Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Wolałbym Mbappe no ale Lautaro też fajny grajek.
2
Szkoda że Heynen nie widzi Bednorza w kadrze.Grać w pierwszej 6 Modeny to naprawde jest osiagniecie.
3
Komentarz usunięty
25
@Zieliniak Hmm...nie
0
@Socjopata mini majk bez szans jak dla mnie byku
0
@TR3YWAY Oby.Tam jest jego miejsce
2
Ciekawe kiedy de Ligt zagra dobry mecz.
3
@kkbarca zrobić rejestracje na barca.com
0
@matirix20 ale Guardiola zrobil potwora z tego Sterlinga
1
W życiu bym nie pomyślał że mecz między Nets vs Knicks może być tak interesujący.
god Kyrie.
1
@Socjopata ahhahah platiii
1
@Kapitan hawk no w sumie... :v
1
NBA do 7 ..hmm może 5 kaw i da rade
0
@Konradomoreno Wojtek dobry komentator.
0
@student97r Tutaj jest ład i porządek
0
@student97r LeBron to będzie grał wiecznie :D
0
@sebasek99 koniu który to ty?
0
@student97r Oby bo on przeciez jeszcze ma 3-4 lata na dobrym poziomie.
0
@student97r Ma on talent bo jest graczem perfekcyjnym jak dla mnie ale taka kontuzja może go zniszczyc.
2
@Dzemix111 my po prostu świrujemy
8
@Dzemix111 Nie boli,nie wiem jak ci to powiedziec
0
@student97r Jestem mega ciekawy dyspozycji KD.
2
@Socjopata Takie to życie jest
5
@Kapitan hawk Jak ja cie lubie
1
@Socjopata niezły cyrk tu rozkręciłęs swirze
0
Może to jest jakiś znak żeby jutro grac handi w angielskiej.
1
@8Iniestazo8 ja miałem handi -1 ale mówie pewnie 0;0 i szkoda nawet 2zł
4
I rekordzik pobity.Kapitalny dzien Świetych.
0
To niezły Bednarek.
3
@PawelLeo bo tu zawsze się cos dzieje