1

@BillyButcher Znowu ten kabaczek? Komu przeszkadzał ten Ben Affleck?

6

@Popitek12 Teraz zrób listę modelek z którymi się nigdy nie prześpisz. Prawdopodobieństwo jest zbliżone.

8

@Aragorn33 Dokładnie te same. I dokładnie ten sam Donald Tusk, który już nie takie rzeczy pisał, nie takie rzeczy mówił i nie takie rzeczy obiecywał. Słowa nic nie kosztują. Wolę patrzeć na czyny.

2

@RosjaninBut Nie podjąłby. Poszukaj sobie, co usłyszał ambasador Ukrainy od niemieckich urzędników po ataku Rosji na jego kraj.

0

@MaziFCB Plus brazylijskie modelki.

3

@APTAPT Ja tam najlepiej wspominam naszego brazylijskiego Xaviego, Arthura Melo. Choroby weneryczne, jazdy po pijaku, kasowanie latarni - wszystkiego chciał spróbować.

1

@FcPortoFan1999 Oni wydają się mieć wszystko kruche.

1

@Kgorecki2500 Myślałem, że to będzie coś o Widzewie.

1

@Ilka Może on zrozumiał, że krzyczą do nich "O - na - nizuj! O -na - nizuj!" Trzeba spróbować chłopa zrozumieć.

0

Pogonić tę całą bandę z Widzewa w pole, niech rekultywują nieużytki. Na tym powinni się znać.

1

Koroniarz przebiegł całe boisko i stracił. Potem Widzewiak poczarował we własnym polu karnym, już myślałem, że będzie walił na własną bramkę, bo miał bliżej, ale nie, podał koledze, a kolejny wywalił piłkę podaniem na aut, tak chciał dograć. Komedia.

1

@FcPortoFan1999 No ale to jest tragedia, co grają. Wszystko, co bliżej bramki Korony, to na pałę, jakby każdy chciał się pozbyć piłki i odpowiedzialności. I niech teraz kolega się martwi, ja swoje zrobiłem.

1

Nie no, sorry, ale ci goście z Widzewa, to są upośledzeni. Innego wyjaśnienia nie widzę.

1

@FcPortoFan1999 Chyba tylko to im zostało, bo umiejętności gry w piłkę to nie mają.

1

Spotkanie dwóch ekip drwali. Nieprawdopodobne.

0

@FcPortoFan1999 Pan Wojciech ma dla Ciebie wiadomość.


2

@gumaz On nie ma serca.
:)

0

No, Widzew. Lepiej tego nie spieprz, bo będzie płacz i zgrzytanie zębów.

1

@draxidox Ja myślę, że to walka z parkowaniem na chodnikach. Chciał zepchnąć chama, żeby piesi mogli się swobodnie przemieszczać poboczem.

1

@Cule1234 Nie no, jak sam Laporta jest zaangażowany, to jestem spokojny. Z Messim się przecież udało.

1

@tomek8756 Co więcej, podobno sam się zabił. Przypadek?

0

@MadafakinGuy Niepokoisz mnie. Normalny człowiek powinien się z tego cieszyć.

0

@ShawnC I trenerami.

6

@Safrani A czasem sam w nim idzie.

6

@Popitek12 Człowieku, nie kompromituj się, to zaproszenie do teatru.

1

@Kgorecki2500 To nawet nie chodzi o smak, ale jak to praktycznie zrobić? Takie jedzenie pali jedynie wiadomo gdzie, a samo w sobie jest słabą rozpałką.
:)

3

@tomek8756 "Nie wierz nigdy kobiecie..."

3

@kubix05 Dokładnie tak było! Kiedyś to ogólnie wszystkie babki były lepsze :).

0

@Xxxbarca4ever Ale może się rozsypać po którejś kontuzji na dobre. A on chyba więcej nie grał, niż grał w tym Lechu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?