FcBarcelończyk5
Dołączył/a: grudzień 2011
opolskie
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie co ? Porażkę trudno było mi przyjąć, ale już przyjąłem. Trudno, zdarza się, taka piłka jest. Ale w każdej wadzie znajdzie się jakaś zaleta. Być może po takim laniu wszyscy przejrzą na oczy i mam ogromną nadzieję, że kibice dadzą ogromny upust swoim emocjom i wygwizdają Bartomeu dziś na prezentacji. Teraz jest najlepsza okazja ku temu, by wywieźć ten zarząd na taczkach i powoli odbudować niektóre spróchniałe rzeczy, póki całkiem się wszystko nie zawali. Nadzieja tkwi w Benedito !
1
Xavi, Generale nasz, Ty jesteś jak zdrowie. Ile Cię trzeba cenić, ten tylko się dowie... Kto Cię stracił...
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/03316/Xavi_Hernandez_cry_3316212k.jpg
2
Wyobrażacie sobie dzień jutrzejszy ?
'Prezentujemy dziś Wam kibicom z dumą nasz transfer lata. Przybywa do nas mędrzec z Dalekiego Wschodu, który czarodziejską różdżką rozwieje złe moce w naszej drugiej linii. Jest to nasz ostatni transfer tego okienka, ponieważ kluby żadają zbyt wiele porównując do jakości piłkarza. Wyjątkiem był nasz nowy nabytek, stojący obok - Paulinho Bezerra. Gułangżu Evergrande zeszło do takiej ceny, że nie mogliśmy bezczynnie patrzeć jak marnuje się potencjał tak wielkiego piłkarza. W zamian za tak niską cenę patrząc również na wiek piłkarza zdecydowałem się mianować na stanowisko wiceprezesa Choy Ding Donga, syna prezesa byłego już klubu Paulinho.'
4
Od kiedy tylko wiadomo było, że Xavi odchodzi to już WTEDY powinni się starać o Verrattiego. I myślę, że gdyby był ktokolwiek inny w zarządzie niż te półgłówki to on już by u nas grał 3 sezon. Niscy piłkarze są zazwyczaj kreatywni, bardziej ruchliwi - rzecz normalna. Taki jest Verratti, taki był Xavi, Iniesta. To oni szukają alternatyw wież Eiffla, żeby zapobiec utracie bramki z rożnego. Więc kupują Andre Gomesa i Paulinho. Kiedy zrozumieją, że nam potrzeba ROZGRYWAJĄCEGO, dobrego technicznie a nie jakieś sosenki
0
Henox. Pamiętasz jak w ciągu dnia mówiliśmy o tym czy zagra Roberto czy Gomes ? Valverde nas wyc..................... i dał temu i temu zagrać. Tylko ten drugi to jest po prostu porażka. Ja już naprawdę nie mam cierpliwości patrzeć na jego grę :(
0
Jak tam zarządzik Barcelony ? Leciały same tuzy zarządu, żeby wspierać ojcowsko naszych piłkarzy. Och jakie to urocze. Chyba się popłaczę ze wzruszenia
2
Trudno, ale musicie wybaczyć
http://fabrykamemow.pl//uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201501/1420334552_by_anonymous_500.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i tak by było najlepiej według mnie, bo bardzo na niego liczę. Niech w końcu pokaże swoje prawdziwe oblicze na normalnej dla siebie pozycji
3
Tak po całym dniu jak to zawsze w zwyczaju robię już na relaksie, wszedłem na najlepszą stronę świata i zobaczyłem, że gramy jutro bez Iniesty. I naszła mnie myśl taka czy aczkolwiek nie będzie to właśnie dobry moment na sprawdzenie INNEGO zawodnika za Iniestę, bo ktoś go kiedyś zastąpić musi. Mam ogromny szacunek do niego, ale widać, że lata robią swoje. Nie ma co ukrywać, że to samo czeka kiedyś Messiego :(
Więc to takie szczęście w nieszczęściu, bo zostaną sprawdzone inne opcje. Trzeba przyznać, że to też jest powód naszej niezbyt dobrej gry ostatnio, bo nasz Andrzejek już z formą nie tak jak kiedyś. Więc jutro pewnie sprawdzony zostanie Roberto albo Andre Gomes
1
Mniej więcej "Spieprzony dzień. Ale musisz się podnieść i iśc dalej. To się dopiero zaczyna."
