0

To taki mecz, gdzie by się przydał Ryszard w pomocy.

0

@Encore faul to też część gry.

0

@eydeem aż szkoda, że Godina już nie ma w Atletico, ten to by go przeorał...

0

ja jebie, ale wydrukowane...

1

W tym City to sami oszuści grają...Sterling, Foden, obrzydliwe to jest...a sędziowie pięknie drukują 1/2 City-Real...

0

@LambiPL przenieśli z II kwartału...daje im małe szansę na zrobienie tego w 2022 roku...

1

@Survier nie jest to typowy Goleador, ale świetnie by się mógł z Ferranem pozycjami wymieniać. Bardzo mobilny gracz.

2

swoją drogą to Werner by świetne pasował na "9" Barcelony.

xD właśnie strzelił jak to pisałem :)

0

Czym się emocjonujecie, przecież wiadomo, że Marciniak nie da awansować Chelsea...

3

@Danny Gaucho i Boruc.

2

@chavez Żadne spotkanie nie będzie miało w Europie statusu El Clasico. Spotkanie dwóch świetnych drużyn to zdecydowanie za mało. El Clasico prócz rywalizacji sportowej zawiera w sobie rywalizację polityczną, historyczną i kulturową. To znacznie więcej, niż 22 ludzi na boisku. Już prędzej bym widział kiedyś, że trochę do takiego statusu mogłaby pretendować rywalizacja Juventusu z Napoli, jakby osiągnęły wyjątkowy poziom sportowy, bo byłaby to także rywalizacja symbolu bogatych wyzyskiwaczy z północy z biednymi ciemiężonymi ludźmi z południa itd. Bez dodatkowych smaczków ponad sam poziom sportowy nie zbudujesz ponadczasowego widowiska.

0

@matirix20 niestety strzałem nie przypomina go w ogóle.

0

@FCB24 ale nie sądzę, by podchodził do "przyjaciół" tak jak Guardiola (historia Tito).

0

Guardiola - świetny trener, fatalny człowiek.
Klopp - świetny trener, świetny człowiek.
Także jestem za The Reeds! ;)

1

@Kubix93 z takiej retoryki Putin byłby dumny, brawo.

1

@daniel32778 zupełnie jak w Polsce od 2005 roku...

0

@Ojciec5tkidzieci Super wiadomość! Niech jeździ teraz na rosyjskie Oscary, tam będzie mógł nawalać po pysku innych ile wlezie, kulturowo tam odnajdzie się idealnie.

0

@Tasde najgorzej jest z tymi dywizjami, na całym świecie widełki są baaardzo szerokie.

0

@agaFCB z Gavim to będzie tak, że po 30 weźmie 19, a trochę potem przejmie 10 ;)

0

@masq nie bez powodu zbudowali im zajebistą drogę do Gdańska...od pewnej osoby słyszałem, że zostawiają (zostawiali przed wojną) tam co bogatsi Ruscy z obwodu kaliningradzkiego dużo pieniędzy.

0

@kkbarca tak, masz tutaj pełen poradnik. https://www.cda.pl/video/3548266bf

0

@tristan87 z czego 1/3 z cienkim Arsenalem

0

@ObiektywnyKibic121 Chelsea 2012?

1

@Piotr,1985 może szkolą się do wojny z Rosją?

3

@Deviler za młody

0

@Emhyr licz nawet 34 letniego ;) i chce kontrakt na gwarantowane 3 lata, czyli +2 do tego co ma w Bayernie.

0

@Emhyr poniżej 3 nie ma opcji...bo +1 do obecnego kontraktu to i w Bayernie dostanie teraz.

1

@Bykunn śmiesznie z tym twitterem jest, bo Zychowicz namówił Wolskiego na założenie twittera i w jakieś 2 tygodnie zebrał o 50% więcej subskrypcji, niż Zychowicz od znacznie dłuższego czasu ;)

2

Proszę dawać subskrypcje, od 20k Jarosław Wolski zacznie nagrywać.
https://www.youtube.com/channel/UCLdZkn3Naxd-94aZrWY0zGQ

1

@GirlfcbPL dla mnie tą jedną sytuacją przekreślił wszystko to co zrobił dla Barcelony przez 4 lata. Bo nie tylko się liczy jak dobrym jesteś trenerem czy graczem, ale równie ważne jest to, jak nie ważniejsze, jakim jesteś człowiekiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?