0

Jak czytam "Todibo jest brany pod uwagę do wymiany" to mnie krew zalewa.

0

@grabor8 Zgodze sie z toba, ale nie oczekujmy za Umtitiego 60 mln, bo chłop mial kontuzje i nie wiadomo co z nim bedzie, wiec nikt go nie kupi za 50-60 mln.

0

@grabor8 Chłopie, a za ile ty chcesz sprzedać chłopa co nie gra juz 2 lata ?

1

@Suzu Dalibyśmy 130 mln za Sancho, tyle ile chcą i tyle ile ponoć daje UTD + wypożyczyli na sezon Fatiego zeby Borussia miała kim grać na tej pozycji i do tego jeszcze by sie fajnie ogrywał a borussia by miała czas by kogos fajnego sprowadzić za ten hajs. A nie kupowac Naymana ktory stawia szopki co chwile.

0

@Suzu Pieniądze.

2

Sancho kupić i wypożyczyć tam za niego Fatiego na jeden sezon.

1

@bartoszekkk Takie informacje to sie aż fajnie czyta.

0

@BarcaInfo 100mln za Sancho ??? Moim zdaniem brać go zamiast neya albo martineza.

0

@Mroziu Hahahahahha, ohh matko co ja wlasnie przeczytałem... Lepiej sprzedac 10 wychowankow z których moze cos dobrego być niz starego Sergiego Roberto ? Hahahah

0

@BarcaInfo Nie wiem co ten zarząd ma w głowach jak chcą go sprzedać ...

0

Ten zarząd ... szkoda gadać

0

@Mroziu Ale co z tego, że zagra wszędzie? Jak można zarobic na nim jeszcze teraz fajnie.. Nie bedzie jakiegos zawodnika na jakies pozycji to dawac zagrac chłopakom co maja 18-22 lat i sa wychowankami z LaMasii, chlopie...

0

@KapitanFCB Jak ty mowisz o wymienieniu Messiego za De Sciglio i Matuidiego to nie warto z tobą pisac bo jesteś zwykłym chłopkiem na LaRambli, ktory przyszedl krytykowac wszystkich XD.

0

@KapitanFCB Chłopie, zainteresuj sie troche piłka... Tylko mecze Barcy oglądasz albo cos.. bo to jest niemozliwe..

3

@Mroziu Aaa, czyli słaby wychowanek ma zostac w tak dobrym klubie tak ? No ten tok myslenia ma sens... Pamietajmy ze mowimy o chlopie co ma 28 lat.

6

@Mroziu Bo ? XD

0

Chyba, że jeszcze inaczej - Roberto za Bentancura, a Rakitic + gotóweczka za De Ligta + Todibo na rok do Juve na wypozyczenie

13

Robero + Rakitic za De ligta

1

Moim zdaniem Roberto by mogli wymienic na kogos, ale nie Arthura.. Roberto jest mierny i ma na dodatek juz 28 lat.. Roberto + gotówka za Camavinge.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KapitanFCB I co z tego jak ma 29 lat ? XD A po 2 porównujesz do niego jakichś kapci.

3

Kolejny raz widać (wiem ze to tylko plotki), ze Real patrzy w przyszłość i obserwuje młodych zawodnikow, za to my chcemy wymienic Coutinho na 29 letniego Ngolo Kante XDDDD

0

@wachaFCB Mnie tez XD

0

@karlu105 Na adidasie sa ULTRABOOSTY za 500 zł. Lepiej ich bierz, jest kod na -25%

0

@emeu Dzięki za oznaczenie :) Jak ogarnę discorda to wtedy jestem chętny. Dam ci znać

0

@Bykunn Jak to nie ma znaczenia to ok XDDD

0

@Bykunn A on za to nie moze ze mial kontuzje, biorac pod uwage mecze w ktorych gral jest top 3...

0

@Bykunn Wlasnie bo opuscil polowe spotkan... jakby nie opuscil jest top 3 na swiecie i koniec...

0

@emeu Kiedy kolejny turniej ?

0

@Bykunn Hahaha był i nie będzie? To powiedz, kto jest lepszym zawodnikiem od niego oprócz CR7 i Messiego ? I jeszcze jak wydawali teraz po 300 mln na okno, to teraz 180 wydaje mi sie ze moga wydac, nie kupujac nikogo innego i postawic na wychowankow na innych pozycjach i jeszcze podkreślają, ze moga go kupic NA RATY, wiesz co to sa raty ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?