Najprędzej to chodzi o wczorajszy mecz, ale te oficjalne ogłoszenie mogło tylko dobić Messiego :D
5
Proszę Cię nie dobijaj już mnie
3
Nie oceniam nie wiem co też Messi miał na myśli wypuszczając w świat taki podpis pod zdjęciem na instagramie. Lecz jeżeli chodzi to o Paulinho to bym się wcale nie zdziwił że Messiemu gul skoczył, bo tu byly nadzieje na dobrego pomocnika co by Messiemu wisienki na torcie posyłał a tu masz ci los, zesłali mu mędrca ze wschodu, playmaykera klasy światowej. Biedny nasz Messi. Dobrze, że w domu czeka na niego chociaż taka żona, ona go pocieszy
http://2.bp.blogspot.com/-eVLZvqGyRu4/Tj-5nQ5f7fI/AAAAAAAAAZk/a_lpJxeNT7w/s1600/leomessi-1-z.jpg
(ten wzrok na zdjęciu powyżej XD)
12
A jak sobie przypomnę, że na początku okienka już były przeróbki zdjęć Verrattiego w koszulce Barcelony : https://i.ytimg.com/vi/2buH8T93SAA/maxresdefault.jpg
, że później mówiło się o Serim, którego mało kto chciał bo napaleniśmy byli na Marco. Później jakieś przebłyski o Danim Ceballosie, następnie powrót tematu Seriego i nagle ch bombki strzelił. Te 40 milionów można było wydać już chociażby na Inigo Martineza, no ale po co skoro mistrze negocjacji uparli się na Paulinho i niby schodzili z ceny ale po co robić problem jak można zapłacić klauzulę. TRAGEDIA
0
Oni myślą chyba że kibice się wielce ucieszą na ten niesamowity klasy światowej transfer. Bartolomełu chyba jednak nie czyta La Rambli, a powinien zacząć, bo robią z Barcelony pośmiewisko.
Miałem nadzieję do końca, że ten transfer szlag w którymś momencie trafi. Nadzieja wraz z tą chwilą umarła. Naprawdę nie wiem po kiego grzyba nam on Boże :(
0
Kuchnia mać. Za samego paulinho był by już jakiś grajek, tylko trzeba umieć szukać talenty a nie dłubać w nosie na meczach.
3
Nawet nie dopuszczam do siebie takiej myśli. Roberto zawsze się stara i tym mi imponuje, bo kiedyś każdy się z niego śmiał, a dziś ? Jeżeli odejdzie to podjadę taczką pod biura klubowe żeby ich wywieźć...
2
Taki kuźwa Paulinho dostaje klauzulę 120 milionów, a nasz Roberto.... Nie no co się dzieje ludzie, to jest straszne. Po co mu taką klauzulę, żeby później tak koczował u nas jak Douglas bo go nikt nie będzie chciał ? Ręce opadają.
Jestem naprawdę ogromnie ciekaw KTO jest pomysłodawcą tego żałosnego transferu. I żeby jeszcze się przy nim tak upierać.... Szkoda kolejnych wychowanków, już myślałem, że odwróci to się jakoś i zaczną dostawać więcej szans, to nie po co. Paulinho-Busquets-Gomes. Moje gratulacje dla zarządu. To jest lek na nasze bolączki w pomocy
0
Coś co kiedyś było naszą wizytówką - pomoc, dziś jest w naprawdę niezbyt dobrym stanie porównując do Realu. Kiedyś mieliśmy problem bogactwa, przez co odeszli Fabregas, Thiago, KTÓRYMI dzisiaj byśmy nigdy w życiu nie pogardzili. Obydwaj wychowani w La Masii. W czasie gdy my myśleliśmy że nasza pomoc jakoś się kiedyś w przyszłosci ułoży, Real zakupił Isco, który mógł przejść do nas. Zakupił Kroosa, który sprawdza się jak narazie bardzo dobrze. Sprowadzili Kovacicia, który z tego co pamiętam również mógł przyjść do nas. Barcelona musi to jakoś rozwiązać. Dyrektor sportowy jest od tego, ale ten Robert to jakoś tak nie komponuje się do tej roli...
