Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedna z akcji dlaczego Adama nigdy nie wejdzie na topowy poziom.Pole karne nie jest dla niego.
https://x.com/AlbicelesteTalk/status/1824526986724663570
0
Na powtórkach widac jak trudny to był strzał.Swietnie to zrobił Holender.
0
@mekston No asysta ładna ale musi to byc bramka
1
@Comentateiro Bruno świetnie podawał dzisiaj ale strzały fatalne.Spokojnie powinien mieć dublet po 1 polowie
0
@Donnie_Darko Spokojnie mogli im dzisiaj czwórke wsadzić.Bruno miał 2x sety,Mount jedną sete i teraz Garnacho 300% setke.
7
I pozniej wszyscy mają pretensje do Ten Haga.Ile razy ci piłkarze przegrali mu mecz.
2
No to chyba Garnacho w pierwszej kolejce notuje pudło sezonu
0
Erik ten Hag ball
1
@Pawel13sz PSG prędzej oglosi bankructwo niz sprzeda swojego zawodnika do Barcy
4
Taki Barcola byłby idealny dla Barcelony na lewe skrzydło.Młody,szybki i dynamiczny.
0
@FcPortoFan1999 Mógł spokojnie hat-tricka dziś ukąsić
1
@macio_944 Byle był optymizm u Flicka tak jak jest w klubie
0
@arasz1819 Bo to paradoksalnie jest niezły ich mecz.Dobrze grają jak na ich standardy
1
Komentarz usunięty
2
@Wio Pytanie kto bardziej znika tzn ty na stronie po czym robisz nowe konta czy Bruno w waznych meczach
0
@Wio Niby czego?Przeciez to jest lider mentalny.Jedyny zawodnik który oddaje serducho na tym boisku i mu zalezy na wynikach druzyny.
2
@barcelonaLM On i tak już ten rok ma rewelacyjny bo 2x szlemy i medal na IO brałby w ciemno.Teraz wszystko to dodatek juz tak naprawde.
1
@Wio Nie no ograł Serba 2x z rzędu na wimbledonie.Słaby mecz i nie wytrzymał tego ale ma 21 lat więc swoje musi przegrac.
0
@barcelonaLM Musi walczyć z tymi słabościami bo dzisiaj był momentami bezradny.Młody człowiek to wyjdzie z tego.
1
@ranger3120 @mrboom Mouz dwie pistolki przegrane na mirażu a i tak biorą ten mecz 13:8.To wiele w sumie mówi o poziomie G2.
1
Jedna runda dla Mouz i są w półfinale IEM Cologne.Przynajmniej zawsze to jakiś Polak na tym etapie turnieju.
0
Casemiro prime dzisiaj a ludzie już go skreślali
1
@Pawel13sz Kocham Jadona ale on jest tak chimeryczny ze mógłby bardzo irytowac
0
@ranger3120 Niko nie gra swojego cs'a w tym meczu
0
W G2 powrót do starego grania czyli wszystko grane na młodziutkiego Rosjanina.
1
Za jakie grzechy trzeba oglądac Masona Mounta w akcji.Dobrze ze dostał żółtą to szybciej zejdzie przynajmniej.
0
@mekston Ciekawi mnie ten US w wykonaniu Carlosa
2
No i prosze Gael Monfils pokonuje Carlosa w Cincinnati
0
@MesQueUnClub96 Dla Carlosa to chyba nie ma różnicy z kim gra.Bardziej liczy się w jakiej on jest w formie sportowej.Jak masz wygrywać trofea to musisz być gotowy na każdego.
0
@MesQueUnClub96 Z chęcią myśle ze zagra