2

Jedna z akcji dlaczego Adama nigdy nie wejdzie na topowy poziom.Pole karne nie jest dla niego.
https://x.com/AlbicelesteTalk/status/1824526986724663570

0

Na powtórkach widac jak trudny to był strzał.Swietnie to zrobił Holender.


0

@mekston No asysta ładna ale musi to byc bramka

1

@Comentateiro Bruno świetnie podawał dzisiaj ale strzały fatalne.Spokojnie powinien mieć dublet po 1 polowie

0

@Donnie_Darko Spokojnie mogli im dzisiaj czwórke wsadzić.Bruno miał 2x sety,Mount jedną sete i teraz Garnacho 300% setke.

7

I pozniej wszyscy mają pretensje do Ten Haga.Ile razy ci piłkarze przegrali mu mecz.


2

No to chyba Garnacho w pierwszej kolejce notuje pudło sezonu

0

Erik ten Hag ball

1

@Pawel13sz PSG prędzej oglosi bankructwo niz sprzeda swojego zawodnika do Barcy

4

Taki Barcola byłby idealny dla Barcelony na lewe skrzydło.Młody,szybki i dynamiczny.

0

@FcPortoFan1999 Mógł spokojnie hat-tricka dziś ukąsić

1

@macio_944 Byle był optymizm u Flicka tak jak jest w klubie

0

@arasz1819 Bo to paradoksalnie jest niezły ich mecz.Dobrze grają jak na ich standardy

1

Komentarz usunięty

2

@Wio Pytanie kto bardziej znika tzn ty na stronie po czym robisz nowe konta czy Bruno w waznych meczach

0

@Wio Niby czego?Przeciez to jest lider mentalny.Jedyny zawodnik który oddaje serducho na tym boisku i mu zalezy na wynikach druzyny.

2

@barcelonaLM On i tak już ten rok ma rewelacyjny bo 2x szlemy i medal na IO brałby w ciemno.Teraz wszystko to dodatek juz tak naprawde.

1

@Wio Nie no ograł Serba 2x z rzędu na wimbledonie.Słaby mecz i nie wytrzymał tego ale ma 21 lat więc swoje musi przegrac.

0

@barcelonaLM Musi walczyć z tymi słabościami bo dzisiaj był momentami bezradny.Młody człowiek to wyjdzie z tego.

1

@ranger3120 @mrboom Mouz dwie pistolki przegrane na mirażu a i tak biorą ten mecz 13:8.To wiele w sumie mówi o poziomie G2.

1

Jedna runda dla Mouz i są w półfinale IEM Cologne.Przynajmniej zawsze to jakiś Polak na tym etapie turnieju.

0

Casemiro prime dzisiaj a ludzie już go skreślali

1

@Pawel13sz Kocham Jadona ale on jest tak chimeryczny ze mógłby bardzo irytowac

0

@ranger3120 Niko nie gra swojego cs'a w tym meczu

0

W G2 powrót do starego grania czyli wszystko grane na młodziutkiego Rosjanina.

1

Za jakie grzechy trzeba oglądac Masona Mounta w akcji.Dobrze ze dostał żółtą to szybciej zejdzie przynajmniej.

0

@mekston Ciekawi mnie ten US w wykonaniu Carlosa

2

No i prosze Gael Monfils pokonuje Carlosa w Cincinnati

0

@MesQueUnClub96 Dla Carlosa to chyba nie ma różnicy z kim gra.Bardziej liczy się w jakiej on jest w formie sportowej.Jak masz wygrywać trofea to musisz być gotowy na każdego.

0

@MesQueUnClub96 Z chęcią myśle ze zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?