0

@Destroyer_of_Worlds Przestań. Gdyby tak powiedział o Realu Madryt, to pierwszy byś klaskał.
:)

2

@Tridente2015 Widocznie to ma być nasza odpowiedź na Rudigera i Tchouameniego.

3

@Luciano99 Ty twierdzisz, że to pornografia, ale widzowie, że horror. A momentami komedia.

2

@Kgorecki2500 "(...) pracy intelektualnej."
Jak to mówią, jaka praca, taka płaca.

2

@heniusss "Wreszcie odchodzisz! Chodź, przytul się."

4

@Batys Jak widać, nie planujemy się bronić w kolejnym sezonie :).

0

@aspr1me To też nie jest sztuką. Sztuką jest sprzedać korzystnie :).
@654321 Kolego, czas obozów dawno minął. Teraz używamy nicków :).

20

W Barcelonie nie jest sztuką kupić. Sztuką jest zarejestrować.
:)

0

@RosjaninBut Rysiek z kopyta (Roman Giertych ™) wziął się do roboty. Odechce wam się chorować przy takiej stawce. Albo od razu zgon.

1

@Faro A więc już się zaczęło...

2

@Giwera W Polsce nie wiedzieć czemu pod tytułem "Labirynt". Pewnie pomysłodawca "Szklanej pułapki" to tłumaczył. Sam film bardzo fajny.

3

@Comentateiro Albo 8 po 10. Nadajesz się do sztabu :).

1

@Luciano99 No, a zaraz potem zakończą problem głodu na świecie.
A poważnie, to prędzej się okaże, że teraz blefują, że wracamy do 1:1. Wyglądają mi obaj bardziej na tego typu kawalarzy.

0

@CurryTheGoat30 Las sprzedali.

1

@kubix05 Kiedy nie było dronów, to były latawce.

0

@Aequlibre Szanuję konsekwencję.

1

@Zoker Nie mów hop, dopóki kózka nie skakała.

2

@Lionel_Messi10 Jeśli dalej tak będą przyśpieszać, to chłop zdąży jeszcze zagrać w ostatnim Klasyku z Realem.

0

@draxidox Na początek niech zorganizują w Krakowie, tamtejsza społeczność już przyzwyczajona.

1

@ToWinaSedziego "I powiadam wam, ch... się znacie!"

2

@Lionel_Messi10 Aha, "Nie potrzebujemy cię już w naszym składzie!" :)

1

@draxidox No a co, za mało? Spokojnie, już szykujemy coś droższego. Aż Ci się Konfitura zepsuje.

1

@Lionel_Messi10 A co z Alvarezem, zdrajco?
:)

1

@Bolton Tylko te wilki z Moderacji nie umieją tego dostrzec i docenić. Zazdrośnicy.

2

@Bolton Jak na Ciebie, zadziwiająco sensowny wywód. Pewnie Cię zaszyli.

0

@Faro Stamtąd przyszedł zarząd, nie możemy opierać wszystkich kadr na tej miejscowości.

3

@tomek8756 Byłem przekonany, że to kolejny wpis Protasiewicza.

2

@BorzyKrzys Tam brakuje przedrostka "Niedo-".

1

@escarabajo I tutaj zgoda.

1

@BARCA1899Messi No i obawiam się, że dokładnie tak się stało. Zwariował i się zgodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?