2

@MarianoItalianoVero wypadek przy pracy, na 50 meczu 49 wygra Brazylia

2

@Chaoss najlepsze jak zaczął Boras wymieniać tych nieudaczników :D

2

@Clue Dragowski, Skorupiaki, Szczęsny w takiej kolejności

0

Jest ktoś może z KRK i orientuje się czy przy Tauron Arena na leżakach na tych ekranach wielkich puszczają dziś mecz

0

@AlexMQUC sędziowie w NBA są beznadziejni, sędziują fatalnie dla obu drużyn :p

1

Curry cokolwiek zrobi to i tak będzie faul, szkoda że drugi mecz z rzędu szedziowie mu wszystko gwiżdżą

0

Zaczynamy bullshit że niby Curry faulował

0

@Criss18Barca Kiwior jako SO? To nie jego pozycja, szkoda że nie zagra na swojej nominalnej, bo by pokazał takiemu Krychowiakowi kto powinien grać w podstawie

9

@Yoshi94 Christensen to drugi Lenglet

1

@BinasVeB w Warszawie przy złotych tarasach i Krakowie

0

1

@BinasVeB można zwiedzac restaurację? :D byłem dwa razy, a potem przez tydzień byłem na zupkach chińskich bo zbankrutowałem

1

wielu nie lubi Paczula z Weszlo (choć nie wiem za co), ale po meczu z Belgią powiedział coś bardzo mądrego wg mnie. Większa część piłkarzy przyjechała na zgrupowanie jak na wakacje by spędzić czas z ziomkami, a nie przygotować się do LN czy mundialu. Takie zgrupowanie "na odwal się" to mogą sobie pozwolić druzyny z topu, chociaż i im to nie wypada. Co z Lewandowskiego za kapitan jak w trakcie zgrupowania jeździ sobie na weekend do Paryża, to po cholerę wgl przyjechał na to zgrupowanie. Jakby piłkarze nie brali na serio tego zgrupowania

0

@Vebrol czyli Stoch>Lewandowski bo wyżej skacze, easy

0

@Kondziubarca trochę smieszna ta kwota patrząc, że WHU odrzucili 100mln za Rice :D tak wiem, Angol

0

@Tomix_83 x kurde D

0

@DonMatteo901 to Ukraińcy będą mieli bilety za darmo, a Ty jako Polak nie wejdziesz na stadion, albo ustalą cenę biletów na poziomie 1000zł by zrekompensować wejścia Ukraińców

1

@Clue no nie wiem co w tym pięknego skoro oni wygrywają różne puchary a my nie

0

@Lionel_Messi10 oby te wyniki nie oznaczyły ilości kartek

0

@Nano22 porąbany facet musi być i tyle jej starczy

0

@Emhyr Pałlo Sołsa

1

@takisobiektos to tym bardziej zdrajca :D

0

@Nano22 ale tam nie ma jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Tylko jest wszyscy za Messim, ale dla innych już nie

0

@Cule1234 no to liczę, że teraz będzie wyzywanie go jak Bednorza czy Ponitke i straci obywatelstwo Polski

0

@Gaz nie moze dostawać takiego hajsu, bo wtedy automatycznie reszta musi zarabiać więcej, nawet jak na to nie zasługuje

1

@Gaz zapomnialeś o jednym Panu, który zarabiał najwięcej i nie ważne ile przynosił zysków

0

oprócz Zalando i Domodi jakie strony polecacie z ubraniami?

1

@Cule1234 a kto nie jest skomplikowany?

0

Braithwaite, Roberto, Garcia, Lenglet, Pjanic, Abde- jak myślicie, czy Ci piłkarze prezentują poziom, dzięki któremu byliby podstawowymi piłkarzami w naszej kadrze?

0

@Dynak żużel ok, ale taka siatkówka? tez zaczęli LN a gdyby człowiek w tym "nie siedział" to by z mediów nic o tym nie wiedział bo nigdzie ani słowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?