FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarianoItalianoVero wypadek przy pracy, na 50 meczu 49 wygra Brazylia
2
@Chaoss najlepsze jak zaczął Boras wymieniać tych nieudaczników :D
2
@Clue Dragowski, Skorupiaki, Szczęsny w takiej kolejności
0
Jest ktoś może z KRK i orientuje się czy przy Tauron Arena na leżakach na tych ekranach wielkich puszczają dziś mecz
0
@AlexMQUC sędziowie w NBA są beznadziejni, sędziują fatalnie dla obu drużyn :p
1
Curry cokolwiek zrobi to i tak będzie faul, szkoda że drugi mecz z rzędu szedziowie mu wszystko gwiżdżą
0
Zaczynamy bullshit że niby Curry faulował
0
@Criss18Barca Kiwior jako SO? To nie jego pozycja, szkoda że nie zagra na swojej nominalnej, bo by pokazał takiemu Krychowiakowi kto powinien grać w podstawie
9
@Yoshi94 Christensen to drugi Lenglet
1
@BinasVeB w Warszawie przy złotych tarasach i Krakowie
0
@paweldunajecfcb tak
1
@BinasVeB można zwiedzac restaurację? :D byłem dwa razy, a potem przez tydzień byłem na zupkach chińskich bo zbankrutowałem
1
wielu nie lubi Paczula z Weszlo (choć nie wiem za co), ale po meczu z Belgią powiedział coś bardzo mądrego wg mnie. Większa część piłkarzy przyjechała na zgrupowanie jak na wakacje by spędzić czas z ziomkami, a nie przygotować się do LN czy mundialu. Takie zgrupowanie "na odwal się" to mogą sobie pozwolić druzyny z topu, chociaż i im to nie wypada. Co z Lewandowskiego za kapitan jak w trakcie zgrupowania jeździ sobie na weekend do Paryża, to po cholerę wgl przyjechał na to zgrupowanie. Jakby piłkarze nie brali na serio tego zgrupowania
0
@Vebrol czyli Stoch>Lewandowski bo wyżej skacze, easy
0
@Kondziubarca trochę smieszna ta kwota patrząc, że WHU odrzucili 100mln za Rice :D tak wiem, Angol
0
@Tomix_83 x kurde D
0
@DonMatteo901 to Ukraińcy będą mieli bilety za darmo, a Ty jako Polak nie wejdziesz na stadion, albo ustalą cenę biletów na poziomie 1000zł by zrekompensować wejścia Ukraińców
1
@Clue no nie wiem co w tym pięknego skoro oni wygrywają różne puchary a my nie
0
@Lionel_Messi10 oby te wyniki nie oznaczyły ilości kartek
0
@Nano22 porąbany facet musi być i tyle jej starczy
0
@Emhyr Pałlo Sołsa
1
@takisobiektos to tym bardziej zdrajca :D
0
@Nano22 ale tam nie ma jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Tylko jest wszyscy za Messim, ale dla innych już nie
0
@Cule1234 no to liczę, że teraz będzie wyzywanie go jak Bednorza czy Ponitke i straci obywatelstwo Polski
0
@Gaz nie moze dostawać takiego hajsu, bo wtedy automatycznie reszta musi zarabiać więcej, nawet jak na to nie zasługuje
1
@Gaz zapomnialeś o jednym Panu, który zarabiał najwięcej i nie ważne ile przynosił zysków
0
oprócz Zalando i Domodi jakie strony polecacie z ubraniami?
1
@Cule1234 a kto nie jest skomplikowany?
0
Braithwaite, Roberto, Garcia, Lenglet, Pjanic, Abde- jak myślicie, czy Ci piłkarze prezentują poziom, dzięki któremu byliby podstawowymi piłkarzami w naszej kadrze?
0
@Dynak żużel ok, ale taka siatkówka? tez zaczęli LN a gdyby człowiek w tym "nie siedział" to by z mediów nic o tym nie wiedział bo nigdzie ani słowa