Dejvo
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu my nie mamy w drużynie takiego motywatora jak Ramos? :(
1
@Pertezm Atmosfera musi być :)
3
Czemu Messi nie zagrał mu teraz ?
4
Griezmann xDDDD
0
@student97r To są grillzy po prostu.
0
Sędzia robi robotę co?
0
Hahahahahahaha xD
4
@adisch A busqets nie zalicza xDD
0
Busqetes XDDDDDD
0
@Fawrf Brakuje tego, żeby w każdym meczu taki był.
0
@VenoM No napewno xDD To sprawia ze jest sie kontuzjogennym xDDDD
3
@BarcaInfo Widać że jak jest się piłkarzem to nie można sie wygłupiac i mieć swojego życia też bo od razu cię zhejtują xDD Żałosne to jest.
1
@Kuczek Ty też tego co on napisał nie musisz czytać i pisac kto co ma robic...
0
@BarcaInfo Dajcie tego Balde do 1 zespołu, a tego Firpo sprzedać.
0
@Borneo Slabiutko, no ja bym go z powrotem nie sprowadzał ale każdy ma swoje zdanie.
0
@Borneo Wpisanie takiej klauzuli w jego kontrakt też nie było mądre. Ale on też mógł odejść normalnie a nie tylnymi drzwiami.
0
@Borneo A po 2 nie wiem czemu kibice Barcy chcą takiego chłopa co się na nią wywalił i na dodatek teraz chce jakieś pieniądze jeszcze... Nie wierzę w takich ludzi.
0
@Borneo No ok, nawet jakby to w 2022 roku będzie miał 32 lata... Lepiej postawić na jakiegoś młodego np: Illiasa Akhomacha, ostatnio był o nim post.
0
@Borneo Oj zdziwilbys się.
0
@Borneo Ale jest brazylijczykiem, jest mniej profesjonalny, łapie kontuzje i imprezuje.
0
@Borneo Jest jedno ale, w 2022 roku Neymar już będzie na emeryturze.
0
Ależ mnie cieszy informacja o Balde :)
14
@neeed Miranda w porównaniu do tego chłopaka nic nie znaczy.
3
@burza1982 Kiedy on szuka winnych że nie wykorzystuje setek? Zawsze mówi że on sam się musi poprawić... Chlopie jak już coś piszesz to zainteresuj się trochę
0
@Dankhog No ale przynajmniej bedzie sie mógł pokazać z ławki... A na dodatek wydaje mi sie że on jest bardziej typowym skrzydłowym i zobaczymy go nie raz w podstawowym składzie, wiec nie wiem co ty piszesz
7
Przy kontuzji Fatiego, może Konrad dostanie szanse
0
@pax Oczywiście że DeJong, ostatnio był filmik z treningu na którym wygrał wyścig z Dembele
0
Po dzisiejszym meczu zobaczycie że Barca nie potrzebuje Messiego
0
@Koors Była taka plotka, że go chcą sprzedać do Bayernu ale myślę ze to fejk
0
I oni chcą sprzedać Terstegena?