FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224, bardzo ładne auto
1
@tbas, właśnie zmienili na jednego z najlepszych trenerów w lidze, a tu nadal coś nie wychodzi
0
@Sensible, przecież to fejur
0
@GOATessi, oczywiście. To świetny piłkarz, ale nie ma tego co miał Messi kilkanaście lat temu. Nie wiem czy kiedykolwiek taki Mbappe wejdzie na poziom Leo
1
@GOATessi, gdzie mu do Messiego indywidualnie
5
@Firestone, najbardziej fantastyczne jest to, ze wszystko przeminęło i już w ogóle się o tym nie słyszy
0
@Medium, pamiętaj, ze za granica trzeba gdzieś jeszcze mieszkać i życie jest dużo droższe niż w Polsce. Kasa jaką podałeś za byle jaką robotę to tez nie wiem czy aby na pewno nie przesada :)
0
@kuz, a oki, nie wiedziałem, ze cokolwiek jutro grają :D
0
@kuz, jutro? Znaki
1
@Kengo, jaki Casemiro?
0
@Kgorecki2500, dobrze, niech tak będzie
1
@Rust_Cohle teraz przesadziłeś
0
@Rust_Cohle, pomyliłeś mnie ze swoim synem
1
@Rust_Cohle, zlać to Ty się wiesz gdzie możesz
3
@escarabajo, nie wiem, ale oby Real na łeb. Nawet pomimo tego, że @Rust_Cohle jest niezrównoważony psychicznie
1
@RomanHoffer, nie, ani trochę. Tylko Polska, ewentualnie pracować gdzieś w Niemczech, ale żyć w Polsce
2
@SteuerFreiMoney, nie będzie próbował, bo nie ma takiego autka
1
@Emhyr, inteligentny chłopak
0
@Encore, nie, za takie zachowania się nie daje czerwonych kartek. Maksymalnie żółta
0
Nawet jeśli nie można obejrzeć meczu na żywo w TV to samo czytanie La Rambli sprawia, ze czuje się jakbym był na stadionie
22
Same pozytywne informacje z Barcelony napływają
0
@draxidox, płytki, bo to, że Ty nie chcesz dzieci nie oznacza, że to dobrze, że się nie rodzą.
2
@draxidox, masz dosyć płytkie myślenie, ale masz prawo pisać co tylko chcesz :)
15
@draxidox, tak w sumie to nie rozumiem co w tym fajnego
4
@QQL5, przyjdzie kiedyś taki dzień, że zaczną doceniać ludzi, którzy pracują fizycznie. Coraz mniej osób do pracy jest, w której trzeba się trochę poruszać i podźwigać. Nie wspominając o tym, że wiele osób, które przychodzi ma zwyczajnie lewe ręce.
Na jakich maszynach pracowałeś?
0
@QQL5, pracowałeś w Krakowie?
1
@arasz1819, włożyli mu urządzenie, które chyba kontroluje jego stan serca. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
1
@Survier, no możesz mieć racje. Teraz to pozostało nam tylko gdybać co byłoby lepsze
1
@Survier, darmowe transfery nie są złe, zawsze można zakończyć te przygodę z zyskiem. Ogólnie transfery, które były za duża gotówkę to nadal spory problem i zarząd Barcelony nie wyciąga wniosków
0
@arasz1819, o czym mowa?