10
Marzenie. Naprawdę marzenie. Nie wiem czemu ale zawsze do wychowanków mam szacunek i cieszy mnie mocno gdy im się powodzi. Dlatego z całego serca życzę mu powodzenia !
4
jak to nie ? Deulofeu :D
0
https://media-public.fcbarcelona.com/20157/0/document_thumbnail/20197/78/187/16/51428174/1.0-2/51428174.jpg?t=1501666475000
Douglas -.-
0
Pamiętajmy, że Robert realizuje plan testów Renault jakie były zakładane od samego początku. To nie są jego testy tylko firmy, a on ma tylko udowodnić kolejny raz, że może jeździć bezproblemowo. Nigdzie się nie spieszy. To i tak są naprawdę genialne czasy patrząc na to, że to tylko testy a nie wyścig :) jestem z niego dumny
2
Uważaj, bo zaraz znajdą się obrońcy co będą pitolić 'co Cię obchodzi ile ktoś zarabia, jego życie, jego sprawa' XD
0
Ciekawe czy to tylko takie ujęcie czy faktycznie Messi ma za złe to że Neymar odchodzi. Niech mu uświadomi, że źle robi
0
Byłem pewien, że Neymar nigdy nie będzie takim, który usiedzi w jednym klubie na dłużej. Powiało nudą, Alves poszedł do PSG, więc i on tam pójdzie, bo chyba wszyscy wiemy, że Neymar lubi się zabawić, a przy swoich to będzie się czuł jak w raju. Ot cała kwintesencja brazylijczyków. Jest jedna piękna zaleta - teraz chyba Barcelona nie będzie kupowała szrotów w postaci Limów, Douglasa czy jakiego tam innego sztrucla...
1
Hehe. A skąd Ty wiesz czy mam ból dupy czy nie ? Nie mogę sobie napisać ironicznie ?
Jakoś dla mnie pieniądze nic nie znaczą, mam ważniejsze cele w życiu niż zarabianie ogromu pieniędzy. Pieniądze coraz bardziej gubią ludzi i przykładem tego może niedługo okazać się Neymar.
Jeśli miałbym wybierać kąpanie się w pieniądzach niż ambitne podejście do sportu i wygrywanie trofeów to chyba logiczne, że wybrałbym to drugie
0
No bo przecież teraz może sobie pozwolić na jakieś rarytasy, w końcu zarabia w Chinach więcej niż w Rosji czy w Porto, bo tam to klepał cienką bidę chłopaczyna. Teraz widać się odkuje
6
W tej dzisiejszej sytuacji najbardziej brakowało reakcji naszego 'kapitana'. Napisałem w cudzysłowiu, bo tak się nie zachowuje kapitan chcący się uchronić od takich sytuacji i jakby nie zauważył. Taka po prostu jedna kropla krytyki pod względem Iniesty, bo szacunek do niego mam przeogromny i zawsze tak było jest i będzie, bo zrobił wiele dla tego klubu chociażby tym że od dziecka ma Barcelone w sercu. Jest on tylko taką ofiarą niepisanej zasady, że kto ma najwięcej występów ten zostaje kapitanem. Pisze to poraz kolejny już - kapitanem według mnie powinien być Pique.
1
Cały świat na Ciebie czeka Robert. Nawet ten oto pan :
http://eurosport.onet.pl/formula-1/niki-lauda-nie-moge-doczekac-sie-powrotu-roberta-kubicy/052met
Oczywiście, nie możemy pompować baloniku ale ja obstawiam że jeśli poradził sobie w bolidzie z 2012 roku to i w tegorocznym sobie za kilka dni poradzi. Mam taką nadzieję. A jeżeli udowodni, to będziemy naprawdę świadkami niesamowitej historii.