0

@Klau_diusz, a Ty jesteś… wiesz kim nie?

0

@bartekvisca , szkoda, że pieprzenie pseudo fanów Barcelony musi trwać tak długo na tej stronie

9

@Medium, wydaje mi się czy jeszcze nikt nie oznaczył @VegetaPolska?

1

@BaroPodertos, potwierdza się niestety, że to La Rambla i jej niektórzy użytkownicy są odklejeni od rzeczywistości. Super obrazek, obyśmy jeszcze kiedyś mogli wrócić do najlepszych czasów :)

1

@Alvarinho, trochę tak, szkoda tylko, że tak dużo osób daje pod takimi wypocinami w ogóle zielone :D

@Barca1992, dokładnie, wystarczy kilka dobrych/złych zagrań i za chwilę opinia na temat danego piłkarza się zmienia o 180 stopni :D

@sebo939, ja bym proponował tydzień :)

@Niente, wiele osób chyba jeszcze nie dorosło, a nawet jeśli są dorośli to spojrzenie na piłkę i klub to totalne dno…

@Szklaner, zgadzam się. Temat Roberto jest wałkowany już od dawna, również nie rozumiem czego od niego oczekują kibice jeśli sam trener wystawia go na pozycji gdzie chłop nigdy nawet nie grał :D Temat Kessiego jeszcze przemilczę, bo za niego może uda się dostać jakąś kasę kiedyś

39

Kwintesencja La Rambli i głupkowatego myślenia. Wystarczyło, że coś znowu nie poszło i nagle Lewy znowu jest najgorszy, a Alemany to amator, którego każdy inny klub wykorzystuje. Niesamowicie niektórzy mają tutaj nasrane we łbie

0

Może oni sami nie chcieli wygrać w tych rozgrywkach? Wczoraj na boisku średnio było widać żeby im zależało. Chyba, ze po prostu nie umieli

5

@Joe_Barbaro, ciężko żeby w Niemieckim radiu Ci puszczali Sanah

3

Niesamowite jest to jak media potrafią nakręcić całe towarzystwo :D Wystarczy wrzucić info, że Leo wraca do Barcelony

0

@cchesterr43, ogólnie to mógłbyś się cały umyć, a nie tylko giry

1

@Rust_Cohle, Darwin jak zaczął ten mecz to niestety musiało to źle zwiastować na dalszą część

1

@Pawel13sz, oby w świecie zwierząt nie było rasistów. Nie dość, ze rzadki to jeszcze czarny

7

@Deviler, po 24 latach nic fabrycznego już nie czuje

1

@Trojanek23, w sumie nie analizowałby tego w taki sposób. Chyba najlepiej będzie jeśli kolega spróbuje, ale podejdzie do tego ostrożnie

0

@Trojanek23, jakie znaczenie ma to kto zerwał?

0

@Krzysztof1987, dokładnie, tez się zaśmiałem jak przeczytałem komentarz kolegi wyżej XD

1

@payn100, musiały być urazy głowy. Azpi na pewno dostał z przewrotki w głowę

1

@Luciano99, sprytne :)

2

@Luciano99, mógłbyś się czasem zachowywać jak na biznesmena przystało

4

@MesQueUnClub96, jak możesz nazywać ludzi dziećmi jeśli sam nie wyszedłeś jeszcze z podstawówki?

0

@paweldunajecfcb, aktualnie ceny wynajmu mieszkań choćby w Krakowie są przerażajace i bez żadnych wydatków i nie wegetując to jedna osoba powinna chyba z 6k zarobić żeby żyć w normalnych warunkach i nie patrzeć na każda złotówkę wydaną

0

@kolomen2, będziesz kupował w Niemczech PS5?

0

@Rust_Cohle Liverpool może dla Newcastle buty czyścić co najwyżej

1

@Lucerfi, nie ma opcji

2

@DonMatteo901, czyli oprócz tego, ze masz subskrypcje musisz dokupić kolejną?

5

Mecz dwóch beznadziejnych drużyn i niestety mamy tego potwierdzenie na boisku

1

@rafeVeB, takie, ze jest tańsza, ale gry którą kupisz na Digital już nie sprzedasz

13

@Rl9k1nG, ja również nie wiem co bym zrobił. Nie da się przewidzieć swojego zachowania w sytuacji, w której nigdy się nie było.

84

@Rl9k1nG, najłatwiej się wypowiadać o tych wszystkich ludziach patrząc na to wszystko z boku :D

1

@Janas11224, bardzo ładne auto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?