0

chciałbym, żeby Borussia albo Porto namieszały w LM

2

@Bobo25 to po co mu w ogóle gratuluje, jak będą się widzieć na kadrze? ja jebe jakie problemy

0

@Worny to ile Villarreal ma strzelcow w lidze

0

@Worny to Barça czy Villarreal prowadzi w końcu? xd

6

@Yoshi94 niestawia źle, stawia to też źle XD

1

@Kgorecki2500 to serial robią na podstawie gry? serio sie pytam

0

@ViscaBarca123 + nie zatrzymał się po podaniu, tylko biegnie dalej chcąc uczestniczyć w kontrze, a kontraataki mam wrażenie często u nas są tragiczne

44

here is Messi away from 2..3..4, wonderful wonderful wonderful!

0

@Denver u mnie 44 procent z matmy. jak dla mnie tragedia. przez to siedzenie w domu nie mam żadnej motywacji, żeby ćwiczyć

0

@MarioVeB! jaka wygrana? i za ile wjechane? :p

15

@Pietraszko słaby bait, 2/10 bo odpisałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@urbipl jeśli mówisz o manipulacji w tvnie to chciałbym zobaczyć materiał. jak wyglądała ta zagrywka w rzeczywistości.
a co do sprawami jakimi się zajmują przypomnijmy tylko tyle, że są stacją prywatną, więc nie widze problemu w tym, że biorą na tapet kto siedział a kto nie.
co do szczepienia to takie sprawy trzeba nagłaśniać. jakby padło to na ciebie, to byś nic nie zrobił, tylko jechał ileś kilometrów? tak samo można powiedzieć o wałku Szumowskiego z maseczkami. "to jest przypadek 1 na całą Polskę ale akurat tym się musieli zainteresować"

1

@GeneralXavi no okej. jesteś w stanie mi pokazać jakieś materiały tvnu, bardziej szkodliwe niż te tvp? a powinno ich być pełno wnioskując z tego co mówisz

1

@GeneralXavi czy ty własnie przyrównałeś TVN do TVP? XD

1

@LeoMessiah miałem pierwszy raz właśnie pod koniec marca tamtego roku lecieć :(

0

@LeoMessiah 1. Bayern
2. Espanyol
3. Getafe
4. Legia
5. Bilbao

0

no w końcu meczyk można na całym ekranie obejrzeć

3

Ładna brameczka

68

oby Barça sie nie zesrała w poniedziałek. Huesca ostatnio lubi strzelać

1

@DonAndresFCB dzisiaj bedzie 18 cos tak czuje. Getafe bez Maty

3

@JohnnyBarca a co nas biali obchodzą?

0

@Simusamu10 a to jak ktoś nie ma szans na dojście do piłki to można mu stanąć na stopie?

2

pomimo dominacji Barçy w meczu, czuję wielki niedosyt. można było z tego wyciągnąć o wiele więcej

7

nietrafiony karny zabił ducha walki

1

@mientusek1407 Neymar miał kiedys 42 straty w meczu i byl najlepszy na boisku

0

@DanielVeB tez wlasnie czekam na nią, aż bedzie przeceniona

0

jakby ktoś jeszcze nie widział to na stronie nike koszulka Barçy za 184 ziko

0

@bartosztvyt to nic w porównaniu z 2 mld rocznie na tube propagandową

13

największe zadłużenie w historii kraju ale 13 i 14 trzeba dać, żeby głosy sie zgadzały XDD
jak ja nienawidze tego państwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?