0

@emeu otóż to , genialne zagrania przeplata z jakimiś dziecinnymi błędami.

0

@emeu pierwsza , szok że aż tyle wytrzymał xd

0

Kyrgios gdyby nie to jego pajacowanie byłby w top 4 aktualnych tenisistów, gość ma mega możliwości co pokazuje w dzisiejszym meczu z nadalem

0

Nadal vs kyrgios polecam super się to ogląda jak narazie

0

@chavez ten burdel nie zostanie ogarnięty dopóki w tej drużynie będą zawodnicy którzy od 2-3 lat nie mają mentalności zwycięzców ( alba , busqets, pique, i z całym szacunkiem Roberto) goście wyglądają jakby mieli całkowicie wywalone na to czy wygramy czy przegramy potrzebujemy bardziej psychologa w tej drużynie niż trenera bo Ci piłkarze w piłkę grać potrafią tylko coś jest nie tak w głowach po meczach w Rzymie i Liverpoolu.

2

Alba jest koszmarny w tym sezonie.

0

Panowie ktoś tu wczoraj wrzucał filmik jak ojciec z córką jechali autem i w ostatniej chwili ominęli nieoświetlonego pieszego. Może ktoś wrzucić ten filmik albo podesłać na priv?

0

@FC1899Barca no chyba nie

1

@mlodykibic24 Xiaomi redmi note 8 pro, nic tylko kupować a jeszcze zaoszczędzisz trochę z tych 1400 zł

0

@craz91 jeśli masz za co to bierz telefon za gotówkę bez żadnych zobowiązań. A tak poza tym to tylko Xiaomi nie żadne Samsungi ;)

0

Miał ktoś problem ze stroną sport.tvp.pl że był komunikat że nie możecie oglądać transmisji z powodu blokad licencyjnych w kraju a ogladaliscie normalnie w Polsce?

1

@TheNekro94 Sherlock

3

@Encore masakra ile cashu, większość niestety wydana bez większego sensu.

1

Nic z tego nie będzie , można się rozejść ,jutro dalszy ciąg sagi

0

Oglądałem niedawno mecz Brighton- Norwich myślałem że już nic gorszego nie obejrzę ale dziś patrzę na Milan i doceniam tamten mecz.

0

@-barca4ever- sherlock, Gotham

0

Odegaard to jest diament szkoda że nie mamy szans go pozyskać

0

@IronSanHybrid powiem Ci że była zmiana jakieś 5 lat temu i przybył do parafii ksiądz który widać robi to z powołania. Aż naprawdę chce się z nim współpracować. Pieniądze to u niego bardzo drugorzędną sprawa.

31

@IronSanHybrid akurat u mnie ksiądz chodzi co 2 lata i przykłada się konkretnie do tego ,przynosi księgi ,poprawia ,wpisuje braki.. a na tzw ofiarę dajesz tyle ile chcesz możesz nie dać nic jak nie chcesz i też jest ok. Tak poza tym większość tych pieniędzy biorą ministranci którzy chodzą z księdzem.. także nie każdy duchowny chodzi tylko po to by zgarnąć hajs.

1

@amek555 sherlock , polecam

0

Posiada ktoś z was może jakiś godny polecenia smartwatch? Powiedzmy taki do 450-500zł? Ewentualnie mógłby ktoś jakiś polecić.

0

@Bartek22 może sherlock? zacząłem oglądać i jak ktoś lubi klimat zagadek i samego sherlocka Holmesa to przypadnie mu do gustu.

0

@BarcaInfo nie wiedZiałem że Andrzej Grabowski aż tak interesuje się sportem.

1

@Prezes_sycylijczyk zrestartuj dekoder

5

Vanna ly i want to be he he xd

5

Kurła ta oreiro to piękna jest

0

@Misugi14 co powiedział?

1

@Gaucho ta ogólnie kozak w tym sezonie ale nie wiem czy barcelona to trochę nie za wysokie progi na niego. Szczerze wolałbym aby puiq wszedł do 1 drużyny zamiast kupować kolejnego gracza jak myślę za nie małe pieniądze.

5

@MesQueUnClub96 a mój kładzie lache na te fajerwerki, totalnie go to nie rusza.

4

Arsenal to jest klub mem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?