1

@Janas11224, bardzo ładne auto

1

@tbas, właśnie zmienili na jednego z najlepszych trenerów w lidze, a tu nadal coś nie wychodzi

0

@Sensible, przecież to fejur

0

@GOATessi, oczywiście. To świetny piłkarz, ale nie ma tego co miał Messi kilkanaście lat temu. Nie wiem czy kiedykolwiek taki Mbappe wejdzie na poziom Leo

1

@GOATessi, gdzie mu do Messiego indywidualnie

5

@Firestone, najbardziej fantastyczne jest to, ze wszystko przeminęło i już w ogóle się o tym nie słyszy

0

@Medium, pamiętaj, ze za granica trzeba gdzieś jeszcze mieszkać i życie jest dużo droższe niż w Polsce. Kasa jaką podałeś za byle jaką robotę to tez nie wiem czy aby na pewno nie przesada :)

0

@kuz, a oki, nie wiedziałem, ze cokolwiek jutro grają :D

0

@kuz, jutro? Znaki

1

@Kengo, jaki Casemiro?

0

@Kgorecki2500, dobrze, niech tak będzie

1

@Rust_Cohle teraz przesadziłeś

0

@Rust_Cohle, pomyliłeś mnie ze swoim synem

1

@Rust_Cohle, zlać to Ty się wiesz gdzie możesz

3

@escarabajo, nie wiem, ale oby Real na łeb. Nawet pomimo tego, że @Rust_Cohle jest niezrównoważony psychicznie

1

@RomanHoffer, nie, ani trochę. Tylko Polska, ewentualnie pracować gdzieś w Niemczech, ale żyć w Polsce

2

@SteuerFreiMoney, nie będzie próbował, bo nie ma takiego autka

1

@Emhyr, inteligentny chłopak

0

@Encore, nie, za takie zachowania się nie daje czerwonych kartek. Maksymalnie żółta

0

Nawet jeśli nie można obejrzeć meczu na żywo w TV to samo czytanie La Rambli sprawia, ze czuje się jakbym był na stadionie

22

Same pozytywne informacje z Barcelony napływają

0

@draxidox, płytki, bo to, że Ty nie chcesz dzieci nie oznacza, że to dobrze, że się nie rodzą.

2

@draxidox, masz dosyć płytkie myślenie, ale masz prawo pisać co tylko chcesz :)

15

@draxidox, tak w sumie to nie rozumiem co w tym fajnego

4

@QQL5, przyjdzie kiedyś taki dzień, że zaczną doceniać ludzi, którzy pracują fizycznie. Coraz mniej osób do pracy jest, w której trzeba się trochę poruszać i podźwigać. Nie wspominając o tym, że wiele osób, które przychodzi ma zwyczajnie lewe ręce.


Na jakich maszynach pracowałeś?

0

@QQL5, pracowałeś w Krakowie?

1

@arasz1819, włożyli mu urządzenie, które chyba kontroluje jego stan serca. Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi

1

@Survier, no możesz mieć racje. Teraz to pozostało nam tylko gdybać co byłoby lepsze

1

@Survier, darmowe transfery nie są złe, zawsze można zakończyć te przygodę z zyskiem. Ogólnie transfery, które były za duża gotówkę to nadal spory problem i zarząd Barcelony nie wyciąga wniosków

0

@arasz1819, o czym mowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?