8

@Firestone #Valverde Out

1

@Mns21 Pewnie już sie podniecili pierwszymi występami w Barcy, ale póki co poziom spada, chociaż zły nie jest

0

@takisobiektos Właśnie dopiero zauważyłem te Totki
@ptrx szkoda czasu na to

0

Sobota a żadnego meczu wczesnym popołudniem nie ma

0

Ta strona to naprawdę pudelek, jeśli aktualizacja jest prawdą. Kiedyś tu było bardziej metytorycznie

0

@AduŚ07 raczej tak, obczaj poradniki na youtubie

2

Są tu osoby, które nie mają zamiaru iść na wybory i sie tego nie wstydzą? Ja mam coś takiego, że każda z partii, która ma cokolwiek do gadania ma pewne poglądy, które mnie strasznie odrzucają. Głównie to na co zwracam uwagę to wszystkie nakazy, zakazy, segregacja ludzi jaka miała miejsce w trakcie pandemii. Praktycznie nikt z rządu nie był przeciw temu całemu szaleństwu poza Konfederacją, ale na nich tez nie oddam glosu bo mają również głupie, i niezgodne z moimi przekonaniami poglądy w innych sprawach.

0

@Essos Miodowe Lata już wtedy wiedziały

0

Zagral dobrze i wygląda co raz lepiej, pilkarz który mogl miec gola i asyste a nawet dwa gole gdyby nie samolubstwo kolegów nie może zaliczyć meczu do udanych? Tam nic nie dzialalo w tym Brighton a Fati byl najmniej winny bo każdy sie wpychal sam na 10 obrońców

8

@Mathew16 bardziej wyglądają na gejów niż pedo

0

@KamQiX No właśnie wiem wiec może lepiej dopłacić, ja tam kupilem gre za 10% wartosci i tez działało

0

Kupował ktoś EA FC na stronach typu Kinguin, G2A? Bo sie zastanawiam. Inne gry kupowalem i bylo git ale wole zapytać jak z tym bo kodu na EA App nie kupowałem

1

@Barca1922 Głupota dzieci a każdy jeden tutaj wie o kogo i o co chodzi, co za zbieg okoliczności. To samo z freak fightami jak jest gala to cała la rambla zaśmiecona. To dorośli ich oglądają tylko teraz wstyd sie przyznać. Ja np nie wiem kto jest kim i mnie to nie intereuje

0

@Rust_Cohle dłużej wiedziałem niz ty kibicujesz Liverpoolowi, żałosne sa te twoje dosrywy

0

@blakkudium dobrze zagral, ale niestety troche jest pomijany poki co w ataku
@_barti co ty pieprzysz mogl miec asyste do Welbecka i gola a nawet kilka gdyby mu podawali xd

0

Ale ten Lamptey wjechal w tego marsylianina

0

@Emhyr co niby mial to glowa to zrobil bardzo dobrze

0

Fati mial pusta bramke przed soba to welbeck wolal walnac w bramkarza, mam nadzieję ze go posadzi De zerbi w drugiej polowie


1

Komentarz usunięty

2

Jakie samoluby w tym Brighton

1

Welbeck to takie drewno ze szkoda gadac

1

Fati świetne uderzenie, bramkarz na farcie

0

Fati co raz lepszy ostatnio i dzisiaj tez dobre decyzje

0

@Emhyr dlatego Barca gra gowno nawet bez niego

0

Brighton 2 gole w minute traci, masakra co oni graja

0

Fati w podstawce, zasłużył za ostatni mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarcepanowyKsiaze przynajmniej ma gola nie to co pokraka Dembele. Zobaczymy jak zostanie nam 0 skrzydlowych co powiesz

0

@Emhyr miałem jak musialem chodzić do gimanzjum xd

1

@TR3YWAY On raczej nie musi wyrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?