ... Modlić się trzeba o to , żeby doszło do zmian w obronie , aby Fifa pozwoliła na drobne zmiany kadrowe w defensywie , jakoś to będzie , kogo obchodzi Real , niech wygra lepszy , w tym roku jest kilku kandydatów do zwycięstwa i będą piękne widowiska!

0

Rudy zagra z Piqejem , Lucho szuka "twardych", "rosłych", "dobrze zbudowanych " obrońców na Ibre i Cavaniego, dlatego Masche zagra przed nimi jako wyczyść , pozamiataj !

1

Busi poleci , nie wierzę , że zostawi go Lucho na placu . Masche jest zwrotniejszy , szybszy i na tę chwilę pewniejszy!

0

Zubi zbliza się Twój koniec...

0

Tylko tyle widziałeś , w stosunku do całego spotkania zagrał przyzwoite zawody , jako nieliczny trzyma fason we wszystkich tych spotkaniach , w których wystąpił . Pierwsza połowa ogólnie była słaba w wykonaniu całej drużyny a jak wiesz to się odbija po całości na jakieś pojedyncze sytuacje . Pamiętam takie jedno "walnięcie" ale to było związane z tym żeby ustawić zespół bo się cofnął i nie trzymał linii .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?