5

@Mow_mi_Douglas powinni skasować niebiałych artystów z puli tego programu, ale wtedy powiedza że to też rasizm

1

@Hubert102 skoro nikomu nie pasuja kobiety w fifie to moze nikt nimi nie będzie grał i problem z głowy

3

@Niente on już ma 24, a w grudniu 25

5

@Kessie Kto nigdy nie chlał przed robotą, ten nie zna życia

2

@don'T.R.I.P.e Niestety większość dzisiejszych gier to dotyczy, te wszystkie steamy, epici, bez tego nic nie włączysz

0

@JarekS Tylko tu nie chodzi nawet o celowe kłamstwo, a niedorozwój urzędów, państwa itp, nie wiem jak to wygląda w Brazylii ale wiadomo, ze do Europy im troche brakuje

0

@partymaker Pewnie tak o ile w ogóle bo może jest ewenementem po prostu i szybko sie rozwija. Ale w Mokuko tez nikt nie wierzyl

0

@partymaker Nie ma ale ktoś tam podejrzewa i to tyle. Rzuca to jakieś podejrzenia jak sie przyjrzysz

0

@Sysia11 Może z twarzy wygląda młodo ale porównując jego sylwetke a naszych młodzików których trochę sie przewinęło to jest ogromna różnica

1

Jest afera z wiekiem Endricka, grubo by było jakby to była prawda

1

@BoRoWieC Lubi pływać w morzu śródziemnym i pożerać turystów w wolnym czasie

1

@BordowyPtak ludzie nie mają cierpliwości niestety

19

@4drian0 wciąż młody pilkarz. To błąd kibicow Barcy ze wymagaja od 20 latków top formy

0

@blakkudium Tego sie nie da uniknąć że kluby interesują sie świetnymi młodymi pilkarzami z łatwymi do przebicia kontraktami. Po co robić z tego halo, to Barcelona ma ich zabezpieczyć przed odejściem

0

@blakkudium Za rok tego pierwszego to każdy będzie chcial, więc takie szukanie winy w City to glupota. To przecież Barcelona go tak pompuje i promuje przed podpisaniem kontraktu co nie powinno mieć miejsca

0

@Emhyr ludzie hejtują Kounde że sie postawil i chce grać na ŚO, po czym udowodnia że jest tam topem. To samo powinien zrobić Gavi, ale wiadomo że będzie wolal grać gdziekolwiek.

0

@barcelonaLM Ale jest starszy i teraz łapie forme życia

4

Fati tak samo sie odbuduje jak i Ferran. W niego też nikt nie wierzyl a widać ile znaczy psychika w tym sporcie

17

To co gra Hiszpania teraz a co grala na mundialilu z takim Maroko to niebo a ziemia. Wiadomo klasa przeciwnika ale przynajmniej grali do przodu i ładnie z pomysłem a nie klepanie wzdłuż, wszerz i w tyl

1

@BordowyPtak dobrze zagral, znowu slupek a mogl miec pieknego gola

1

Ferran nawet na PS powinien grac a Yamal żeby go tak nie zajezdżać na zmianę

2

Ferran zajebisty zawodnik jak Xavi nie da mu więcej gry to powinien dla siebie odejść i być gdzies gwiazdą

0

@sk13 on nie ma kiedy pracowac nad gra kombinacyjna bo gra sam na lewej i cofa sie w rozwoju

0

@Ultra_Barca w sumie nie wiem, niby inna liga

1

@Comentateiro zaraz Ci napisza ze przeciez graja z Cyprem to co mi pisali xd

0

Ferran duzy udzial przy tej bramce

0

@Keriox jakby zagral Fermin to nie mam nic przeciwko bo innych opcji juz nie mamy

0

Teraz jak Gundo tez kontuzja to raczej skrzydłowych pooglądamy chociaż

8

Ładnie Ferran, szkoda ze tak go wszyscy na ławce kiszą

7

Dobrze że zdjal Yamala i go tak nie forsuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?