- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
5
Piękne jest to, że Real kupuje dwa talenty z Francji (Camavinga i Tchouameni) za łącznie około 150 mln, a my praktycznie za darmo ściągnęliśmy Torre i Pedriego + Gaviego i Nico z La Masii.
5
@Clue Camavinga akurat przyszedł w bardzo dobrej cenie i podciąganie go tu trochę jest na siłę.
6
@Clue no super. Tylko że to oni zgarnęli majstra i LM, a my...
3
@Clue i na poważne wzmocnienia drużyny nie mamy co liczyć xD
1
@Clue I jeszcze może przyjść kolejny młody z Las Palmas.
4
@DaPidejpi Dla ciebie Pedri nie jest poważnym wzmocnieniem?
1
@Clue no nie wiem co w tym pięknego skoro oni wygrywają różne puchary a my nie
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AlexDark00 nigdzie tak nie napisałem. Chodzi o to ze my teraz mamy problem ze wzmocnieniem drużyny, nawet tych, których kwota transferu nie byłaby duża.
Pedri to ogromne wzmocnienie, przyszłość Barcy i obecna twarz projektu, ale my mamy kilka pozycji do obsadzenia
7
@Bobo25 ilekroć ktoś pochwali Barcelonę to zawsze znajdziesz jakiś problem. Zawsze coś będzie nie tak. Teraz gość się cieszy, że my praktycznie za grosze ściągnęliśmy Pedriego i Gaviego ze szkółki a Real wydał 100 mln za Czumeniego, to wyjeżdżasz z tekstem o LM. Najlepiej rozwiązać ten klub, po co ma istnieć, skoro Real wygrał LM i ligę...
2
@DaPidejpi No mamy, ale dużo bardziej podobają mi się takie transfery czytaj perełka za mało jak Pedri, Araujo, czy teraz Torre (zobaczymy czy odpali) niż niepasujący Griezmann za 120 mln.
1
@FCB24 tylko, że Kross, Benzema, Modrić itd pokończą kariery za 2/3 lata, a jeśli Gavi, Fati, Pedri, Araujo będą się tak rozwijać jak teraz, to będziemy mieć jedną z najlepszych ekip w Europie. Nasza drużyna głównie składa się z 19-23 latków, to dość logiczne, że teraz nie wygramy LM.
1
@FCB24 Wygrywają puchary, bo w pomocy grają Modrić i Kroos, a w napadzie najlepszy piłkarz tego roku Benzema, bez którego tej LM by nie było bo im tyłek ratował kilka razy, w sumie w lidze to samo.
0
@Clue A skąd pewność że Gavi zostanie? Skoro już robi problemy kontraktowe? xD
1
@Clue Żle policzyłeś 30 + 100 mln = 130 mln :D
0
@Clue po czym wydają ponad 200 na transferowe niewypały w osobach Griezmanna oraz Coutinho
0
@cris2706 hahahaha xD...