0

Czemu my nie mamy w drużynie takiego motywatora jak Ramos? :(

1

@Pertezm Atmosfera musi być :)

3

Czemu Messi nie zagrał mu teraz ?

4

Griezmann xDDDD

0

@student97r To są grillzy po prostu.

0

Sędzia robi robotę co?

0

Hahahahahahaha xD

4

@adisch A busqets nie zalicza xDD

0

Busqetes XDDDDDD

0

@Fawrf Brakuje tego, żeby w każdym meczu taki był.

0

@VenoM No napewno xDD To sprawia ze jest sie kontuzjogennym xDDDD

3

@BarcaInfo Widać że jak jest się piłkarzem to nie można sie wygłupiac i mieć swojego życia też bo od razu cię zhejtują xDD Żałosne to jest.

1

@Kuczek Ty też tego co on napisał nie musisz czytać i pisac kto co ma robic...

0

@BarcaInfo Dajcie tego Balde do 1 zespołu, a tego Firpo sprzedać.

0

@Borneo Slabiutko, no ja bym go z powrotem nie sprowadzał ale każdy ma swoje zdanie.

0

@Borneo Wpisanie takiej klauzuli w jego kontrakt też nie było mądre. Ale on też mógł odejść normalnie a nie tylnymi drzwiami.

0

@Borneo A po 2 nie wiem czemu kibice Barcy chcą takiego chłopa co się na nią wywalił i na dodatek teraz chce jakieś pieniądze jeszcze... Nie wierzę w takich ludzi.

0

@Borneo No ok, nawet jakby to w 2022 roku będzie miał 32 lata... Lepiej postawić na jakiegoś młodego np: Illiasa Akhomacha, ostatnio był o nim post.

0

@Borneo Oj zdziwilbys się.

0

@Borneo Ale jest brazylijczykiem, jest mniej profesjonalny, łapie kontuzje i imprezuje.

0

@Borneo Jest jedno ale, w 2022 roku Neymar już będzie na emeryturze.

0

Ależ mnie cieszy informacja o Balde :)

14

@neeed Miranda w porównaniu do tego chłopaka nic nie znaczy.

3

@burza1982 Kiedy on szuka winnych że nie wykorzystuje setek? Zawsze mówi że on sam się musi poprawić... Chlopie jak już coś piszesz to zainteresuj się trochę

0

@Dankhog No ale przynajmniej bedzie sie mógł pokazać z ławki... A na dodatek wydaje mi sie że on jest bardziej typowym skrzydłowym i zobaczymy go nie raz w podstawowym składzie, wiec nie wiem co ty piszesz

7

Przy kontuzji Fatiego, może Konrad dostanie szanse

0

@pax Oczywiście że DeJong, ostatnio był filmik z treningu na którym wygrał wyścig z Dembele

0

Po dzisiejszym meczu zobaczycie że Barca nie potrzebuje Messiego

0

@Koors Była taka plotka, że go chcą sprzedać do Bayernu ale myślę ze to fejk

0

I oni chcą sprzedać Terstegena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?