0

@jacobFCB Będzie się z Gavim o lewą strone bił.

2

@Benz A Mbappe będzie kiedyś piłkarzem Realu?

0

@Emhyr 20 milionów i byłbym zadowolony.

1

@MarcelNJ11 Nie ma miejsca w FFP na definitywny transfer no i dobrze bo Felix to niewiadoma. Jeśli się sprawdzi to zablokuje każdy inny ruch niż Barcelona i go weźmiemy za relatywnie niewielkie pieniądze pewnie. Całe szczęście, że nie ma opłaty za wypożyczenie bo to byłaby porażka.

0

Jak na Barcelone to strasznie szybko te transfery w tym okienku. Dopiero po 18, a do północy same nudy już tylko.

1

@Comentateiro Na 1/2 to nie wiem bo w 1/4 możemy dostać np. City i co wtedy? Ale 1/4 jeśli nie będzie żadnych niespodzianek jak np. Bayern na 2 miejscu jest jak najbardziej realne.

3

@nabial Hernandez Hernandez to sędzia nie piłkarz.

2

@Roobo W końcu Barcelona to FC Optymizm.

0

@Emhyr Trzeba wystawić Barcelone B bo ta wydała więcej na transfery z tego co pamiętam.

0

@VegetaPolska A ty przypadkiem nie byłeś całe lato pewny, że Mbappe będzie w Realu? :x

0

@Firestone


0

Dodane, jak mogłem o rekinie zapomnieć.

0

@Hadim Garcia nie powinien odchodzić.

1

Czyli kadra będzie wyglądała tak:
MATS/Pena
Cancelo/Roberto - Kounde/Christensen - Araujo/Inigo/Eric* - Balde/Alonso
Oriol - Pedri/Fermin - De Jong - Gundogan/Gavi
Raphinha/Yamal - Lewy/Roque* - Felix/Ferran

Eric może odejść, ale nie powinien bo w środku jest 2-3 szklanych graczy. Roque wiadomo w styczniu.

Ogólnie to wolałbym 100 razy bardziej ogrywać jakichkolwiek bocznych obrońców ze szkółki niż Roberto i Alonso. Jeśli wypadnie jeden z dwójki Cancelo/Balde to jeszcze nie ma tragedii bo to zawsze można łatać Kounde na PO i nie będzie tragedii, ale jeśli wypadną obaj to jest dramat.

Pomoc wygląda bardzo dobrze. Mam nadzieje, że Fermin będzie dostawał minuty żeby się rozwijał.

Atak szału nie robi szczególnie jeśli Lewy będzie kopał się po czole, ale nie jest źle bo przecież będziemy grać 4 pomocnikami, a pomoc to nasza najsilniejsza formacja. Mam nadzieje, że Raphinha zrobi krok do przodu względem poprzedniego sezonu - liczby miał wtedy dobre, ale jego gra była daleka od perfekcji. Yamal to mimo wszystko melodia przyszłości, może nie odległej, ale trzeba mu w spokoju dać dorosnąć i nie zajechać od początku. Felix i Roque to dwie niewiadome.

Ogólnie biorąc pod uwage nasze finanse to ta kadra jest niezła. Mieliśmy wreszcie farta w losowaniu LM, więc będzie czas żeby drużyna w Europie się dotarła.

0

@Deraxium Z trzema bo Felix to taki mini skrzydłowy.

8

Vinicius - Haaland - Mbappe vs Felix - Lewandowski - Raphinha - jesteśmy na straconej pozycji w tym sezonie.

0

Felix, Torres, Lewy, Raphinha i Roque w styczniu. Nie potrzeba więcej ofensywnych zawodników jeśli Xavi i tak ma zamiar grać 4 pomocnikami. Dobrze byłoby Abde za te 20 baniek sprzedać, ale niestety raczej nie jest to możliwe.

0

Ciężka grupa niestety.

0

@KibicBarcy123 U mnie niczego takiego nie ma.

0

Dobra Lenglet w Aston Villi. Oby teraz poszła lawina. Bracia Joao czekamy.

0

Pecha mamy w tych 4 rundach eliminacji.

1

@Sulimo Tego gola w pierwszym meczu też na luzie mógł wybronić.

0

0

@blaugrana16 północy o jutro

1

Włączyłem te Legie bo ostatnio w ich meczach po kilka goli padało, a tu taka padaka i usnąć można.

0

@LaLigaPD Diablo 4 też miało dobre recki.

3

@DamianBarcaCule Oficjalnie Cancelo już jest tydzień na lotnisku i czeka.

0

Ale w 2024 to Mbappe już na pewno w Realu. No, maksymalnie w 2025. Ewentualnie w 2026.

8

Bayern kupił rok temu Gravenbercha za 18,5 mln posadził go na ławce na rok i sprzedał za 40 Liverpoolowi. Świetny interes.


4

Wypożyczenie za 8 mln i oddanie być może odbudowanego piłkarza po sezonie. Brzmi jak deal.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?