Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon ale Ty serio nie widzisz takich szczegolow jak dokladnosc podan, kreatywnosc w srodku pola, dostosowanie taktyki do rywala? Co ma do tego z kim graja. Jesli tego nie widzisz to nie ma o czym gadać
0
@Emhyr Przytaczam Ci slowa wywiadu z Balde
"Zanim przejdę do szczegółów, pozwól, że zapytam cię o twoją sytuację kontraktową. Wyślij uspokajającą wiadomość do culés... czy możemy uznać przedłużenie twojego kontraktu za domknięte?
Moi agenci wciąż nad tym pracują, ale prawda jest taka, że wszystko idzie bardzo dobrze. Moim zamiarem jest kontynuowanie kariery w Barcelonie i mam nadzieję, że wszystko nadal będzie szło dobrze."
Czytając takie rzeczy nie wierze ze cos jest podpisane i nie uwierze poki nie zobacze oficjalki
i tyle
0
@Emhyr to samo z Balde byl ostatnio artykul w ktorym pisali ze nic nie jest podpisane a kontrakt Balde jest blisko
0
@Emhyr żadnej oficjalki nie bylo wiec nie jest
0
Ciekawe ile oni mu dadza pensji bo pewnie wszystkie kluby zaraz sie rzucą i będą kusić kasą
4
Lamine pewnie bedzie pierwszym ktory strzeli z wolnego w Barcy nikt nie ma takiego mierzonego strzalu
1
@platki_owsiane jego nic nie przekona i będziemy grac to co gramy
1
Yamal bliziutko ale ma kopyto młody
1
Widać ile daje ustawienie Gavi cały czas gdzies w głębi sie porusza i od razu inaczej mysli, zamiast plątać sie gdzies w ataku
0
@Kubsoleon Co z tego ze z cyprem typie. Taki Cypr jest gorszy od Getafe? Wątpię poza tym nie tylko o tym meczu pisze. Tworza okazje mimo murarki
2
Gavi dziś wygląda najlepiej od miesiecy i gra na swojej pozycji
0
Hiszpania gra duzo lepiej niz Barca a czy ma lepszych pilkarzy? Raczej nie. Zastanawiające
1
@Ptasior w sumie ta
0
Ten strzal nie byl latwy, ladnie wsadzil
0
Brawo Gavi brameczka
3
Wrzutki to jakieś 1000 lepsze ma Lamin od Raphinhi
0
Nóżkę to ma ułożoną ten Lamine
1
Ewolucja z założenia to doskonalenie, ulepszanie czegoś a to co oglądamy to zupełne przeciwieństwo dawnej gry
0
@Sysia11 chodzi mi o toze gra sie tak nie kleila jak na MŚ i nie była tak idealna jak wtedy. Patrząc przez pryzmat takiego finalu
1
@Lordzi Ostatni mecz z Ekwadorem słabiutki mieli, poza 15 minutami pierwszej połowy
1
@Szklaner Kiedyś pracowałem w tym fachu i na łeb siada każdemu a zwłaszcza tym co pracują tam najdłużej
1
@Piotrek83 sweet.tv
0
@Firestone Mi sie wydawalo ze ty masz go skreślonego w tym avatarze
0
@BordowyPtak Fernado Santosz
0
Podobno ma powstać nowy Kevin
https://socialjunkie.com/film/home-alone-sequel-starring-macaulay-culkin-is-in-the-works/
3
@HighestInTheRoom Jeśli tak jest to sie nie zdziwie jak filmik jest ustawką, jak na takich agresorów szybko mu odpuścili
0
@Encore chiński Figo, next
0
@draxidox słyszysz slowo na k i już wiesz ze fejk, bezsens
2
Nie ma za co przepraszac nie zrobil glupiego brutalnego faulu jak Raphinha, po prostu sędzia byl nadwrazliwy
0
@Kinginiesta Przez ostatni rok u Xaviego jako ulubieniec chyba powinien