- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1601 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
58 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1601 Culés
0
Ja się trochę dziwię temu, że kluby nie sporządzają pewnych zapisów w kontraktach aby unikać takich sytuacji jak ta z Umtitim.
1
@ElKamil Zapisy muszą być zgodne z prawem, nie można sobie zapisać, że rozwiązujesz sobie kontrakt kiedy chcesz bo cały ten dokument straciłby sens.
1
@MesQueUnClub_87 Ale ja nie mam na myśli zapisku o rozwiązaniu kontraktu tylko chociażby o obniżeniu pensji w razie długiej absencji z powodu kontuzji
0
@ElKamil No taki zapis byłby bardzo dobry, ale myślę, że gdyby mogli coś takiego zapisać to by to zrobili, Barcelona to ogromna instytucja i jeśli chodzi o prawników to pewnie pracuje tam sama śmietanka, a nie przypadkowe adwokaciny.
0
@ElKamil taki jest profesjonalny sport, tu kontuzje to ryzyko zawodowe, które ponoszą obie strony. Już i tak mamy ogromne problemy ze sprowadzaniem zawodników. Rynek szybko by nas zweryfikował - nie dość że chcemy piłkarzy, którzy godzą się grać za nierynkowe stawki dla dobra klubu, szantażujemy tych z ważnymi kontraktami, odsyłamy na trybuny tych co nie chcą podpisać niekorzystnych umów, nasi lekarze partaczą operacje - to jeszcze będziemy obcinać pensje tym którym trafiła się kontuzja? A później zdziwienie że złe PSG podbiera nam zawodników.
0
@Tatazolwinia tak poważne kontuzje jak ta z którą zmaga się Umtiti to jednak rzadkość w świecie urazów. Można zrozumieć kontuzje mięśniowe, czy jakieś mniejsze złamania ale gdy kolano odmawia posłuszeństwa i facet zamiast wykonywać swój zawód leży na stole przez ponad rok i w dodatku odmawia operacji to według mnie jest nie do przyjęcia.