Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Właśnie tak. Guardiola jak byl u nas to Messi był jeszcze młody i nic nie miał do powiedzenia. Teraz jest starszy i niestety ma zachcianki.
0
@Azi Zgodzę się z tym, ale właśnie dlatego trzeba i swiete krowy wywalic i razem z nimi Bartomeu
0
@Azi Możesz się ze mną nie zgodzic ale moim zdaniem widać to golym okiem.
0
@Azi Bo cos musi być nie tak jak święte krowy go w mediach popierają i piszą coś w stylu "to my wygramy te wojne" i to robią tylko te święte krowy właśnie, nikt z młodszych zawodników tego nie robi
2
@Kamiloza91 Nic nie wygra, bo znowu będzie miał zachcianki, a Guardiola sobie na to nie pozwoli i znowu będą dymy. Taka prawda
3
@VenoM Dokładnie. Trzeba stworzyć drużyna , a nie kółko rozancowe. Messi chyba myśli że jest na jakimś koncercie życzeń. Te czasy się już skończyły mam nadzieje, bo przez kilka lat miał co chciał.
0
@Azi Ale wpływ na grę mają święte krowy których Messi chce na tym boisku, jak widac, chcą sprzedać Suareza to od razu Messi się popłakał bo przyjaciel odchodzi. Niestety ale na tym to nie polega.
4
Jeżeli przyjdzie nowy prezydent a Messi zostanie to będzie tak czy tak to samo bo będzie chciał te wszystkie święte krowy w skladzie... Więc nie wiem szczerze co o tym myśleć, bo ja chcę widzieć dobrze grająca Barcelonę bo jej kibicuje a nie samemu Messiemu.
3
@koksik2700 On sie nie nadaje na kapitana.
0
@Kamiloza91 Wiem, wlasnie chdziło bardziej o te swiete krowy ktorym nie chce sie walczyc. Wystarczy że już Messi człapie po boisku, ale on daje przynajmniej coś w ofensywie. Ale i tak no musimy sie pogodzić z tym, że kiedyś odejdzie.
0
@Messibestplayerintheworld Mhh... ciekawe, ciekawe
1
Barca bez Messiego też będzie istnieć i kiedyś i tak odejdzie. Wydaje mi sie, ze bez niego i bez tych wszystkich świętych krów Barca stanie sie drużyną przez wielkie D.
0
@FC1899Barca A ja za messiego bym chcial Sancho w Barcie
1
@Nostalgiczny_Puyol On jest wyłaczony przez caly sezon.
0
Jakby Messi chciał teraz odejść, i by odszedl razem z tymi swiętymi krowami, a my w nastepnym sezonie wygralibyśmy LM to byłoby coś pieknego!!!
0
Tak jest !! 1:0
0
Ałaaaa hahahahaha boliii
0
Niech ten Mbappe se idzie do tego Realu, bo potrzebują takiego nurka za Ronaldo.
0
@usztafik Akurat on też łapie kontuzje
0
@pawel0304 Busi by się idealnie nadawał
2
@Azi Kibice Naymara, PSG nie ma kibiców
0
Hahahahaha ała ała jak boli xDDD
0
@AllBundy Hahah w punkt :D
0
@Kwiatek67 W Barcelonie B
1
@bartoszekkk Bez hajsu by nie szedl na to, ale jak dopłacimy to jak najbardziej bedzie na tak mi sie wydaje
0
@pauletaa Ojjj tak byniu :)!
0
@BarcaInfo Ohh, musimy go kupić :D
5
@bartoszekkk Oj ja na + jestem :D
1
@sendesara Byle nie naymar
2
@DamianBarcaCule Dokładnie, drużyna ważniejsza niz Messi.. Robi problemy, obraża się cały czas to wypad i tyle.