FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie byłoby,aby w 1/16 finału Lech zmierzył się z Cypryjskim AEK Larnaka albo rewanż z Karabachem.Bo przejście chociaż jednej rundy wiosennej będzie sukcesem już bardzo dużym jak na Polską piłkę.
1
@Irmscher10 Ja bym powiedział że już zdjęty z krzyża Poznańskiego xd.
2
Przyjemny to był wieczór do oglądania Polskiego zespołu w pucharach.Nie zapomnę go nigdy,oby Lech w 1/16 finału dostał możliwość rewanżu na Qarabachu Agdam.
0
Lech w fazie pucharowej ligi konferencji europy!
0
Quique Setien do krzyża przybity (*)
8
Quique Setien z szat obnażony...
1
@Lionel_Messi10 Ahh ta rozgrzewka,zapomniałbym :)
0
Dawać czwórkę Poznański Lechu.
1
@Sysia11 Canal+Sport 23:00.
2
Lech Poznań jak Fc Barcelona zatopiła żółtą łódź podwodną 3:0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Comentateiro Ty w jakimś Matrixie żyjesz? Lech odpada,Xavi do grudnia...xd.
0
@Nazio87 Może dojść do rewanżu z Qarabachem Agdam.
7
Trzeci upadek Quique Setiena.
2
3-0 i Michał Skóraś! Najlepszy mecz Lecha w tym sezonie!
1
@AmigoBlancos Piękne czasy dla Fc Porto...
0
@Comentateiro Szkoda,bo Lech w przypadku zwycięstwa 2:0 wciąż przechodzi dalej xd.
0
@Malkey95 Przy remisie Lecha,to Hapoel musi wygrać bardzo wysoko.
1
@Comentateiro Xavi do grudnia,może spróbuje swoich sił w lutym,skoro ma odejść w grudniu,to może być już w Poznaniu xd.
3
Quique chyba chce być znów ukrzyżowany...
0
@Barcaa12 Ja myślałem że Villareal gra o awans na 120%...
0
@mekston Raków by najpewniej rozniósł w dwumeczu Real Madryt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
8 drużyna PKO ekstraklasy>>8 drużyna La ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Compadre Ostatnio Legia Warszawa w lidze europy 2017,niestety odpadli z Ajaxem już w 1/16 finału :( Później Ajax co ciekawe dotarł do finału z United Jose Mourinho który jednak przegrał.
0
@IronSanHybrid Przy prowadzeniu Lecha,nikogo te prowadzenie nie obchodzi :)
8
Drugi upadek Quique Setiena.
2
Skóraś!! 2:0 dla Kolejorza!
0
Albo będzie wielka szyderka :( ,albo wielka radość :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 To akurat prawda,będzie ostra szyderka jak Lech odpadnie :( ale za to będzie wielkie wsparcie dla Kolejorza jak Lech awansuje dalej ;) norma.
0
Pierwszy upadek Quique Setiena.
0
A więc Lechici,mistrzostwo może i już przegrane,ale chociaż awansujcie dalej i grajcie jak najdłużej w pucharach.