ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca nie powielaj informacji od niedoinformowanych pseudo dziennikarzy z facebookowych pudelkow. Gdyby coś się działo to przynajmniej Romano wiedziałby wcześniej od jakichś transferów info z fb
0
@bartekvisca skąd info?
2
@GeneralXavi Barcelona nie zrobiła żadnych postępów pod jego wodzą, zaryzykuje stwierdzenie, że zrobiła znaczny regres. Mając do dyspozycji tyłu świetnie wyszkolonych zawodników można to poukładać zdecydowanie lepiej, a przynajmniej na tle dzisiejszego rywala powinni mieć całe spotkanie pod kontrolą i narzucać przeciwnikowi swoje tempo.
2
Oglądamy najsłabszą Barcelonę od lat. Być może się nie znam ale mając do dyspozycji tak świetnie wyszkolonych zawodników to na tle dzisiejszego rywala Barca powinna mieć to spotkanie pod kontrolą. Wielka szkoda, że Koeman wciąż jest trenerem tego zespołu.
0
@tbas dlaczego akurat tam?
2
@JohnA a co ty myślałeś że jeden znokautuje dwóch jednym liściem? Czy może będą się bić w kółku? To było do przewidzenia że najpierw dwóch rzuci się na jednego
0
@MaziFCB teoretycznie tak pewnie będzie przebiegać walka. Moim zdaniem dwaj potencjalnie słabsi zawodnicy rzuca się na tego groźniejszego, a gdy go już ubija to pozostaną we dwoje gdzie może być wyrównany pojedynek. Gdybym ja miał stoczyć taką walkę to pewnie z jednym bym się dogadał jak to rozegrać. Szczerze mówiąc nie widziałem bardziej idiotycznego pomysłu jak ten z trójką w oktagonie,żenada totalna. Szukają jakiegoś punktu zaczepienia, sensacji na siłę a oglądając to mrozi strasznie
0
@VegetaPolska A to ten Romano jest jakimś chłopakiem Mbappe ze wie co on chce i wie co będzie chciał za rok? Rok w piłce to naprawdę kawał czasu, wszystko może się zmienić
1
PSG nie sprzeda Mbappe z prostego względu. Chcą choć przez rok mieć galaktyczne trio, a nóż widelec Mbappe zmieni zdanie i podpisze nowy kontrakt gdy okaże się że nagle strzela więcej bramek niż w poprzednich sezonach
1
@Transu96 mnie to wkur te różne pierdoly wokół walk. Raptem kilka pojedynków a gale trwają po 4-3h, paranoja. Zobaczę sobie jutro jakieś powtórki bo jakbym miał oglądać to na żywo to by mnie krew zalała
2
@Encore chciał przykozaczyć, podszedł do rataja agresywnie chwytając go w celu założenia kimury ale się nie udało, oddał plecy jak jakiś amator a gdy się zorientował że Rataj jest już za jego plecami, wypłacił mu bombę aby wyjść z twarzą. Typowi słoma z butów wystaje, fajnie jakby temu Ratajowi siadł jakiś Lucky punch i usadzil tego gwiazdora
0
@Tigeros93 jakie on może pobić rekordy w dwa sezony?
1
@barca87f więc twoim zdaniem powinni przystać na postawione warunki przez małolata i dac mu dwa razy większa pensję mimo że obecnie ona wynosi już 2m? I to tylko dlatego że się dobrze pokazał w kilku spotkaniach?
1
@ForcaMilosz mi się wydaje, że wlepili mandat rowerowi bo prowadził chłopa który był w złym stanie
0
@barca87f czym się zarząd skompromitował?
1
Nie byłem online od 16 godzin, a Ronaldo już się nagral w City i za chwilę założy koszulkę United. Ale ten czas szybko leci
22
Nadal nie mogę uwierzyć w to jakim dzbanem okazał się ten chłopak. W obecnej Barcelonie mógłby walczyć o pierwszy skład, a mimo to gość może skończyć w Lipsku opuszczając słoneczną, piękną Barcelonę albo rok spędzi na trybunach. Od dobrobytu się poprzestawiało wiadomo gdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dajcie fotę oprawy Legionistów
2
@Kgorecki2500 USA potrzebuje prezydenta z jajem. Trump wiedział kogo i jak trzymać za mordę. To jest polityka tutaj nikt nie bierze jeńców. A taki Biden ledwo objął prezydenturę i z Nienacka wycofuje wojska z kolebki światowego terroryzmu bo nie widzi w tym żadnego interesu. Jak im się znowu sufit na łeb zwali to będzie już za późno.
1
@HighestInTheRoom Cały czas nie wychodzę ze zdumienia, że ameryczka wybrała tego faceta w podeszłym wieku na prezydenta. Trump może i był w pewnym sensie wariatem ale miał łeb na karku.
0
@Przemek2323 Mów za siebie. Każdy zdrowo myślący fan klubu powinien wiedzieć że nie powinno być problemu z wyjściem z tej grupy. Może być problem z zajęciem pierwszego miejsca
4
@Sysia11 uprzedzę cie już teraz. Rudy jest przeciętnym trenerem niezależnie czy wyjdziemy z grupy czy nie
3
@kaamil1910 Nie chce mi się w to wierzyć. Facet ma kupę siana dzięki któremu może "kupić" sobie jakąkolwiek Pannę, a mimo to miałby ryzykować zepsucie sobie życia poprzez tak poważne przestępstwo jak gwałt i to czterokrotnie. Chyba, że faktycznie jest psycholem
5
@Dojaar ale oparte na faktach. Dzis w RMF o tym wspominali
1
@Przemek2323 Skoro tak bardzo Cie to irytuje to dlaczego nie skorzystasz z komunikacji miejskiej albo roweru? Remonty są wszędzie, nie tylko w WWA.
0
@Tatazolwinia tak poważne kontuzje jak ta z którą zmaga się Umtiti to jednak rzadkość w świecie urazów. Można zrozumieć kontuzje mięśniowe, czy jakieś mniejsze złamania ale gdy kolano odmawia posłuszeństwa i facet zamiast wykonywać swój zawód leży na stole przez ponad rok i w dodatku odmawia operacji to według mnie jest nie do przyjęcia.
1
@Ghotti według mnie byłby to naturalny ruch w przypadku odejścia Mbappe
0
@ForcaMilosz Ja nie słyszałem o takiej sytuacji i nie rozumiem dlaczego użytkownik X sugeruje tego typu historie skoro dyskusja dotyczy człowieka który nie dostał się do pracy z powodu braku szczepienia
1
@MesQueUnClub_87 Ale ja nie mam na myśli zapisku o rozwiązaniu kontraktu tylko chociażby o obniżeniu pensji w razie długiej absencji z powodu kontuzji