4

@Janiama Gorzej się to prezentuje gdy Lewy gra z tymi najlepszymi zespołami w dalszej fazie.

0

@Criss18Barca Gdyby Mbappe mógł zagrać wczesniejsze mecze :C

2

@jedrek7000 Nie lepiej w meczu Realu czysta 2?

2

@tobiasson92 Dlatego Cristiano jest najlepszy.Zamykam temat.

2

@Socjopata Bestia.Co tu dużo mówić.

0

Mam nadzieje że juz nikt nie napisze że Paulo jest przereklamowany.
vamos Paweł

0

@HansLanda Dopiero teraz możemy zobaczyć kim jest Lewy bez Robbena i Riberego.

0

@daniel32778 Może trochę gorsze liczby ale napastnik kompletny.Benz w formie potrafił zrobić wszystko.

1

@damianex10 i on gra w Barcelonie a nie w Legi Warszawa.
(bez obrazy)

0

Mbappe wchodzi i odrazu strzela bramkę.

0

@HansLanda Co z tego jak Robben wielokrotnie grał pod siebie?Ribery może trochę mniej.

0

@HansLanda duet który grał pod siebie.

0

@4drian0 Suarez jest od machania łapami

0

@kamson24 Ale to nic nowego.To standard.

3

@Messibestplayerintheworld Czemu zle życzysz Wojtkowi Szczęsnemu?

0

@MichalZZZ Ronaldo/Suarez

0

@FDJ why?

1

Bayern zgwałcił raz Tottenham i teraz może nie grac nic przez pol sezonu :v

0

@olejtm will see my friend

0

Złoty kurs na Real.Kto skorzystał to skorzystał :D

0

@fcbarcafan19 Szczerze myślalem że zdominuje pozycje bramkarza ale coś ta kariera mocno nierówna.

2

Pamiętam jak Tibo grał w Atleti i wtedy wszyscy go tutaj chcieli.Piękne czasy.

2

Solidny Paryż póki co w LM.

0

@ViscaBarca123 bo Em od strony technicznej był najlepszy.Nikt nie składał wersów z taką łatwością.

44

@czosnekfcb Bardzo dobry zawodnik (może nie teraz) ale nie na złota piłkę.

1

@Colon i teraz naprawde wyjechałby w Bieszczady

1

@student97r No dokładnie.Miejmy nadzieję że wróci szybko bo jestem mega ciekawy jak sobie poradzi.

2

@zagi31 Stanie się cud i Lewy dostanie

3

@barcelonaLM Na tym ta gra polega.Gra się do 1 kolejki

0

@draxidox Eripe z Que i lece jak berserker tgretrtrtgfdgdf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?