0

Dembele to straszna enigma. Z jednej strony swietny gracz, ktory na pewno duzo dal Barcelonie (kiedy gral), ale z drugiej, jest bardzo leniwy, a jego profesjonalne zachowanie daje duzo do obawy.

Moim zdaniem, nie powinnismy opierac zespolu na takich zawodnikach, bo to tylko psuje chemie w szatni, jak i rowniez wizerunek klubu. Niestety, ale kupujemy zawodnikow, ktorzy graja tylko za pieniadze i maja gdzies wartosci klubu, co kiedys bylo naszym symbolem. Gra na kilka frontow, zna sytuacje klubu, a chce wydoic jeszcze wiecej. Powinien juz dawno wyleciec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@talizmo Poniekad sie zgadzam, aczkolwiek kapital dostepny na rozwijanie klubu jest uzalezniony od wynikow, nie tylko w kraju, ale takze na arenie miedzynarodowej. Z takim skladem to my z grupy LM nie wyjdziemy, a to jest glowny cel. Tak wiec musimy rowniez zainwestowac w zawodnikow NA TERAZ, ktorzy dadza jakosc od zaraz, a nie za kilka lat jak w przypadku naszych mlodzikow.

2

No i gitara. Tyle w temacie.

2

@Kengo co za dzicz z tych ludzi. Za takie cos powinny byc kary albo ban na stadion.

0

@KmN Leon Zawodowiec dobre imie

1

@AlexDark00 niestety, ale wiekszosc ludzi nie jest w stanie pojac takiej perspektywy.
Skoro jestes taki tolerancyjny, co Cie to obchodzi co inna osoba mysli? :)

0

Smiejecie sie z Romero, ale gosciu potrafi przyciagnac widzow i zwiekszyc ogladalnosc. Pamietajcie, ze to jego biznes. Gosc ma leb do interesow :)

0

@kapibara troche sie zgodze z Toba. Wiadomo, cena to glowny czynnik przy takim transferze, ale nie mozna zbudowac skladu z nastolatkami. Potrzebuje kogos, kto bedzie umial krzyknac i strzelac gole. Mysle, ze Robert to wlasnie taka osoba.

16

No oby nie skonczyl jak Bojan :D

0

Nie rozumiem hejtu na transfer Lewego do Barcy. Potrzebujemy w skladzie kogos, kto ma doswiadczenie i mental wygrywania. Mamy bardzo duzo mlodych grajkow, ktorzy potrzebuja takich indywidualnosci jak Lewandowski. Na pewno bedzie w stanie podniesc nas na wyzzszy poziom.

0

Wiadomo w jakich miastach? Z checia pojechalbym na jakis mecz.

1

Swietna runda Janka!

0

Obym sie mylil, ale nie widze wygranej Blachowicza dzis. Mam nadzieje, ze sprawi niespodzianke, bo Rakic ciezki rywal.

2

Araujo niby kontuzjowany. Jakim cudem strzelil 2 bramki dla Benfici? Zawsze jakies przekrety w tej Barcie.

0

@jeyx77x Dzieki za ten komentarz. Tutaj w Ameryce spotykam duzo ludzi, ktorzy kloca sie w zwiazku z pomoca USA dla Ukrainy. Ich argument, "nam zarzad pieniedzy nie daje, dlaczego wysylaja dla Ukrainy?"
No ludzie...

2

@pinasmeister musisz znac swoja wartosc. Jezeli ktos nie daje Ci takiego samego zaangazowania, nie marnuj czasu na takie osoby. Jest tyle ludzi na swiecie, ktore moga dac Ci wiecej niz myslisz.

0

@ronni37 rozumiem. Sam nie plywam, bo ciezko na to czas znalezc, ale nie pogardzilbym basenem w ogrodku :)

0

@ronni37 w sumie basen dobry dla kazdego, nie wazne ile masz lat.

3

@AllBundy lepszy worek ziemniakow niz szklanka ryzu :D

1

@Sau_Ron myslalem przez chwile, ze chodzi Ci o Cyberpunk hehe

0

Dembele zostaje, ale nie mozemy robic zadnych innych transferow tego lata. Kto na tak, kto na nie?

1

@stone80 nie tylko Polacy tak maja. Duzo osob ma taki kompleks.

3

@BART97 eh co mozna napisac dla lajkow :D

0

Lambrowicze, jak dlugo samochod moze byc wlaczony (zapalony silnik) bez zadnej jazdy?

1

Co za knokaut Chandlera. Wow.

1

@DonAndresFCB zmeczenie sezonem moze?

1

@MesQueUnClub96 podpalilem swoj pokoj

0

@Janas11224 sa dobre, ale Twoje decyzje nie maja za bardzo na nic wplywu. Mozesz ladowac punkty w inteligencje, zeby odblokowac rozne opcje w dialogach, ale nawet i te nie daja zadnych korzysci, bo gra jest bardzo linniowa. Nie mialbym temu nic przeciwko, ale obietnice byly inne, a gra jest kompletnie inna niz zapowiadano. Musialem sie zmusic, aby skonczyc, a gralem na PS5 z nowym patchem.

0

@Janas11224 gra jest bardzo spoko, ale jednak po skonczeniu jej, zrozumialem skad ten caly hejt. Nie chce spojlerowac, ale po kilku kilku godzinach caly ten klimat chowa sie przy plytkosci misji i swiata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?