Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Firestone #Valverde Out
1
@Mns21 Pewnie już sie podniecili pierwszymi występami w Barcy, ale póki co poziom spada, chociaż zły nie jest
0
@takisobiektos Właśnie dopiero zauważyłem te Totki
@ptrx szkoda czasu na to
0
Sobota a żadnego meczu wczesnym popołudniem nie ma
0
Ta strona to naprawdę pudelek, jeśli aktualizacja jest prawdą. Kiedyś tu było bardziej metytorycznie
0
@AduŚ07 raczej tak, obczaj poradniki na youtubie
2
Są tu osoby, które nie mają zamiaru iść na wybory i sie tego nie wstydzą? Ja mam coś takiego, że każda z partii, która ma cokolwiek do gadania ma pewne poglądy, które mnie strasznie odrzucają. Głównie to na co zwracam uwagę to wszystkie nakazy, zakazy, segregacja ludzi jaka miała miejsce w trakcie pandemii. Praktycznie nikt z rządu nie był przeciw temu całemu szaleństwu poza Konfederacją, ale na nich tez nie oddam glosu bo mają również głupie, i niezgodne z moimi przekonaniami poglądy w innych sprawach.
0
@Essos Miodowe Lata już wtedy wiedziały
0
Zagral dobrze i wygląda co raz lepiej, pilkarz który mogl miec gola i asyste a nawet dwa gole gdyby nie samolubstwo kolegów nie może zaliczyć meczu do udanych? Tam nic nie dzialalo w tym Brighton a Fati byl najmniej winny bo każdy sie wpychal sam na 10 obrońców
8
@Mathew16 bardziej wyglądają na gejów niż pedo
0
@KamQiX No właśnie wiem wiec może lepiej dopłacić, ja tam kupilem gre za 10% wartosci i tez działało
0
Kupował ktoś EA FC na stronach typu Kinguin, G2A? Bo sie zastanawiam. Inne gry kupowalem i bylo git ale wole zapytać jak z tym bo kodu na EA App nie kupowałem
1
@Barca1922 Głupota dzieci a każdy jeden tutaj wie o kogo i o co chodzi, co za zbieg okoliczności. To samo z freak fightami jak jest gala to cała la rambla zaśmiecona. To dorośli ich oglądają tylko teraz wstyd sie przyznać. Ja np nie wiem kto jest kim i mnie to nie intereuje
0
@Rust_Cohle dłużej wiedziałem niz ty kibicujesz Liverpoolowi, żałosne sa te twoje dosrywy
0
@blakkudium dobrze zagral, ale niestety troche jest pomijany poki co w ataku
@_barti co ty pieprzysz mogl miec asyste do Welbecka i gola a nawet kilka gdyby mu podawali xd
0
Ale ten Lamptey wjechal w tego marsylianina
0
@Emhyr co niby mial to glowa to zrobil bardzo dobrze
0
Fati mial pusta bramke przed soba to welbeck wolal walnac w bramkarza, mam nadzieję ze go posadzi De zerbi w drugiej polowie
1
Komentarz usunięty
2
Jakie samoluby w tym Brighton
1
Welbeck to takie drewno ze szkoda gadac
1
Fati świetne uderzenie, bramkarz na farcie
0
Fati co raz lepszy ostatnio i dzisiaj tez dobre decyzje
0
@Emhyr dlatego Barca gra gowno nawet bez niego
0
Brighton 2 gole w minute traci, masakra co oni graja
0
Fati w podstawce, zasłużył za ostatni mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcepanowyKsiaze przynajmniej ma gola nie to co pokraka Dembele. Zobaczymy jak zostanie nam 0 skrzydlowych co powiesz
0
@Emhyr miałem jak musialem chodzić do gimanzjum xd
1
@TR3YWAY On raczej nie musi wyrywać