0

Komentarz usunięty

0

Po co rui miałby się tu pchać.. I żadnego Turasa! To szkodzi zdrowiu

0

Zajechali młodziana?

0

Ta opcja wydaje się za piękną żeby była prawdziwa.
Po pierwsze to za dobry i za tani grajek żeby nasi na niego zwrócili uwagę .. A po drugie najpierw trzeba by pożegnać albę, a jego to pewnie tylko z opcją jak Suarez za darmo plus dopłata do wypłaty :D

0

@lj89
A może to dotyczy innej dyscypliny? Zastanawiam się, bo mnie też się to w oczy rzuciło

2

@Bulos11
A PSG to takie mocne jest teraz?

0

@Armandi
Za pedriego? Czy Messiego?

0

Najbardziej liczyłem że Konrad pogra.. Wstawił grizzma żeby się przekonać że bez Messiego on i tak zespołu nie pociągnie? ..

0

@ferdas_rawa
A to sory

18

A Kapitan siedział i zawijał w sreberka

1

Ja bym taki trójkącik w CV nawet wpisał :p

0

@ferdas_rawa
Wygrałeś argumentami dotyczącymi tu i teraz.
Ps. Odkrył pedriego, mając go w pierwszym składzie? W byle FM on jest młodym talentem :D

0

Jeśli tylko gość przejdzie do nas za darmo latem to świetnie Laporta ogarnął. Ale jeśli przez te kilka mc ktoś inny go skusi to będzie kolejna masakra transferowa Barcy

0

O może zacznie więcej grać :D

0

@ferdas_rawa
Puigowi dał szansę? Chyba więcej grał u setina..
Obrońców musiał wpuścić bo kontuzje. Jak wygladaly wszytskie mecze na początku sezonu? Piw+Leng bez zmian, póki kontuzje nie przyszły

1

@monsterrize boję się że to zostanie w strefie marzeń, chociaż laporta mógłby coś wyczarować (co wyjdzie bokiem dopiero kolejnemu zarządowi :D)

0

Przeczytałem tytuł i jestem w szoku. Tego się nie spodziewałem!

0

W porównaniu z niektórymi wymysłami ostatnich lat to te wyglądają przyzwoicie

0

Co to za wyjazdy bez kibiców. Piłkarze mają tak samo ciężko i nudno u siebie jak i na wyjazdach..

0

Brzęczka już przebił?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja wiem, że ostatni skład to jedyni w miarę w formie. Ale nadal jestem za rotacjami. Obrona wymuszona stagen-dest-arj-ming-alba
Pomoc de Jong plus puig lub w ogóle wariacja pjanic+busi - ciekawe jak by grali nie mają de jonga.
Atak. Bez Messiego i pedriego - niech ktoś inny się wykaże. Demb+Konrad+Grizz+britax albo puig jeśli nie na pifku z fe jongiem

2

@JordiElNino
W kontekście słabszej formy desta czy busiego?

2

Dwie zmiany? Takie? Wtf

0

@preemo
Słowo rotacje zrozumiałeś? Chyba nie

4

Czemu on w ogóle nie daje grać Konradowi? Kiedyś się ktoś ze mną kłócił że Koman stawia na młodych.. dupa, stawia na sprawdzonego fatiego, ulubieńca desta (chociaż nie ma wyboru), z musu wprowadził araujo i jedyne odkrycie z własnej woli pedrieg.
Gdzie inni młodzi z ławki? Gdzie rotacje? Miał być sezon na sprawdzenie wszytskich piłkarzy, a tak to dalej nie wiemy czy puig, alena, Fripo, balde, Konrad, colledo itd dadzą radę

6

@D44H
A jakie mamy perspektywy? Upadłość finansową czy odejście Messiego za darmoszke do szejka?

1

Najgorsze to chyba głębia naszej rezerwy i jakość podstawy ..
9 ciągle spóźniona z nogą. Skrzydłowi w tym klubie to aktualnie tylko obrońcy i Dembele kiedy ma akurat przerwę od kontuzji.
Nie wiem jak ocenić pivotow. O de jongu nie słyszałem w tym meczu, pjaniv się pojawiał ale też chyba magii nie było? (Oglądałem mecz robiąc coś, także przede wszystkim opieram się na tym co słyszałem w trakcie)

0

@Murazor
No i co? Zagral w końcu od początku i było nieźle .. przynajmniej w jego wykonaniu, nie?

0

@gabrielos1899
Myślisz że będą dwa samobójcze? To się chyba rzadko zdarza :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?