2

@fart ne ne ne :p no może delikatna

2

@fart dynastia która zaczęła się już rok temu? :P

1

@ObiektywnyKibic121 ale też to wielbienie Alemanyego tu jest niezrozumiałe. Gość finalnie w sumie takie targi dobija, że i Bayern i Leeds i Sevilla dostali tyle ile chcieli albo prawie tyle samo.

0

@BARCA1899Messi już mamy jednego bocznego obrońcę który nie umie bronić a i tak jest pewniakiem do gry

0

Indywidualne mistrzostwa Polski w żużlu poziomem rozwalają Grand Prix. Co robią

0

0

@Transu96 oby nie, wtedy tu się nie będzie dało wejść przez pół roku

0

@Criss18Barca po takiej deklaracji to aż chce by wygrał

4

@Pawel13sz i nawet wśród takich "tuz" Riki tiki miał 3 najgorszą ocenę :P

3

@Pawel13sz zamiast siedzieć miesiąc temu w plenerku z piwem i oglądać mecz na telebimie to się je obejrzy na -5stopni....debile

0

@Medium no wiadomo, że Benzema wygra, aczkolwiek uważam, że Thibaut bardziej zasłużył.

3

@msmsms a Lewy czym???

6

@Image dla mnie Courtois powinien wygrać, Benzema genialny sezon, ale co in im bronił w kluczowych momentach to niemożliwe

3

@Kessie widze pojedynek Courtois vs ter Stegen

2

@Matelel Juve jest jednym z największych wygranych tego okienka, więc chyba pijany o 14:30 jesteś

0

@MarcinVeB10 no i poziom sportowy tak samo słaby, a może i gorszy

0

@MarcinVeB10 z deszczu pod rynnę :P

0

@Derean wystarczy wygrać grupę i masz bardzo duże szansę ominąć Liverpool czy City, którzy też zapewne wygrają swoje grupy

0

@Kgorecki2500 nie za wysokie te wymagania :D

0

@Matsuw2002 1-1 stawiam

0

@333tricampeones333 Trent jest mocno przehajpowany. Ok, w ataku gra super, ale jeszcze więcej goli zawalił niż wykreował.

51

potencjalna pomoc Fred-Rabiot-McTominay to jest jakiś błąd w Matrixie

0

@mateusz1989VeB widać jaki ambitny piłkarz, że mu się nie śpieszy wybiec na boisko.....kolejny Brejtłajt xD

1

@RoberDzik znacznie łatwiej by było jakbys wrzucił parę zdjęc z podpisami czyja to partnerka :D

1

@FC1899Barca co to xDDDDD a mówią, że te gale freakowe są nienormalne :D

0

@Encore nie no, po prawej 10/10 absolutnie. Juz mamy wygraną miss startu

2

@MesQueUnClub96 ja to bym chciał by ten Lech odpadł....ilość memów by była zabójcza

1

@PatrychoO rok temu też byś nie powiedział, że odpadniemy po fazie grupowej

3

@Rl9k1nG no ale to jest zalosne z zmianą nazwy.....faktycznie ta zmiana zmieniła zycie milionów Ukraińców

2

@JohnnyBarca najpierw wejdźmy do 1/8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?