Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barcelismo Widze ze Todibo ma mozg, jak juz zaczal treningi zeby sie dobrze przygotowac do sezonu. Widze w nim duzy potencjal.
0
@KapiFCB Ale tez porownaj sobie wielkosc stadionu.
3
@Bagsik88 Hahahahahaha niezle sie znasz.
1
@wachaFCB Nawet za 50 bym go nie puscil. Atletico teraz bedzie miec kasy bardzo duzo. Powiedzialbym 65-70 albo nara. Semedo jeszcze jest mlody.
0
@Bykunn To jest zart nawet te 50 mln.
0
@Danny Gaucho No i supcio :)
0
@Danny Gaucho No trudno haha, przynajmniej mozna podyskutowac bo tikitaki nie da sie komentowac :(
1
@Danny Gaucho Haha szukalem ale nie spojrzalem akurat na ta tikitake xD
0
@Messibestplayerintheworld Haha a tak szukalem czy nie bylo xD
23
Christophe Dugarry: O czym myśli de Ligt? Ma 19 lat, jaką różnicę robi mu 12, 13, czy 15 milionów? 50 metrów domu więcej, kolejny samochód czy o 10 metrów większy statek? Lepiej go odpuścić, zbiera mi się na wymioty. [RMC Sport]
0
@munky_funky Jeśli mozesz to wyslij, bo sam bym sie skusil na taka oferte :D
3
@monsterrize Jakby powiedzial ze byl kontakt to jeszcze dostalibysmy kare. Uzywać mozgu troche-to nie boli..
0
@kkbarcaA co zrobił 2 lata temu nayman?
0
@munky_funky W jakiej sieci jestes ?
0
@Artem33 Jakby sciagneli sancho to bym im wszystko wybaczyl chyba XD
1
@FC1899Barca Nie dembele.
0
@parpe Mi tez niestety
0
@szkutnik91 Cos pieknego
5
Komentarz usunięty
0
@Coutinho007 Wiem wiem, ale myslalem ze kazdy bedzie wiedzial o co chodzi mniej wiecej ;)
0
@Bagsik88 Byloby to lepsze, wole go niz rakiticia
0
@Grubson06 Nie ma, ale moim zdaniem moglby grac spokojnie za Rakiticia
0
@Bagsik88 Bo haha?
0
@ksobi Widze ze nie ogladales Brazylii.
1
@ksobi Powinien grac na SP
2
To co Coutinho od nowego sezonu w Barcelonie na skrzydelku pod wodza Valdka ? Hahahhahaah
0
Niech spier****
0
@Arkon Osobiscie chciałbym Jadona Sancho
0
@Jakchcesz To sa ludzie ktorzy chca powrotu Neymara ktory jeszcze bardziej odwalil, a Griezmanna nie chca bo zostal w Atletico xD Gdzie tu logika, jak ten facet daje tyle jakosci
0
@BarcaInfo Font to madry czlowiek widze :)