Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BillyButcher Znowu ten kabaczek? Komu przeszkadzał ten Ben Affleck?
6
@Popitek12 Teraz zrób listę modelek z którymi się nigdy nie prześpisz. Prawdopodobieństwo jest zbliżone.
8
@Aragorn33 Dokładnie te same. I dokładnie ten sam Donald Tusk, który już nie takie rzeczy pisał, nie takie rzeczy mówił i nie takie rzeczy obiecywał. Słowa nic nie kosztują. Wolę patrzeć na czyny.
2
@RosjaninBut Nie podjąłby. Poszukaj sobie, co usłyszał ambasador Ukrainy od niemieckich urzędników po ataku Rosji na jego kraj.
0
@MaziFCB Plus brazylijskie modelki.
3
@APTAPT Ja tam najlepiej wspominam naszego brazylijskiego Xaviego, Arthura Melo. Choroby weneryczne, jazdy po pijaku, kasowanie latarni - wszystkiego chciał spróbować.
3
A to podstępna małpeczka:
https://www.realmadryt.pl/news/148978-leodias-virginia-zerwala-z-viniciusem-bo-odwiedzila-go-niespodziewanie-gdy-ten-zaprosil-do-madrytu-dwie-modelki
1
@FcPortoFan1999 Oni wydają się mieć wszystko kruche.
1
@Kgorecki2500 Myślałem, że to będzie coś o Widzewie.
1
@Ilka Może on zrozumiał, że krzyczą do nich "O - na - nizuj! O -na - nizuj!" Trzeba spróbować chłopa zrozumieć.
0
Pogonić tę całą bandę z Widzewa w pole, niech rekultywują nieużytki. Na tym powinni się znać.
1
Koroniarz przebiegł całe boisko i stracił. Potem Widzewiak poczarował we własnym polu karnym, już myślałem, że będzie walił na własną bramkę, bo miał bliżej, ale nie, podał koledze, a kolejny wywalił piłkę podaniem na aut, tak chciał dograć. Komedia.
1
@FcPortoFan1999 No ale to jest tragedia, co grają. Wszystko, co bliżej bramki Korony, to na pałę, jakby każdy chciał się pozbyć piłki i odpowiedzialności. I niech teraz kolega się martwi, ja swoje zrobiłem.
1
Nie no, sorry, ale ci goście z Widzewa, to są upośledzeni. Innego wyjaśnienia nie widzę.
1
@FcPortoFan1999 Chyba tylko to im zostało, bo umiejętności gry w piłkę to nie mają.
1
Spotkanie dwóch ekip drwali. Nieprawdopodobne.
0
@FcPortoFan1999 Pan Wojciech ma dla Ciebie wiadomość.
2
@gumaz On nie ma serca.
:)
0
No, Widzew. Lepiej tego nie spieprz, bo będzie płacz i zgrzytanie zębów.
1
@draxidox Ja myślę, że to walka z parkowaniem na chodnikach. Chciał zepchnąć chama, żeby piesi mogli się swobodnie przemieszczać poboczem.
1
@Cule1234 Nie no, jak sam Laporta jest zaangażowany, to jestem spokojny. Z Messim się przecież udało.
1
@tomek8756 Co więcej, podobno sam się zabił. Przypadek?
0
@MadafakinGuy Niepokoisz mnie. Normalny człowiek powinien się z tego cieszyć.
0
@ShawnC I trenerami.
6
@Safrani A czasem sam w nim idzie.
6
@Popitek12 Człowieku, nie kompromituj się, to zaproszenie do teatru.
1
@Kgorecki2500 To nawet nie chodzi o smak, ale jak to praktycznie zrobić? Takie jedzenie pali jedynie wiadomo gdzie, a samo w sobie jest słabą rozpałką.
:)
3
@tomek8756 "Nie wierz nigdy kobiecie..."
3
@kubix05 Dokładnie tak było! Kiedyś to ogólnie wszystkie babki były lepsze :).
0
@Xxxbarca4ever Ale może się rozsypać po którejś kontuzji na dobre. A on chyba więcej nie grał, niż grał w tym Lechu.