Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Mow_mi_Douglas powinni skasować niebiałych artystów z puli tego programu, ale wtedy powiedza że to też rasizm
1
@Hubert102 skoro nikomu nie pasuja kobiety w fifie to moze nikt nimi nie będzie grał i problem z głowy
3
@Niente on już ma 24, a w grudniu 25
5
@Kessie Kto nigdy nie chlał przed robotą, ten nie zna życia
2
@don'T.R.I.P.e Niestety większość dzisiejszych gier to dotyczy, te wszystkie steamy, epici, bez tego nic nie włączysz
0
@JarekS Tylko tu nie chodzi nawet o celowe kłamstwo, a niedorozwój urzędów, państwa itp, nie wiem jak to wygląda w Brazylii ale wiadomo, ze do Europy im troche brakuje
0
@partymaker Pewnie tak o ile w ogóle bo może jest ewenementem po prostu i szybko sie rozwija. Ale w Mokuko tez nikt nie wierzyl
0
@partymaker Nie ma ale ktoś tam podejrzewa i to tyle. Rzuca to jakieś podejrzenia jak sie przyjrzysz
0
@Sysia11 Może z twarzy wygląda młodo ale porównując jego sylwetke a naszych młodzików których trochę sie przewinęło to jest ogromna różnica
1
Jest afera z wiekiem Endricka, grubo by było jakby to była prawda
1
@BoRoWieC Lubi pływać w morzu śródziemnym i pożerać turystów w wolnym czasie
1
@BordowyPtak ludzie nie mają cierpliwości niestety
19
@4drian0 wciąż młody pilkarz. To błąd kibicow Barcy ze wymagaja od 20 latków top formy
0
@blakkudium Tego sie nie da uniknąć że kluby interesują sie świetnymi młodymi pilkarzami z łatwymi do przebicia kontraktami. Po co robić z tego halo, to Barcelona ma ich zabezpieczyć przed odejściem
0
@blakkudium Za rok tego pierwszego to każdy będzie chcial, więc takie szukanie winy w City to glupota. To przecież Barcelona go tak pompuje i promuje przed podpisaniem kontraktu co nie powinno mieć miejsca
0
@Emhyr ludzie hejtują Kounde że sie postawil i chce grać na ŚO, po czym udowodnia że jest tam topem. To samo powinien zrobić Gavi, ale wiadomo że będzie wolal grać gdziekolwiek.
0
@barcelonaLM Ale jest starszy i teraz łapie forme życia
4
Fati tak samo sie odbuduje jak i Ferran. W niego też nikt nie wierzyl a widać ile znaczy psychika w tym sporcie
17
To co gra Hiszpania teraz a co grala na mundialilu z takim Maroko to niebo a ziemia. Wiadomo klasa przeciwnika ale przynajmniej grali do przodu i ładnie z pomysłem a nie klepanie wzdłuż, wszerz i w tyl
1
@BordowyPtak dobrze zagral, znowu slupek a mogl miec pieknego gola
1
Ferran nawet na PS powinien grac a Yamal żeby go tak nie zajezdżać na zmianę
2
Ferran zajebisty zawodnik jak Xavi nie da mu więcej gry to powinien dla siebie odejść i być gdzies gwiazdą
0
@sk13 on nie ma kiedy pracowac nad gra kombinacyjna bo gra sam na lewej i cofa sie w rozwoju
0
@Ultra_Barca w sumie nie wiem, niby inna liga
1
@Comentateiro zaraz Ci napisza ze przeciez graja z Cyprem to co mi pisali xd
0
Ferran duzy udzial przy tej bramce
0
@Keriox jakby zagral Fermin to nie mam nic przeciwko bo innych opcji juz nie mamy
0
Teraz jak Gundo tez kontuzja to raczej skrzydłowych pooglądamy chociaż
8
Ładnie Ferran, szkoda ze tak go wszyscy na ławce kiszą
7
Dobrze że zdjal Yamala i go tak nie forsuje