Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam jakie spiny były na la bambie jak napisałem, że Kounde powinien grać na ŚO i że jest lepszy od Christensena. Dyskusja na 50 postów z hejterami w roli głównej
4
@Lionel_Messi10 Niech sie Eric odbuduje, mam jakiś sentyment do tego zawodnika
0
@Bisz Grali świetna piłkę do pierwszego meczu LE, chwilowy spadek formy
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ta nienawiść do naszego piłkarza i wychowanka jest chora na tej stronie. Już zapomnieli jak sie nim podniecali jak obecnie Yamalem
0
Jedyny coś próbował cała reszta Bighton to szkoda komentować
0
@Rust_Cohle Mitoma dzisiaj nic nie gra wiec zalezy od dnia
2
@Ibarbo69 Widać ze ciągnie tego Fatiego na skrzydlo ciekawe jakby tam zagral bo ten środek mu nie leży
0
Aha ręka powinna być, karny
1
Ansu agresywny ale lepszy taki niż taka mameja xd
0
@Androchem niczego, ale ten hejt juz jest żalosny. Dobrze ze trafil w bramke bo o pudle to bylo setki komentarzy
0
Brighton strasznie chaotyczne ale Fati najlepszy swoj mecz w tamtym klubie dzis gra, coś próbuje
0
@HighestInTheRoom jakby nie strzelil to bylby lincz a jak strzelil to oczywiście każdy by umial xdd
0
Ale przynajmniej Fati juz trzyma pozycje bo strasznie irytowal tym bieganiem jak kurczak w pierwszych meczach
0
No i skończony Fati z golem
0
Fati ciagle na tej 9, 10 w tym Brighton, ani razu nie zagral na LS
0
Może w końcu Fati coś zagra dzis, jest przyzwyczajony do wchodzenia gdy trzeba ratować wynik
0
@Xavifcb6 Z tym grubasem to ładnie niektórym odpierdziela, on jest chudy jak patyk. Taka ma twarz widocznie bo wciąż dojrzewa
0
@Trojanek23 to sie zgadzam, wczoraj obejrzalem tylko 1 polowoe ale moze obejrze reszte skoro tak czarował
1
@Trojanek23 Ma zajebisty talent i klej w nodze, nic nie jest wymuszone w jego grze
1
Lamine piękna asysta do Ramosa
0
@Encore Obaj są hiszpanami, nic w tym dziwnego
6
@Barca1922 póki co to mokre sny Jarka L.
0
@Barca1922 Tebas na prezesa Realu za Florka
0
@Masnymichael samsung galaxy s20 fe obecnie użytkuje, teraz wyszły nowsze ale mi pasuje. Zależy czy chcesz wydać 3 k, czy 1,5 k i do czego ma ten telefon służyć
0
@ptrx za 130? Na jakiej platformie i jak to możliwe?
2
@tristan87 Rozmawiac o swoich problemach, tak jakby to miało pomóc w takiej skrajnej sytuacji. Od tego są psychologowie. Dobrze że go zdjęli. A na taki numer lata temu zadzwoniłem jak byłem głupi i miałem faze i wole nie mówić co oni tam odwalają..
0
@kuz Byłem ale nie z tym biurem wiec nie wiem czy to ma znaczenie
0
@Culer_1906 zawsze jak wszyscy wysmiewaja transfer to on sie sprawdza
0
@KamQiX o wczorajszy mecz z Chelsea
0
@BarcaaVEB Była późna wiosna i lato takie pół na pół i dlatego