Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds Przestań. Gdyby tak powiedział o Realu Madryt, to pierwszy byś klaskał.
:)
2
@Tridente2015 Widocznie to ma być nasza odpowiedź na Rudigera i Tchouameniego.
3
@Luciano99 Ty twierdzisz, że to pornografia, ale widzowie, że horror. A momentami komedia.
2
@Kgorecki2500 "(...) pracy intelektualnej."
Jak to mówią, jaka praca, taka płaca.
2
@heniusss "Wreszcie odchodzisz! Chodź, przytul się."
4
@Batys Jak widać, nie planujemy się bronić w kolejnym sezonie :).
0
@aspr1me To też nie jest sztuką. Sztuką jest sprzedać korzystnie :).
@654321 Kolego, czas obozów dawno minął. Teraz używamy nicków :).
20
W Barcelonie nie jest sztuką kupić. Sztuką jest zarejestrować.
:)
0
@RosjaninBut Rysiek z kopyta (Roman Giertych ™) wziął się do roboty. Odechce wam się chorować przy takiej stawce. Albo od razu zgon.
1
@Faro A więc już się zaczęło...
2
@Giwera W Polsce nie wiedzieć czemu pod tytułem "Labirynt". Pewnie pomysłodawca "Szklanej pułapki" to tłumaczył. Sam film bardzo fajny.
3
@Comentateiro Albo 8 po 10. Nadajesz się do sztabu :).
1
@Luciano99 No, a zaraz potem zakończą problem głodu na świecie.
A poważnie, to prędzej się okaże, że teraz blefują, że wracamy do 1:1. Wyglądają mi obaj bardziej na tego typu kawalarzy.
0
@CurryTheGoat30 Las sprzedali.
1
@kubix05 Kiedy nie było dronów, to były latawce.
0
@Aequlibre Szanuję konsekwencję.
1
@Zoker Nie mów hop, dopóki kózka nie skakała.
2
@Lionel_Messi10 Jeśli dalej tak będą przyśpieszać, to chłop zdąży jeszcze zagrać w ostatnim Klasyku z Realem.
0
@draxidox Na początek niech zorganizują w Krakowie, tamtejsza społeczność już przyzwyczajona.
1
@ToWinaSedziego "I powiadam wam, ch... się znacie!"
2
@Lionel_Messi10 Aha, "Nie potrzebujemy cię już w naszym składzie!" :)
1
@draxidox No a co, za mało? Spokojnie, już szykujemy coś droższego. Aż Ci się Konfitura zepsuje.
1
@Lionel_Messi10 A co z Alvarezem, zdrajco?
:)
1
@Bolton Tylko te wilki z Moderacji nie umieją tego dostrzec i docenić. Zazdrośnicy.
2
@Bolton Jak na Ciebie, zadziwiająco sensowny wywód. Pewnie Cię zaszyli.
0
@Faro Stamtąd przyszedł zarząd, nie możemy opierać wszystkich kadr na tej miejscowości.
3
@tomek8756 Byłem przekonany, że to kolejny wpis Protasiewicza.
2
@BorzyKrzys Tam brakuje przedrostka "Niedo-".
1
@escarabajo I tutaj zgoda.
1
@BARCA1899Messi No i obawiam się, że dokładnie tak się stało. Zwariował i się zgodził.