FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@emeu otóż to , genialne zagrania przeplata z jakimiś dziecinnymi błędami.
0
@emeu pierwsza , szok że aż tyle wytrzymał xd
0
Kyrgios gdyby nie to jego pajacowanie byłby w top 4 aktualnych tenisistów, gość ma mega możliwości co pokazuje w dzisiejszym meczu z nadalem
0
Nadal vs kyrgios polecam super się to ogląda jak narazie
0
@chavez ten burdel nie zostanie ogarnięty dopóki w tej drużynie będą zawodnicy którzy od 2-3 lat nie mają mentalności zwycięzców ( alba , busqets, pique, i z całym szacunkiem Roberto) goście wyglądają jakby mieli całkowicie wywalone na to czy wygramy czy przegramy potrzebujemy bardziej psychologa w tej drużynie niż trenera bo Ci piłkarze w piłkę grać potrafią tylko coś jest nie tak w głowach po meczach w Rzymie i Liverpoolu.
2
Alba jest koszmarny w tym sezonie.
0
Panowie ktoś tu wczoraj wrzucał filmik jak ojciec z córką jechali autem i w ostatniej chwili ominęli nieoświetlonego pieszego. Może ktoś wrzucić ten filmik albo podesłać na priv?
0
@FC1899Barca no chyba nie
1
@mlodykibic24 Xiaomi redmi note 8 pro, nic tylko kupować a jeszcze zaoszczędzisz trochę z tych 1400 zł
0
@craz91 jeśli masz za co to bierz telefon za gotówkę bez żadnych zobowiązań. A tak poza tym to tylko Xiaomi nie żadne Samsungi ;)
0
Miał ktoś problem ze stroną sport.tvp.pl że był komunikat że nie możecie oglądać transmisji z powodu blokad licencyjnych w kraju a ogladaliscie normalnie w Polsce?
1
@TheNekro94 Sherlock
3
@Encore masakra ile cashu, większość niestety wydana bez większego sensu.
1
Nic z tego nie będzie , można się rozejść ,jutro dalszy ciąg sagi
0
Oglądałem niedawno mecz Brighton- Norwich myślałem że już nic gorszego nie obejrzę ale dziś patrzę na Milan i doceniam tamten mecz.
0
@-barca4ever- sherlock, Gotham
0
Odegaard to jest diament szkoda że nie mamy szans go pozyskać
0
@IronSanHybrid powiem Ci że była zmiana jakieś 5 lat temu i przybył do parafii ksiądz który widać robi to z powołania. Aż naprawdę chce się z nim współpracować. Pieniądze to u niego bardzo drugorzędną sprawa.
31
@IronSanHybrid akurat u mnie ksiądz chodzi co 2 lata i przykłada się konkretnie do tego ,przynosi księgi ,poprawia ,wpisuje braki.. a na tzw ofiarę dajesz tyle ile chcesz możesz nie dać nic jak nie chcesz i też jest ok. Tak poza tym większość tych pieniędzy biorą ministranci którzy chodzą z księdzem.. także nie każdy duchowny chodzi tylko po to by zgarnąć hajs.
1
@amek555 sherlock , polecam
0
Posiada ktoś z was może jakiś godny polecenia smartwatch? Powiedzmy taki do 450-500zł? Ewentualnie mógłby ktoś jakiś polecić.
0
@Bartek22 może sherlock? zacząłem oglądać i jak ktoś lubi klimat zagadek i samego sherlocka Holmesa to przypadnie mu do gustu.
0
@BarcaInfo nie wiedZiałem że Andrzej Grabowski aż tak interesuje się sportem.
1
@Prezes_sycylijczyk zrestartuj dekoder
5
Vanna ly i want to be he he xd
5
Kurła ta oreiro to piękna jest
0
@Misugi14 co powiedział?
1
@Gaucho ta ogólnie kozak w tym sezonie ale nie wiem czy barcelona to trochę nie za wysokie progi na niego. Szczerze wolałbym aby puiq wszedł do 1 drużyny zamiast kupować kolejnego gracza jak myślę za nie małe pieniądze.
5
@MesQueUnClub96 a mój kładzie lache na te fajerwerki, totalnie go to nie rusza.
4
Arsenal to jest klub mem xd