Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PerfecT0 Normalnie po prostu pozbyć sie nieśmiałości
0
Czemu ten utwór stał sie tak nagle popularny?
0
@Nhyz Autobusu, co raz wiecej tego, nawet Barcelona tak zaczyna grać
0
@Fenelon Ustawka, nagle wszyscy w rytm potrafia zaśpiewać
1
Bayern od kilku sezonów jest bardzo mocny i niedoceniany
0
@Gwyn Twitlamba
1
@Dari0G Tak ale długo by pisać, jak jesteś ciekawy to film sie nazywa Lot / Ryzyko na Amazonie. Ogólnie w skrócie przy produkcji tych samolotów chodziło o kasę i szybkość produkcji, po tych katastrofach dwukrotnie były uziemione te modele.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legenda
0
@sidi12843 Mam nadzieję, że on sam dojdzie do tego wniosku i pójdzie. Musi łapać jak najwięcej minut
0
@Dr_Cabasisi Ja z początku byłem na Lewego zły ale jak obejrzałem powtorke rewanżu z United i przyjrzałem sie naszej pomocy to tu jest problem, totalny brak czegokolwiek pomyslu, prostopadlego podania, nie umiemy atakować środkiem, wszystko na skrzydło. Kiedyś przeciez Xavi, Messi, Iniesta głównie grali w ten sposób czyli środek i jakies blyskotliwe podanie do napastnika albo między sobą
0
@Medium Nie o to chodzi, zobacz sobie statystyki na sofascore ile maja kluczowych podań na mecz nasi pomocnicy. Nawet z samej gry to wynika pamiętasz jakieś sytuacje że pomocnik wypuszcza skrzydlowego/napastnika aby ten mial sytuacje na zdobycie gola? To co zrobil ostatnio Busquets do Raphinhi albo Raphinha do Fatiego jak strzelil w slupek. O takie zagrania mi chodzi. U nas tego praktycznie nie ma
3
Teraz nagle Depay dobry. Przecież tak jest zawsze u nas zapominają grać, odchodzą i sobie przypominają. Winny jest ten dziadowski system i klepanie wzdłuż i wszerz oraz brak kreatywności obecnych pomocników, poza Pedrim. Nic nie tworza a wszystko zależy od skrzydeł.
0
Depay był zniechęcony grzaniem ławy i tak by sie u nas nie odbudowal przy tej ilości minut co dostawał. Jedynie kwota jest śmieszna
0
@Dari0G Ciekawe czy te ptaki to prawda. Oglądałem na amazonie dokument o tym modelu samolotu i dwa razy się rozbił w ciągu ostatnich kilku/nastu lat
1
W samolocie wybuchł silnik, po tym jak wpadły do niego ptaki. Nikomu nic się nie stało
3
@Kreegen Żeby jeszcze grali na miare tych cen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Fati ma powód być slabym po rocznej kontuzji i dwóch latach bez gry a Ferran po prostu to cienias. Jakich jeszcze argumentów potrzebujesz?
0
@Encore Ferran bo jest niekoleżeński
0
@Rewolucja123 Dosyć tych ckliwych historyjek o Ferranie, zwłaszcza że to Fati jest ofiara i jest jechany ze wszystkich stron a Ty robisz męczennika z Ferrana
0
@Rewolucja123 A nie przyszlo Ci do glowy, że Fati wie jak Ferran strzela na przykład na treningu? Może uznal ze zrobi to lepiej
4
@Rewolucja123 Nie przesadzaj, to nie był karny w finale LM żeby zwykla sytuacja boiskowa wytrącała z rownowagi. Po prosto ujowo strzelił i tyle
4
@Rewolucja123 na mundialu pewnie też na niego rzucił balast jak marnował karnego z Marokiem
2
@Rewolucja123 Wzruszyła mnie ta historia
0
@Worny wykapany Torres wczoraj ten w czerwonych włosach
3
Wczorajsza kłótnia o karnego xd
0
@Pawel13sz Wklejali, że niby Fatiego sprzedadzą, to będą musieli go na kopach wywalić a to nie przystoi jednak bo to wychowanek. To samo sytuacja w Realu Mariano, Hazard też siedzą sobie i klub im nic nie może zrobić
1
Śmieszą mnie ludzie którzy nadal myślą, że jak klub kogoś chce sprzedać to ot tak sobie sam decyduje. Ostatnie słowo ma piłkarz a wy sie dajecie nabierać tym wszystkim źródłom. Sytuacja z De Jongiem, Albą i paroma innymi was niczego nie nauczyła.
0
@ViscaBarca123 a będzie mógł to już oficjalnie?