FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i już wiadomo, że na MS nie pojedzie Butryn i Bednorz. O ile brak tego drugiego jestem w stanie zrozumieć, bo mam wrażenie, żę jego trenerzy zwyczajnie nie lubią, jest po kontuzji oraz mamy duży wybór na tej pozycji, tak brak Butryna to jakis żart i wybór Kaczmarka. Ten to ma wielkie szczęscie, że w klubie jego braki "kryli" Semeniuk i Śliwka. Jedziemy na mundial z jednym atakującym, źle to wróży. Kaczmarek z Chinami w LN był blokowany jak dziecko...Grbić niech przestanie grać swoimi pupilkami
1
@czółkovsky bardzo dobrze, Nets mieli bardzo ciekawy zespół to im sie zachciało big three, których poziom IQ jest ujemny
0
@Miszak i Vidala na skrzydełku
7
jeden mecz z Pumas i de Jong Top :D
1
@Schoogs chyba kolego byłeś nie do końca świadomy tego co się wydarzyło od końca czerwca :P
PS: Lewandowski, Kounde i Raphinia są juz piłkarzami Barcelony
0
@Barcanajlepszyteam niby tak, ale ogólnie poziom rywali nie zachwyca. Oprócz Juve i Arsenalu to ciężko o dobrego rywala
3
niby fajnie wczorajszy mecz wyglądał, ale nie rozumiem sensu rozgrywania takiego meczu z tak słabym rywalem. W 2017r o puchar Gampera graliśmy z Chapecoense i wtedy brylował niejaki Deulofeu, zagrał genialny mecz....pierwszy i ostatni na Camp Nou
1
@karci0 to tak jak Depay. Piłkarsko też nie daje rady
1
@P33ck ciężko ocenić. Zakładam, że gdyby taki Emery miał tyle hajsu na wydatki to też by osiągał takie wyniki (nieudana przygoda w PSG nie świadczy o niczym bo tam to i cała ta trójka razem wzięta by sobie nie poradziła)
1
@klopx no bo jakiś chory "sentyment" wziął się dla Depaya. Nikt go nie zmuszał rok temu by tu przyjść; sam zdecydował, że to dla niego ostatnia szansa by zagrać w Barcelonie to i wiedział, że aby to zrobić musi obniżyć wynagrodzenie. Wątpię by miał pistolet przy głowie i ktoś go zmusił do podpisania tego kontraktu
1
@czółkovsky Brejłejt też przyszedł gdy były problemy i co? teraz na niego nagonka
0
@Kitek1640 Peszko by mu sprawił więcej problemu :P
0
@fart jeszcze rozumiem te słowa gdyby Banchero coś kozaczył, przechwalał się w mediach, ale on chyba nic takiego nie gada.
2
@klopx dlaczego??? bo chcemy zarobić na sprzedaży piłkarza. Frajerami będziemy gdy pozwolimy mu odejść za darmo.
1
@fart no ale Murray gada jakby był topowym zawodnikiem. Murray też będzie "too soft" gdy będzie musiał bronić Currego, Doncicia czy Moranta
0
@czółkovsky Murray juz za długo przebywał z Youngiem i pyszałkowatośc mu się włączyła
0
@Sergio_Devils to fajnie ale nie musisz pisać tu co tam piszą. Jak kogoś to ciekawi to wejdzie i sobie poczyta
0
@Kessie ale Kessie (chyba to on) poszedł na raz w 3 sekundzie :D
1
@Pawel13sz jedna z najlepszych decyzji Bartomeu, że go nie ściągnął do nas :D
2
@lucca87 Eriksen jako ta "9" wyglądał najlepiej w całym United....a mógł sobie grać w solidnym Brentford
21
nie strasz nie strasz bo się
0
@Emhyr ale Modric ma wiekszy PR
0
@czółkovsky nie no z tymi finałami to mocno odleciałeś :P jeśli wejdą do drugiej rundy powinni się cieszyć. Boston, Bucks, Heat, 76- ta czwórka raczej będzie na pierwszych 4 miejscach, a z nimi w pierwszej rundzie Hawks nie ma raczej szans
0
@Pawel13sz niemożliwe bez liczb :P
2
Ter Stegen kto? Pena do pierwszej 11
1
To już Wieczysta prezentuje wyższy poziom
1
@ShawnC a co ma jedno do drugiego
0
@Cabaz no chyba nie
3
@MesQueUnClub96 tylko oni mogą liczyć na podania od Silvy i de Bruyne :P a Pedri Gavi to jednak jeszcze kilka piłek niżej
1
@MESSIah16 City się osłabiło. Kupili piłkarza który często jest kontuzjowany i nie wiadomo jak sobie poradzi co tydzień z taką intensywnością oraz młodego Alvareza, który jest kotem w worku. A sprzedali już obytych i bardzo dobrych grajków. Jedynie transfer Philipsa nie wydaje się ryzykiem