2

@Giwera W Dolcanie też było nieźle ale od tego czasu to jak Rafał Ulatowski czy inny Hajto. @JBgomeS Przykro Mi zatem ale jednocześnie 10 lat później po spadku gratuluję awansu na zaplecze.

2

@JBgomeS Dlatego że spuścił Podbeskidzie.

0

@Katalończyk 99 Albo już wiek.

5

Moje oczy aż tak się zestarzały od wczoraj że spalonego nie widziały? rzekłbym pachnący karny i gol.

1

@blakkudium Dobrze że bramkarzowi nic nie jest.

0

@gumaz W okolicach półfinału mistrzostw powrócą do żywych.

0

@blakkudium Szybko by się zawinął patrząc na to że My nie mamy czasu na nic.

0

Niebezpieczne są takie zderzenia.Głową w kolano.

1

@Safrani Świętuję i prezent otrzymałem. @MessiForeverTheBest I te kłopoty mentalne ;) @gumaz A my w rewanżu jednego xd

1

Ciekawe czy brak awansu na mundial nie uratował posady Jana Urbana w roli selekcjonera w naszych specyficznych warunkach..

1

@blakkudium U nas by się taki fachowiec miałby większy problem się utrzymać.

2

@blakkudium Coś niespotykanego na nasze warunki.

0

@gumaz 4 liga ma sponsora-to mnie troszkę dziwi xd

3

@heniusss Świetny 1 sezon i niestety coś mu odbiło.To chyba przez Euro.

1

@Eklerek Wieczny 20-latek?

1

@heniusss Na Mundialu nie oczekuję od niego takich cudów jak od Iniesty ale niechże wróci do swojej przyzwoitej formy.Bo od finału Euro 2024 jest cieniem samego siebie.

1

@gumaz Planują wakacje za ewentualną moją wygraną w Totka.

1

@APTAPT Przewaga nie taka duża była aby porównywać się do San Antonio.10 punktów-to rozumiem.

1

@gumaz Była półtora roku temu.Mam taką księgę od Pana Mateusza. @MessiForeverTheBest Kłopot w tym że Ja nie grałem w quizach xd

1

@Spider_Man A co z Haiti tymczasem?

2

@Spider_Man Haiti i Szkocja ;)

1

@zadafcb Wisła to zawsze Wisła.Kiedy ewentualny pojedynek z Ciężkowianką Jaworzno? @svensonFCB

3

@michaleu Przynajmniej od następnego tygodnia wlatują godziny 18/19.

2

@misterio Byłby przydatny na ewentualną III rundę przeciwko mistrzom Gibraltaru z Lincoln bo to groźna drużyna.

2

@VamoSBarca88 Kim ma tam własnego Messiego. @Adran360 Tam tylko gole rywali pokazywane są.

2

@Adran360 Na Północy takiej atrakcji zapewne nie mają ;(

1

@Eklerek Jego pierwszy finał w karierze gdziekolwiek.

3

Polak Kamil w drugim secie zlał Ruska pasem i wygrał oczywiście meczyk.Brawo!

1

@Pawlak1992 Ja będę bo to Mój osobisty czarny Konik imprezy.

0

@Eklerek Kamil odłoży bo ma czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?