3

Nie wazne czy wierzy czy nie. Mamy problem z nadmiarem 10 który trzeba rozwiązać. Wg mnie Cou i Grizz i Pedri dobrze się spisują kiedy grają na 10 w tym sezonie, kogoś trzeba będzie puścić, bo marnować ich na skrzydłach nie ma sensu..

10

Bardziej ekscytujące od wywiadu były jego kilkudniowe zapowiedzi..

1

Rafinha iście diabelskie staty. Zawsze go lubiłem także cieszę się, z nasi nie zwalili mu kariery wypchnięciem do jakiegoś getafe czy betisu na nieskończone wypożyczenia. Może jeszcze coś w Europie zawojuje.

2

@MarshallLAW
Czy z Digne nie było jak z Fripo? Nikomu nie leżał i każdy go z klubu wypychał?

1

@DonAndrzejos znam słowo... Zapytałem dlaczego. Inne kluby, inne nacje, inny wiek.. Jedynie obaj grają w tej samej lidze

1

Dlaczego byłoby kompatybilne z kupnem EG?

6

@DonAndrzejos
Daj mu odpocząć, dopiero co w meczu z RSSS raz kolegów dopingował !

0

"Wiem, ale nie powiem"

0

@WiatruuV2 ..tylko kto za niego ..

4

17 latek zagrał dobry mecz, wymienił 10 podań z Messim! Sprzedać resztę, są niepotrzebni!.. moim zdaniem cou na wylocie z innego powodu, potrzebna kasa, a jego będzie łatwiej opchnąć niż grizza.

0

Kwa ale pech.. szkoda go. Trzymaj się!

4

@Avatarr
Kto to widział na skrzydło dawać skrzydłowego.. ble nuda.

Konrad w drugiej połowie za busiego na pivota ????

0

@kamil9040
Wg mnie to jedna z najsłabszych opcji, w sumie od każdego dostaniemy baty, ale w PSG wystarczy że mbappe nie odpali i tracą 80 procent. Może ney nie wróci?. Mimo wszystko obawiam się że my nic nie pokażemy, mbamppe jedna czy dwie akcje i po meczu

1

Czyli, że jednak nic nie odpuścili tylko rozłożyli na raty.

0

@Krystian1588 o widzisz, no to może coś z tego być

0

@soulmate
Sprzedaży dwóch panów którzy są w czubie wynagrodzeń też trochę da. Cou zaczął fajnie grać, ale mamy tyłu kopaczy na 10 że nie byłoby mi go żal.

4

Gdzieś czytałem że haland ma być za 75mln. Także za tą dwójkę pewnie dałoby się tyle dostać. Z drugiej strony jego agentem jest raiola, a ten frajer mi się jakoś z PSG i Realem kojarzy

4

Rożny z wycofaniem do obrony. Lubię to..

0

Ter stagen ma dzisiaj wyprowadzenia mistrzowskie, reszta ekipy zapomniała z domu wziąć jaj do pressingu. No i ten sam obrazek co zawsze po golu, głowy w dół albo szukanie gwiazd. Nikt nie krzyknie, nikt nie wyrwie po wznowieniu.. zero charyzmay. Napisałbym że "mniej niż zero", ale to jest za dobra piosenka żeby nią te g..... dekorować.

0

A ja nic do tego składu nie mam, nawet myślę że można się było spodziewać. Lenglet gra jak gra, ale ustawienie dwóch młodzików na juve to byłby strzał w stopę, a może nawet przeciążenie dla takich młodych. Teraz jak ktoś coś spierdzieli to będzie na Lengleta bo doświadczony i miał szefować - także jest ok. Pjanic zawsze gra w LM wiec oczywistość, Brak busiego też oczywisty, a za de jonga przecież nie da puiga któremu kazał szukać klubu. W ataku szkoda że pedri na skrzydle na siłę - ale w sumie to wymuszone kontuzjami. No i obecność messiego oczywista - jak ktos napisał, to może być ostatni mecz obu tytanów, na pewno w tym sezonie bo obie drużyny za wysoko w LM nie zajdą.. Także z samej ciekawości i wspomnień bym go wystawił żeby obaj Panowie zawalczyli, a nóż dadzą nam mega spektakl.

0

Kurcze to jest rzecz która mi jakoś umknęła podczas przerwy między sezonowej, kiedy było tak głośno o młodych głodnych gry, o zmianach, o sprzedażach.. Brak kogoś z jajem który pociągnie drużynę kiedy jest w dołku, jak Ramos, a przed wszystkim jak Puy. I nadal kogoś takiego nie mamy.. przejedzeni, przemęczeni, znudzeni a z drugiej strony młodzi geniusze jeszcze bez posłuchu którzy ze strachem pewnie patrzą na cwiczacego Messiego czy takiego busiego..

0

@Michalak
Czy ja wiem..

1

To jest Cadiz.. po co ma grać Messi, Grizz i cou. Niech ktoś sobie dychnie.

1

Trener będzie trenował, ..., zarząd rządził. A piłkarze będą piłkarzyć. Z tak klarowną polityką idziemy po potrójną koronę! .. Nieważne kto wygra, kibicom pozostaje kibicować :)

0

@Rielan nie, serio pytałem, jestem poza domem i widziałem tylko powtórki goli na yt

0

Podsumowując pierwsze dwa gole. Bright już nie będzie grał, bo Messi chciał gola? :D A grizzliemu ostatnio wszystko z powietrza na nogę wchodzi. Muszą mu przestać podawać po ziemi

0

@Rielan
Kto jest drugim pivotem? I czy to jest pivot czy kolejny fałszywy...

0

@BigVu ale co masz rozumieć?


1

Ciężka sprawa. W sumie to do piłkarzy nie można mnie pretensji,.każdy z nas walczy o swoją kasę. A sytuacji klubu finansowej jest winny zarząd, nikt inny. Z drugiej strony 122mln przy całych wynagrodzeniach to chyba jakiś marne kilka procent? Jak już mówimy że komuś zależy k chce pomóc to no 50% było by wartością współmierna. A te ich 10-15-20%? wygląda jak na siłę wydarte

0

@lucca87
Pierwszych trzech to podstawowi gracze z zeszłego sezonu... Fest to kupiony młody. Mnie chodziło o młodych świeżych wychowanków na których mieliśmy budować nowy projekt.. nie wierzę że muszę to tłumaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?