2

@Barcelismo Widze ze Todibo ma mozg, jak juz zaczal treningi zeby sie dobrze przygotowac do sezonu. Widze w nim duzy potencjal.

0

@KapiFCB Ale tez porownaj sobie wielkosc stadionu.

3

@Bagsik88 Hahahahahaha niezle sie znasz.

1

@wachaFCB Nawet za 50 bym go nie puscil. Atletico teraz bedzie miec kasy bardzo duzo. Powiedzialbym 65-70 albo nara. Semedo jeszcze jest mlody.

0

@Bykunn To jest zart nawet te 50 mln.

0

@Danny Gaucho No i supcio :)

0

@Danny Gaucho No trudno haha, przynajmniej mozna podyskutowac bo tikitaki nie da sie komentowac :(

1

@Danny Gaucho Haha szukalem ale nie spojrzalem akurat na ta tikitake xD

0

@Messibestplayerintheworld Haha a tak szukalem czy nie bylo xD

23

Christophe Dugarry: O czym myśli de Ligt? Ma 19 lat, jaką różnicę robi mu 12, 13, czy 15 milionów? 50 metrów domu więcej, kolejny samochód czy o 10 metrów większy statek? Lepiej go odpuścić, zbiera mi się na wymioty. [RMC Sport]

0

@munky_funky Jeśli mozesz to wyslij, bo sam bym sie skusil na taka oferte :D

3

@monsterrize Jakby powiedzial ze byl kontakt to jeszcze dostalibysmy kare. Uzywać mozgu troche-to nie boli..

0

@kkbarcaA co zrobił 2 lata temu nayman?

0

@munky_funky W jakiej sieci jestes ?

0

@Artem33 Jakby sciagneli sancho to bym im wszystko wybaczyl chyba XD

1

@FC1899Barca Nie dembele.

0

@parpe Mi tez niestety

0

@szkutnik91 Cos pieknego

5

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 Wiem wiem, ale myslalem ze kazdy bedzie wiedzial o co chodzi mniej wiecej ;)

0

@Bagsik88 Byloby to lepsze, wole go niz rakiticia

0

@Grubson06 Nie ma, ale moim zdaniem moglby grac spokojnie za Rakiticia

0

@Bagsik88 Bo haha?

0

@ksobi Widze ze nie ogladales Brazylii.

1

@ksobi Powinien grac na SP

2

To co Coutinho od nowego sezonu w Barcelonie na skrzydelku pod wodza Valdka ? Hahahhahaah

0

Niech spier****

0

@Arkon Osobiscie chciałbym Jadona Sancho

0

@Jakchcesz To sa ludzie ktorzy chca powrotu Neymara ktory jeszcze bardziej odwalil, a Griezmanna nie chca bo zostal w Atletico xD Gdzie tu logika, jak ten facet daje tyle jakosci

0

@BarcaInfo Font to madry czlowiek widze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?