FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Giwera W Dolcanie też było nieźle ale od tego czasu to jak Rafał Ulatowski czy inny Hajto. @JBgomeS Przykro Mi zatem ale jednocześnie 10 lat później po spadku gratuluję awansu na zaplecze.
2
@JBgomeS Dlatego że spuścił Podbeskidzie.
0
@Katalończyk 99 Albo już wiek.
5
Moje oczy aż tak się zestarzały od wczoraj że spalonego nie widziały? rzekłbym pachnący karny i gol.
1
@blakkudium Dobrze że bramkarzowi nic nie jest.
0
@gumaz W okolicach półfinału mistrzostw powrócą do żywych.
0
@blakkudium Szybko by się zawinął patrząc na to że My nie mamy czasu na nic.
0
Niebezpieczne są takie zderzenia.Głową w kolano.
1
@Safrani Świętuję i prezent otrzymałem. @MessiForeverTheBest I te kłopoty mentalne ;) @gumaz A my w rewanżu jednego xd
1
Ciekawe czy brak awansu na mundial nie uratował posady Jana Urbana w roli selekcjonera w naszych specyficznych warunkach..
1
@blakkudium U nas by się taki fachowiec miałby większy problem się utrzymać.
2
@blakkudium Coś niespotykanego na nasze warunki.
0
@gumaz 4 liga ma sponsora-to mnie troszkę dziwi xd
3
@heniusss Świetny 1 sezon i niestety coś mu odbiło.To chyba przez Euro.
1
@Eklerek Wieczny 20-latek?
1
@heniusss Na Mundialu nie oczekuję od niego takich cudów jak od Iniesty ale niechże wróci do swojej przyzwoitej formy.Bo od finału Euro 2024 jest cieniem samego siebie.
1
@gumaz Planują wakacje za ewentualną moją wygraną w Totka.
1
@APTAPT Przewaga nie taka duża była aby porównywać się do San Antonio.10 punktów-to rozumiem.
1
@gumaz Była półtora roku temu.Mam taką księgę od Pana Mateusza. @MessiForeverTheBest Kłopot w tym że Ja nie grałem w quizach xd
1
@Spider_Man A co z Haiti tymczasem?
2
@Spider_Man Haiti i Szkocja ;)
1
@zadafcb Wisła to zawsze Wisła.Kiedy ewentualny pojedynek z Ciężkowianką Jaworzno? @svensonFCB
3
@michaleu Przynajmniej od następnego tygodnia wlatują godziny 18/19.
2
@misterio Byłby przydatny na ewentualną III rundę przeciwko mistrzom Gibraltaru z Lincoln bo to groźna drużyna.
2
@VamoSBarca88 Kim ma tam własnego Messiego. @Adran360 Tam tylko gole rywali pokazywane są.
2
@Adran360 Na Północy takiej atrakcji zapewne nie mają ;(
1
@Eklerek Jego pierwszy finał w karierze gdziekolwiek.
3
Polak Kamil w drugim secie zlał Ruska pasem i wygrał oczywiście meczyk.Brawo!
1
@Pawlak1992 Ja będę bo to Mój osobisty czarny Konik imprezy.
0
@Eklerek Kamil odłoży bo ma czas.