FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Klau_diusz, a Ty jesteś… wiesz kim nie?
0
@bartekvisca , szkoda, że pieprzenie pseudo fanów Barcelony musi trwać tak długo na tej stronie
9
@Medium, wydaje mi się czy jeszcze nikt nie oznaczył @VegetaPolska?
1
@BaroPodertos, potwierdza się niestety, że to La Rambla i jej niektórzy użytkownicy są odklejeni od rzeczywistości. Super obrazek, obyśmy jeszcze kiedyś mogli wrócić do najlepszych czasów :)
1
@Alvarinho, trochę tak, szkoda tylko, że tak dużo osób daje pod takimi wypocinami w ogóle zielone :D
@Barca1992, dokładnie, wystarczy kilka dobrych/złych zagrań i za chwilę opinia na temat danego piłkarza się zmienia o 180 stopni :D
@sebo939, ja bym proponował tydzień :)
@Niente, wiele osób chyba jeszcze nie dorosło, a nawet jeśli są dorośli to spojrzenie na piłkę i klub to totalne dno…
@Szklaner, zgadzam się. Temat Roberto jest wałkowany już od dawna, również nie rozumiem czego od niego oczekują kibice jeśli sam trener wystawia go na pozycji gdzie chłop nigdy nawet nie grał :D Temat Kessiego jeszcze przemilczę, bo za niego może uda się dostać jakąś kasę kiedyś
39
Kwintesencja La Rambli i głupkowatego myślenia. Wystarczyło, że coś znowu nie poszło i nagle Lewy znowu jest najgorszy, a Alemany to amator, którego każdy inny klub wykorzystuje. Niesamowicie niektórzy mają tutaj nasrane we łbie
0
Może oni sami nie chcieli wygrać w tych rozgrywkach? Wczoraj na boisku średnio było widać żeby im zależało. Chyba, ze po prostu nie umieli
5
@Joe_Barbaro, ciężko żeby w Niemieckim radiu Ci puszczali Sanah
3
Niesamowite jest to jak media potrafią nakręcić całe towarzystwo :D Wystarczy wrzucić info, że Leo wraca do Barcelony
0
@cchesterr43, ogólnie to mógłbyś się cały umyć, a nie tylko giry
1
@Rust_Cohle, Darwin jak zaczął ten mecz to niestety musiało to źle zwiastować na dalszą część
1
@Pawel13sz, oby w świecie zwierząt nie było rasistów. Nie dość, ze rzadki to jeszcze czarny
7
@Deviler, po 24 latach nic fabrycznego już nie czuje
1
@Trojanek23, w sumie nie analizowałby tego w taki sposób. Chyba najlepiej będzie jeśli kolega spróbuje, ale podejdzie do tego ostrożnie
0
@Trojanek23, jakie znaczenie ma to kto zerwał?
0
@Krzysztof1987, dokładnie, tez się zaśmiałem jak przeczytałem komentarz kolegi wyżej XD
1
@payn100, musiały być urazy głowy. Azpi na pewno dostał z przewrotki w głowę
1
@Luciano99, sprytne :)
2
@Luciano99, mógłbyś się czasem zachowywać jak na biznesmena przystało
4
@MesQueUnClub96, jak możesz nazywać ludzi dziećmi jeśli sam nie wyszedłeś jeszcze z podstawówki?
0
@paweldunajecfcb, aktualnie ceny wynajmu mieszkań choćby w Krakowie są przerażajace i bez żadnych wydatków i nie wegetując to jedna osoba powinna chyba z 6k zarobić żeby żyć w normalnych warunkach i nie patrzeć na każda złotówkę wydaną
0
@kolomen2, będziesz kupował w Niemczech PS5?
0
@Rust_Cohle Liverpool może dla Newcastle buty czyścić co najwyżej
1
@Lucerfi, nie ma opcji
2
@DonMatteo901, czyli oprócz tego, ze masz subskrypcje musisz dokupić kolejną?
5
Mecz dwóch beznadziejnych drużyn i niestety mamy tego potwierdzenie na boisku
1
@rafeVeB, takie, ze jest tańsza, ale gry którą kupisz na Digital już nie sprzedasz
13
@Rl9k1nG, ja również nie wiem co bym zrobił. Nie da się przewidzieć swojego zachowania w sytuacji, w której nigdy się nie było.
84
@Rl9k1nG, najłatwiej się wypowiadać o tych wszystkich ludziach patrząc na to wszystko z boku :D
1
@Janas11224, bardzo ładne auto